Czwarte miejsce młodzieżowców w Łodzi

0
401

Dzisiaj odbyła się ostatnia runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Nasza drużyna zajęła czwarte miejsce w Łodzi i ostatecznie nie awansowała do dalszej fazy rywalizacji. To oznacza, że nasi młodzieżowcy, podobnie jak w minionym sezonie, będą rywalizować w turniejach szkoleniowych, w których będą startować drużyny, które nie zakwalifikowały się do fazy ćwierćfinałowej.

Wyniki:

1. miejsce – INNPRO ROW Rybnik – 43 pkt

5. Paweł Trześniewski 13 pkt (2,2,3,3,3)
6. Maksym Borowiak 8 pkt (1,3,w,1,3)
7. Kacper Tkocz 14 pkt (2,3,3,3,3)
8. Kamil Winkler 8 pkt (d,1,3,3,1)

2. miejsce – KRONOS II Włókniarz Częstochowa – 34 pkt

13. Kajetan Kupiec 9 pkt (3,w,2,1,3)
14. Bartosz Śmigielski 10 pkt (1,2,2,3,2)
15. Szymon Ludwiczak 8 pkt (3,3,2,-,-)
16. Alan Ciurzyński 4 pkt (-,0,1,1,2)
20. Igor Nabiałkowski 3 pkt (,d,2,1)

3. miejsce – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – 33 pkt 

1. Mateusz Bartkowiak 12 pkt (3,3,3,2,1)
2. Aleksander Grygolec 10 pkt (2,2,2,2,2)
3. Seweryn Orgacki 7 pkt (2,1,u,2,2)
4. Jakub Kiciński 2 pkt (u,1,-,1,-)
17. Tomasz Szeląg 2 pkt (1,1)

4. miejsce – OK Kolejarz Opole – 10 pkt 

9. Dastin Łukaszczyk 4 pkt (1,2,1,0,0)
10. Kacper Sajdak 1 pkt (1,d,d,d,0)
11. Jakub Oleksiak 0 pkt (w,-,-,-,-)
12. Oskar Stępień 5 pkt (3,1,1,d,w)

Bieg po biegu:

  1. (60,99) Stępień, Trześniewski, Śmigielski, Kiciński (u) – (0:2:3:1)
  2. (60,19) Kupiec, Orgacki, Borowiak, Oleksiak (w/2m.) – (2:3:3:4)
  3. (60,19) Ludwiczak, Grygolec, Łukaszczyk, Winkler (d) – (4:3:4:7)
  4. (60,34) Bartkowiak, Tkocz, Sajdak, Nabiałkowski (d) – (7:5:5:7)
  5. (60,24) Borowiak, Łukaszczyk, Kiciński, Ciurzyński – (8:8:7:7)
  6. (60,50) Ludwiczak, Trześniewski, Orgacki, Sajdak (d) – (9:10:7:10)
  7. (61,05) Tkocz, Grygolec, Stępień, Kupiec (w/u) – (11:13:8:10)
  8. (60,83) Bartkowiak, Śmigielski, Winkler – (14:14:8:12)
  9. (61,37) Winkler, Kupiec, Szeląg, Sajdak (d) – (15:17:8:14)
  10. (60,80) Tkocz, Śmigielski, Łukaszczyk, Orgacki – (15:20:9:16)
  11. (60,63) Trześniewski, Grygolec, Ciurzyński – (17:23:9:17)
  12. (61,42) Bartkowiak, Ludwiczak, Stępień, Borowiak (w/u) – (20:23:10:19)
  13. (62,11) Winkler, Orgacki, Ciurzyński, Stępień (d) – (22:26:10:20)
  14. (60,14) Tkocz, Nabiałkowski, Kiciński – (23:29:10:22)
  15. (61,01) Śmigielski, Grygolec, Borowiak, Sajdak (d) – (25:30:10:25)
  16. (60,69) Trześniewski, Bartkowiak, Kupiec, Łukaszczyk – (27:33:10:26)
  17. (61,54) Borowiak, Ciurzyński, Szeląg – (28:36:10:28)
  18. (61,35) Kupiec, Orgacki, Winkler, Sajdak – (30:37:10:31)
  19. (60,11) Trześniewski, Grygolec, Nabiałkowski, Łukaszczyk – (32:40:10:32)
  20. (60,19) Tkocz, Śmigielski, Bartkowiak, Stępień – (33:43:10:34)

wyniki za: wlokniarz.com / sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy