Czwarte miejsce w 5. rundzie DMPJ

0
190

Nasz zespół zajął czwarte miejsce podczas dzisiejszej rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Ponownie najlepszym zawodnikiem był Petr Chlupac, który tym razem zdobył 15 punktów.

Matuesz Dul, startujący w barwach H.Skrzydlewska Orzeł Łódź zdobył cztery punkty. Po upadku w biegu szesnastym był zdolny do dalszej jazdy, ale decyzja trenera nie pojawił się już na torze.

Na torze w Gnieźnie w grupie, w której startował Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów jeździli Jakub Poczta i powracający po kontuzji Jakub Krawczyk. Nasi „goście” zdobyli odpowiednio 14 i 13 punktów.

Równiez dzisiaj w Danii w meczu Nordjysk Elite Speedway z Esbjerg Vikings startował Esben Hjerrild. Nasz młodzieżowiec zapisał na swoim koncie sześć punktów i jeden bonus.

Wyniki DMPJ w Opolu

I. Włókniarz Częstochowa – 35 pkt.
1.
 Szymon Wolski – 4 (1,2,1,w,w)
2. Mateusz Świdnicki – 11 (3,3,0,3,2)
3. Franciszek Karczewski – 10 (1,1,3,3,2)
4. Kacper Halkiewicz – 10 (2,2,3,d,3)

II. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 33 pkt.
1.
 Mateusz Dul – 4 (2,0,2,w,w)
2. Aleksander Grygolec – 8 (3,1,2,w,2)
3. Nikodem Bartoch – 9 (3,3,1,2,0)
4. Jakub Sroka – 12 (2,2,2,3,3)

III. WTS Sparta Wrocław – 25 pkt.
1.
 Michał Curzytek – 10 (3,3,3,w,1)
2. Mateusz Panicz – 9 (1,2,3,2,1)
3. Jakub Wiatrowski – 2 (0,1,0,1,0)
4. Dawid Rybak – 4 (1,d,0,1,2)

IV. Bedmet OK Kolejarz Opole – 23 pkt.
1.
 Oskar Stępień – 4 (0,0,d,1,3,0)
2. Jakub Martyniak – 4 (0,1,0,1,1,1)
3. Petr Chlupac – 15 (2,3,2,2,3,3)
4. Kamil Król – NS – zwolnienie lekarskie

Bieg po biegu:
1. (62,65) Świdnicki, Dul, Rybak, Stępień – (0:2:1:3)
2. (62,34) Grygolec, Chlupac, Wolski, Wiatrowski – (2:5:1:4)
3. (63,03) Curzytek, Sroka, Karczewski, Martyniak – (2:7:4:5)
4. (62,44) Bartoch, Halkiewicz, Panicz, Stępień – (2:10:5:7)
5. (62,50) Curzytek, Halkiewicz, Grygolec, Król (ns) – (2:11:8:9)
6. (62,72) Chlupac, Panicz, Karczewski, Dul – (5:11:10:10)
7. (63,03) Bartoch, Wolski, Martyniak, Rybak (d) – (6:14:10:12)
8. (62,65) Świdnicki, Sroka, Wiatrowski, Stępień (d) – (6:16:11:15)
9. (63,78) Panicz, Sroka, Wolski, Martyniak – (6:18:14:16)
10. (61,85) Curzytek, Chlupac, Bartoch, Świdnicki – (8:19:17:16)
11. (62,35) Halkiewicz, Dul, Martyniak, Wiatrowski – (9:21:17:19)
12. (61,84) Karczewski, Grygolec, Stępień, Rybak – (10:23:17:22)
13. (63,06) Sroka, Chlupac, Rybak, Halkiewicz (d) – (12:26:18:22)
14. (61,91) Karczewski, Bartoch, Wiatrowski, Król (ns) – (12:28:19:25)
15. (62,81) Świdnicki, Panicz, Martyniak, Grygolec (w) – (13:28:21:28)
16. (65,06) Stępień, Curzytek (w), Dul (w), Wolski (w) – (16:28:21:28)
17. (63,22) Chlupac, Rybak, Dul (w), Wolski (w) – (19:28:23:28)
18. (62,59) Halkiewicz, Grygolec, Martyniak, Wiatrowski – (20:30:23:31)
19. (62,72) Sroka, Karczewski, Panicz, Stępień – (20:33:24:33)
20. (62,38) Chlupac, Świdnicki, Curzytek, Bartoch – (23:33:25:35)

Wyniki DMPJ w Gnieźnie

I. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 54 pkt.
1. Jakub Poczta – 14 (3,3,3,2,3)
2. Jakub Krawczyk – 13 (1,3,3,3,3)
3. Kacper Grzelak – 12 (2,3,2,3,2)
4. Sebastian Szostak – 15 (3,3,3,3,3)

II. Ultrapur Start Gniezno – 25 pkt.
1. Mikołaj Czapla – 11+1 (w,1,2,3,3,2*)
2. Marcel Studziński – 12+1 (3,1,2,2,2,2*)
3. Kacper M. Grzelak – 2 (2,w,w,ns,ns)
4. Szymon Szwacher – 0 (-,ns)

III. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 22 pkt.
1. Steven Goret – 2 (2,ns,-,-)
2. Bartosz Curzytek – 6 (1,2,1,1,1)
3. Franciszek Majewski – 4 (w,0,2,2,w)
4. Błażej Wypior – 5 (w,1,1,1,2)
5. Kacper Kłosok – 5 (1,1,3)

IV. Drużyna ACCR – 17 pkt.
1. Pavel Kuchar – 4 (1,1,0,1,0,1)
2. Matous Kameník – 5 (2,2,0,0,0,1)
3. Jan Jenicek – 0 (w,-,-,-)
4. Jaroslav Vanicek – 8 (3,2,0,2,1,0)

Bieg po biegu:
1. Vanicek, Goret, Krawczyk, Czapla (w) – (0:2:3:1)
2. Poczta, K.M.Grzelak, Curzytek, Jenicek (w) – (2:3:3:4)
3. Studziński, Grzelak, Kuchar, Wypior (w) – (5:3:4:6)
4. Szostak, Kameník, Czapla, Majewski (w) – (6:3:6:9)
5. Szostak, Curzytek, Kuchar, K.M.Grzelak (w) – (6:5:7:12)
6. Grzelak, Kameník, Goret (ns), Grzelak (w) – (6:5:9:15)
7. Poczta, Vanicek, Studziński, Majewski – (7:5:11:18)
8. Krawczyk, Czapla, Wypior, Kuchar – (9:6:11:21)
9. Poczta, Studziński, Wypior, Kameník – (11:7:11:24)
10. Krawczyk, Majewski, Kuchar, Grzelak (ns) – (11:9:12:27)
11. Szostak, Studziński, Kłosok, Kameník – (13:10:12:30)
12. Czapla, Grzelak, Curzytek, Vanicek – (16:11:12:32)
13. Szostak, Vanicek, Wypior, Grzelak (ns) – (16:12:14:35)
14. Grzelak, Majewski, Vanicek, Szwacher (ns) – (16:14:15:38)
15. Krawczyk, Studziński, Curzytek, Kameník – (18:15:15:41)
16. Czapla, Poczta, Kłosok, Kuchar – (21:16:15:43)
17. Kłosok, Grzelak – (21:19:15:45)
18. Krawczyk, Wypior, Kuchar – (21:21:16:48)
19. Poczta, Czapla, Kameník, Majewski (w) – (23:21:17:51)
20. Szostak, Studziński, Curzytek, Vanicek – (25:22:17:54)

Wyniki meczu Nordjysk Elite Speedway – Esbjerg Vikings

Nordjysk Elite Speedway – 40 pkt.
9. Matej Zagar – 9 (w,2,3,1,3,0)
10. Sam Jensen – 6+1 (2,1*,w,1,0,2)
11. Thomas Joergensen – 15+1 (3,2,1*,d,3,3,3)
12. Tobias Thomsen – 8+1 (w,2,1,3,2*,0)
13. Ulrich Oestergaard – 2 (d,1,1,-)

Esbjerg Vikings – 43 pkt.
1. Jonas Jeppesen – 6+1 (w,w,2,w,1*,3)
2. Niels Kristian Iversen – 16 (3,3,3,3,2,2)
3. Matias Nielsen – 12+2 (2,3,3,2*,1,1*)
4. Emil Breum – 3 (1,d,0,2,0)
5. Esben Hjerrild – 6+1 (1,2*,0,2,1)

Bieg po biegu:
1. Joergensen, Nielsen, Jeppesen (w), Zagar (w) – 3:2 – (3:2)
2. Iversen, Jensen, Breum, Thomsen (w) – 2:4 – (5:6)
3. Nielsen, Joergensen, Hjerrild, Oestergaard (d) – 2:4 – (7:10)
4. Iversen, Zagar, Jensen, Jeppesen (w) – 3:3 – (10:13)
5. Nielsen, Thomsen, Joergensen, Breum (d) – 3:3 – (13:16)
6. Iversen, Hjerrild, Oestergaard, Jensen (w) – 1:5 – (14:21)
7. Zagar, Jeppesen, Thomsen, Breum – 4:2 – (18:23)
8. Iversen, Nielsen, Jensen, Joergensen (d) – 1:5 – (19:28)
9. Thomsen, Breum, Oestergaard, Hjerrild – 4:2 – (23:30)
10. Joergensen, Thomsen, Nielsen, Jeppesen (w) – 5:1 – (28:31)
11. Joergensen, Hjerrild, Zagar, Breum – 4:2 – (32:33)
12. Zagar, Iversen, Jeppesen, Jensen – 3:3 – (35:36)
13. Jeppesen, Jensen, Hjerrild, Thomsen – 2:4 – (37:40)
14. Joergensen, Iversen, Nielsen, Zagar – 3:3 – (40:43)

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy