Lawson i Riss startowali w Premiership League

0
63

Czwartkowe mecze Premiership League zakończyły się wysokimi zwycięstwami gospodarzy z King’s Lynn oraz Ipswich. Wśród zwycięzców startowała dwójka zawodników OK Bedmet Kolejarza Opole. W drużynie King’s Lynn Stars sześć punktów i jeden bonus w czterech wyścigach wywalczył Erik Riss. W Ipswich Richard Lawson zdobył dziewięć punktów i dwa bonusy w takiej samej ilości biegów.

Wyniki:

Ipswich Witches – 54 pkt
9. Chris Harris – 8 (2,3,0,3)
10. Richard Lawson – 9+2 (1*,2*,3,3)
11. Cameron Heeps – 5+2 (1,1*,2*,1)
12. Jake Allen – 9 (0,2,3,1,3)
13. Daniel King – 8+1 (2,2*,3,1)
14. Krystian Pieszczek – 11+1 (3,3,2*,3,u)
15. Edward Kennett – 4+2 (1,1*,2*,0)

Peterborough Panthers – 36 pkt
1. Nick Agertoft – 0 (0,0,-,0)
2. Ulrich Oestergaard – 9 (3,3,3,0,0)
3. Luke Becker – 8+2 (2*,0,1*,3,0,2)
4. Hans Andersen – zastępstwo zawodnika
5. Scott Nicholls – 11+2 (3,1,0,2,2*,2,1*)
6. Aaron Summers – 8 (2,-,1,1,1,1,-)
7. Ben Morley – 0 (0,0,0,-,-)

Bieg po biegu:
1. Oestergaard, Harris, Lawson, Agertoft – 3:3 – (3:3)
2. Pieszczek, Summers, Kennett, Morley – 4:2 – (7:5)
3. Oestergaard, Becker, Heeps, Allen – 1:5 – (8:10)
4. Nicholls, King, Kennett, Morley – 3:3 – (11:13)
5. Oestergaard, Allen, Heeps, Agertoft – 3:3 – (14:16)
6. Harris, Lawson, Nicholls, Morley – 5:1 – (19:17)
7. Pieszczek, King, Summers, Becker – 5:1 – (24:18)
8. Lawson, Kennett, Summers, Oestergaard – 5:1 – (29:19)
9. Allen, Heeps, Summers, Nicholls – 5:1 – (34:20)
10. Lawson, Nicholls, Becker, Harris – 3:3 – (37:23)
11. King, Pieszczek, Summers, Oestergaard – 5:1 – (42:24)
12. Becker, Nicholls, Heeps, Kennett – 1:5 – (43:29)
13. Harris, Nicholls, King, Agertoft – 4:2 – (47:31)
14. Pieszczek, Summers, Allen, Becker – 4:2 – (51:33)
15. Allen, Becker, Nicholls, Pieszczek (u) – 3:3 – (54:36)

 

Kings Lynn Stars – 55 pkt.
9. Rory Schlein – 7+1 (1,1,3,2*)
10. Michael Palm Toft – 8+1 (d,3,3,2*,0)
11. Erik Riss – 6+1 (1*,3,1,1)
12. Thomas Joergensen – 12+1 (2,2*,3,3,2)
13. Craig Cook – 9 (2,3,1,3)
14. Lewis Kerr – 11+1 (3,-,2*,3,3,-)
15. Tero Aarnio – 2+1 (u,1*,u,-,-,1)

Belle Vue Aces – 35 pkt.
1. Max Fricke – zastępstwo zawodnika
2. Steve Worrall – 8 (3,0,1,-,0,1,3)
3. Daniel Bewley – 9 (3,1,2,1,2)
4. Dimitri Berge – 1+1 (0,1*,0,0)
5. Kenneth Bjerre – 9+1 (2*,3,2,d,2,0)
6. Jaimon Lidsey – 6+1 (1*,0,2,0,2,1)
7. Nathan Greaves – 2 (2,0,0,-)

Bieg po biegu:
1. Worrall, Bjerre, Schlein, Palm Toft (d) – 1:5 – (1:5)
2. Kerr, Greaves, Lidsey, Aarnio (u) – 3:3 – (4:8)
3. Bewley, Joergensen, Riss, Berge – 3:3 – (7:11)
4. Bjerre, Cook, Aarnio, Greaves – 3:3 – (10:14)
5. Riss, Joergensen, Bewley, Worrall – 5:1 – (15:15)
6. Palm Toft, Bjerre, Schlein, Lidsey – 4:2 – (19:17)
7. Cook, Bewley, Berge, Aarnio (u) – 3:3 – (22:20)
8. Palm Toft, Kerr, Worrall, Greaves – 5:1 – (27:21)
9. Joergensen, Lidsey, Riss, Bjerre (d) – 4:2 – (31:23)
10. Schlein, Palm Toft, Bewley, Berge – 5:1 – (36:24)
11. Kerr, Bjerre, Cook, Worrall – 4:2 – (40:26)
12. Kerr, Bewley, Riss, Lidsey – 4:2 – (44:28)
13. Cook, Schlein, Worrall, Bjerre – 5:1 – (49:29)
14. Joergensen, Lidsey, Aarnio, Berge – 4:2 – (53:31)
15. Worrall, Joergensen, Lidsey, Palm Toft – 2:4 – (55:35)

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy