Dawid Stachyra pozostaje liderem IM Argentyny

0
176

W nocy z soboty na niedzielę Dawid Stachyra startował w siódmej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Argentyny. Zawody rozgrywane na torze w Colonia Baron zakończył na szóstym miejscu.

Zawodnik TS Kolejarza Opole swój występ zakończył upadkiem w biegu półfinałowym co wyeliminowało go z udziału w ostatnim wyścigu dnia. W dalszym ciągu pozostaje on jednak na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej z przewagą trzech punktów nad Guglielmo Franchettim.

Wyniki:
1. Guglielmo Franchetti (Włochy) – 18 (2,3,2,3,2,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Mariusz Fierlej (Polska) – 19 (3,3,3,2,3,3,2) + 2. miejsce w finale
3. Maximiliano Westdorp (Argentyna) – 14 (3,1,3,2,2,2,1) + 3. miejsce w finale
4. Stanisław Mielniczuk (Ukraina) – 12 (3,0,1,3,3,2,0) + 4. miejsce w finale
5. Paweł Miesiąc (Polska) – 14 (3,2,3,3,3,-)
6. Dawid Stachyra (Polska) – 12 (0,3,3,3,3,u)
7. Lisandro Husman (Argentyna) – 10 (2,2,2,1,2,1)
8. Milen Manew (Bułgaria) – 9 (1,3,0,2,2,1)
9. Sebastian Clemente (Argentyna) – 8 (2,1,2,2,1,u/ns)
10. Lucas Torresi (Argentyna) – 6 (2,2,1,1,0)
11. Nicolas Marquez (Argentyna) – 5 (1,2,0,1,1)
12. Julio Romano (Argentyna) – 5 (1,0,2,1,1)
13. Gustavo Curzio (Argentyna) – 4 (1,1,1,0,1)
14. Facundo Groh (Argentyna) – 1 (0,1,0,0,0)
15. Witalij Łysak (Ukraina) – 0 (0,-,-,-,0)

Bieg po biegu:
1. Mielniczuk, Torresi, Curzio, Łysak
2. Miesiąc, Franchetti, Marquez, Groh
3. Westdorp, Husman, Manew
4. Fierlej, Clemente, Romano, Stachyra
5. Manew, Marquez, Curzio, Romano
6. Fierlej, Torresi, Groh
7. Stachyra, Miesiąc, Westdorp, Mielniczuk
8. Franchetti, Husman, Clemente
9. Westdorp, Clemente, Curzio, Groh
10. Stachyra, Husman, Torresi, Marquez
11. Fierlej, Franchetti, Mielniczuk, Manew
12. Miesiąc, Romano
13. Miesiąc, Fierlej, Husman, Curzio
14. Franchetti, Westdorp, Romano, Torresi
15. Mielniczuk, Clemente, Marquez
16. Stachyra, Manew, Groh
17. Stachyra, Franchetti, Curzio
18. Miesiąc, Manew, Clemente, Torresi
19. Mielniczuk, Husman, Romano, Groh
20. Fierlej, Westdorp, Marquez, Łysak

Półfinały:
21. Franchetti, Mielniczuk, Husman, Clemente (u/ns)
22. Fierlej, Westdorp, Manew, Stachyra (u)

Finał:
23. Franchetti, Fierlej, Westdorp, Mielniczuk

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy