Bilety i karnety będzie można kupić online!

0
1269

Już od jutra 7 kwietnia 2022 bilety i karnety na mecze organizowane przez OK Bedmet Kolejarz Opole dostępne będą w Internecie!

Wraz z portalem sportowebilety.pl, którego właścicielem jest opolska firma Eskander wychodzimy z tym udogodnieniem do wszystkich fanów i kibiców naszego klubu. Portal zajmuje się sprzedażą biletów na ważne imprezy sportowe organizowane w województwie opolskim. Niewątpliwie mecze OK Bedmet Kolejarz Opole wpisują się w tą grupę.

Cieszymy się, że wkraczamy w cyfrową sprzedaż biletów i mamy nadzieję, że z czasem większość z Was będzie korzystać z tej właśnie formy.

Poprzez portal możliwe jest również nabycie karnetów na sezon 2022, które będą, po potwierdzeniu zakupu, w ustalonym terminie do odbioru w biurze klubu lub kasach przed imprezami.

Wszystkie zakupione bilety poprzez stronę sportowebilety.pl ważne są na wybrane spotkanie lub w przypadku odwołania na każde kolejne, tym samym nie podlegają zwrotom.

Przed wejściem na imprezę wystarczy zeskanować kod wydrukowanego biletu lub okazać go z telefonu u ochrony obiektu. Posiadaczy biletów zakupionych w formie elektronicznej zapraszamy na stadion około 30 minut wcześniej. Oczywiście będzie istniała możliwość nabycia biletów tradycyjną drogą w kasach przed wejściem na obiekt.

Mamy nadzieję, że to udogodnienie przypadnie Wam do gustu!

Komentarze

komentarzy