Chmiel zadebiutował w finałach IMP

0
225

Pierwsze koty za płoty. Robert Chmiel, który dzisiaj był jedynym debiutantem w finałach Indywidualnych Mistrzostw Polski zdobył jeden punkt i został sklasyfikowany na piętnastym miejscu w klasyfikacji generalnej.

Wyniki:
1 Patryk Dudek (KS Apator Toruń) – 16 (3,2,3,1,3,3) +1 za najwięcej wygranych biegów
2 Bartosz Zmarzlik (Orlen Oil Motor Lublin) – 15 (3,3,2,3,2,2)
3 Bartłomiej Kowalski (Betard Sparta Wrocław) – 10+3 (2,1,0,3,3,1)
4 Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – 10+2 (2,3,1,2,2,0)
5 Przemysław Pawlicki (NovyHotel Falubaz Zielona Góra) – 10+1 (1,2,3,2,2)
6 Dominik Kubera (Orlen Oil Motor Lublin) – 9+0 (0,3,2,3,1)
7 Piotr Pawlicki (NovyHotel Falubaz Zielona Góra) – 9 (2,0,1,3,3)
8 Szymon Woźniak (ebut.pl Stal Gorzów) – 9 (3,2,2,1,1)
9 Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – 8 (1,1,3,0,3)
10 Kacper Woryna (Krono-Plast Włókniarz Częstochowa) – 8 (2,3,1,2,d)
11 Jarosław Hampel (NovyHotel Falubaz Zielona Góra) – 6 (3,0,2,0,1)
12 Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 6 (1,2,1,2,0)
13 Tomasz Gapiński (H.Skrzydlewska Orzeł Łódź) – 5 (0,1,3,0,1)
14 Paweł Przedpełski (KS Apator Toruń) – 5 (1,1,0,1,2)
15 Robert Chmiel (OK Kolejarz Opole) – 1 (0,0,0,1,0)
16 Krzysztof Buczkowski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 0 (0,0,0,w,0)
17 Daniel Kaczmarek (H.Skrzydlewska Orzeł Łódź) – ns
18 Mateusz Bartkowiak (H.Skrzydlewska Orzeł Łódź) – ns

Bieg po biegu:
1 (61,12) Woźniak, Kowalski, Kołodziej, Chmiel
2 (60,23) Hampel, Pi. Pawlicki, Przedpełski, Gapiński
3 (58,91) Zmarzlik, Woryna, Smektała, Kubera
4 (59,01) Dudek, Janowski, Prz. Pawlicki, Buczkowski
5 (59,42) Kubera, Dudek, Kołodziej, Pi. Pawlicki
6 (59,27) Janowski, Smektała, Kowalski, Hampel
7 (59,55) Woryna, Prz. Pawlicki, Przedpełski, Chmiel
8 (59,81) Zmarzlik, Woźniak, Gapiński, Buczkowski
9 (59,31) Kołodziej, Hampel, Woryna, Buczkowski
10 (59,17) Prz. Pawlicki, Zmarzlik, Pi. Pawlicki, Kowalski
11 (59,60) Gapiński, Kubera, Janowski, Chmiel
12 (59,51) Dudek, Woźniak, Smektała, Przedpełski
13 (59,95) Zmarzlik, Janowski, Przedpełski, Kołodziej
14 (60,28) Kowalski, Woryna, Dudek, Gapiński
15 (60,33) Pi. Pawlicki, Smektała, Chmiel, Buczkowski (w/su)
16 (60,18) Kubera, Prz. Pawlicki, Woźniak, Hampel
17 (60,38) Kołodziej, Prz. Pawlicki, Gapiński, Smektała
18 (60,46) Kowalski, Przedpełski, Kubera, Buczkowski
19 (59,72) Dudek, Zmarzlik, Hampel, Chmiel 20 (60,20) Pi. Pawlicki, Janowski, Woźniak, Woryna (d/4)

Baraż: 21 (60,17) Kowalski, Janowski, Prz. Pawlicki, Kubera

Finał: 22 (xx,xx) Dudek, Zmarzlik, Kowalski, Janowsk

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy