Chmiel wywalczył awans do IMP Challenge!

0
270

Robert Chmiel startował w eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krakowie, gdzie wywalczył awans do IMP Challenge, który odbędzie się 30 maja w Pile. Pokonał dzisiaj m.in. Mateusza Cierniaka, Mateusza Szczepaniaka oraz Piotra Pawlickiego i ostatecznie zajął drugie miejsce!

Na torze w Krośnie startowali Lars Skupień i Tomasz Orwat, ale niestety nie wywalczyli awansu. Lars Skupień zajął piąte miejsce i szansę na awans stracił po biegu dodatkowym z Glebem Czugunowem. Tomasz Orwat zajął jedenaste miejsce.

Wyniki turnieju w Krakowie:

1. Piotr Pawlicki (NovyHotel Falubaz Zielona Góra) – 13 (3,3,1,3,3)
2. Robert Chmiel (OK Kolejarz Opole) – 13 (3,2,3,2,3)
3. Przemysław Pawlicki (NovyHotel Falubaz Zielona Góra) – 12+3 (2,1,3,3,3)
4. Mateusz Szczepaniak (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 12+2 (3,3,2,1,3)
———————————————————————————–
5. Marcin Nowak (Texom Stal Rzeszów) – 12+1 (1,3,3,3,2)
6. Sebastian Szostak (Arged Malesa Ostrów) – (2,2,0,3,2)
7. Jakub Jamróg (Innpro ROW Rybnik) – (1,2,3,2,1)
8. Mateusz Cierniak (Orlen Oil Motor Lublin) – (2,2,2,1,2)
9. Jakub Krawczyk (Betard Sparta Wrocław) – (0,1,2,2,2)
10. Wiktor Jasiński (Arged Malesa Ostrów) – (3,0,1,1,1)
11. Mateusz Bartkowiak (H. Skrzydlewska Orzeł Łódź) – (2,1,2,0,d)
12. Bartosz Jaworski (Orlen Oil Motor Lublin) – (1,3,0,0,0)
13. Jakub Poczta (Texom Stal Rzeszów) – (1,0,d,2,0)
14. Mateusz Świdnicki (Texom Stal Rzeszów) – (0,0,1,0,1)
15. Gracjan Szostak (Arged Malesa Ostrów) – (0,0,0,1,1)
16. Adrian Cyfer (Unia Tarnów) – (0,1,1,w,ns)

Bieg po biegu:
1. (67,66) Szczepaniak, Bartkowiak, Poczta, Świdnicki
2. (67,62) Chmiel, Cierniak, Jamróg, Cyfer
3. (66,95) Pi. Pawlicki, Prz. Pawlicki, Nowak, Krawczyk
4. (68,78) Jasiński, Szostak, Jaworski, Szostak
5. (68,06) Szczepaniak, Cierniak, Prz. Pawlicki, Szostak
6. (67,93) Jaworski, Chmiel, Krawczyk, Poczta
7. (67,21) Pi. Pawlicki, Jamróg, Bartkowiak, Jasiński
8. (67,97) Nowak, Szostak, Cyfer, Świdnicki
9. (68,24) Chmiel, Szczepaniak, Pi. Pawlicki, Szostak
10. (67,96) Nowak, Cierniak, Jasiński, Poczta (d)
11. (68,02) Prz. Pawlicki, Bartkowiak, Cyfer, Jaworski
12. (67,82) Jamróg, Krawczyk, Świdnicki, Szostak
13. (67,70) Nowak, Jamróg, Szczepaniak, Jaworski
14. (67,57) Pi. Pawlicki, Poczta, Szostak, Cyfer (w)
15. (67,04) Szostak, Krawczyk, Cierniak, Bartkowiak
16. (68,11) Prz. Pawlicki, Chmiel, Jasiński, Świdnicki
17. (68,08) Szczepaniak, Krawczyk, Jasiński, Cyfer (ns)
18. (68,43) Prz. Pawlicki, Szostak, Jamróg, Poczta
19. (68,43) Chmiel, Nowak, Szostak, Bartkowiak (d)
20. (67,84) Pi. Pawlicki, Cierniak, Świdnicki, Jaworski

Bieg dodatkowy o miejsca 3-5:
21. (xx,xx) Prz. Pawlicki, Szczepaniak, Nowak

Wyniki turnieju w Krośnie:

1. Kacper Woryna (Krono-Plast Włókniarz Częstochowa) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Norbert Krakowiak (Cellfast Wilki Krosno) – 12 (2,2,3,2,3)
3. Wiktor Lampart (KS Apator Toruń) – 11 (3,2,3,1,2)
4. Gleb Czugunow (Arged Malesa Ostrów) – 10+3 (3,3,0,3,1)
———————————————————————————–
5. Lars Skupień (OK Kolejarz Opole) – 10+2 (3,3,2,1,1)
6. Patryk Wojdyło (Cellfast Wilki Krosno) – (1,1,1,3,3)
7. Bartosz Bańbor (Orlen Oil Motor Lublin) – (2,2,3,0,2)
8. Piotr Świercz (Cellfast Wilki Krosno) – (0,1,2,3,2)
9. Franciszek Karczewski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – (1,2,2,2,1)
10. Michał Curzytek (NovyHotel Falubaz Zielona Góra) – (0,0,2,2,3)
11. Tomasz Orwat (OK Kolejarz Opole) – 5 (1,3,0,1,d)
12. Bartosz Curzytek (Texom Stal Rzeszów) – (0,0,1,2,2)
13. Daniel Jeleniewski (Unia Tarnów) – (2,1,1,d,-)
14. Mateusz Dul (#OrzechowaOsada PSŻ Poznań) – (2,0,1,w,ns)
15. Aleksander Grygolec (H.Skrzydlewska Orzeł Łódź) – (0,1,0,1,0)
16. Szymon Bańdur (Cellfast Wilki Krosno) – (1,0,1,0)
17. Wiktor Trofimow jr (Polonia Piła) – (w,d,w,d,-)

Bieg po biegu:
1. (68,81) Czugunow, Krakowiak, Wojdyło, Grygolec
2. (68,84) Woryna, Jeleniewski, Bańdur (Trofimow jr – w/2min), M. Curzytek
3. (69,96) Lampart, Dul, Karczewski, Świercz
4. (69,56) Skupień, Bańbor, Orwat, B. Curzytek
5. (71,75) Skupień, Krakowiak, Świercz, M. Curzytek
6. (69,75) Czugunow, Bańbor, Jeleniewski, Dul
7. (68,37) Woryna, Karczewski, Wojdyło, B. Curzytek
8. (69,53) Orwat, Lampart, Grygolec, Trofimow jr (d/4)
9. (70,05) Krakowiak, Karczewski, Jeleniewski, Orwat
10. (69,40) Lampart, M. Curzytek, B. Curzytek, Czugunow
11. (69,18) Bańbor, Świercz, Wojdyło, Bańdur (Trofimow jr – w/2min)
12. (68,43) Woryna, Skupień, Dul, Grygolec
13. (70,12) Woryna, Krakowiak, Lampart, Bańbor
14. (69,41) Czugunow, Karczewski, Skupień, Trofimow jr (d/3)
15. (68,63) Wojdyło, M. Curzytek, Orwat, Dul (w/u)
16. (69,87) Świercz, B. Curzytek, Grygolec, Jeleniewski (d/2)
17. (70,60) Krakowiak, B. Curzytek, Bańdur, Dul (ns)
18. (69,60) Woryna, Świercz, Czugunow, Orwat (d/4)
19. (68,60) Wojdyło, Lampart, Skupień, Bańdur
20. (68,46) M. Curzytek, Bańbor, Karczewski, Grygolec

Bieg dodatkowy o 4. miejsce:
(69,13) Czugunow, Skupień

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy