Dawid Stachyra wygrał w Bahia Blanca

0
54

W nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Bahia Blanca rozegrano szóstą rundę Indywidualnych Mistrzostw Argentyny.

Zawodnik TS Kolejarza Opole, Dawid Stachyra po raz kolejny okazał się najlepszym zawodnikiem wieczoru, dzięki czemu umocnił się na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej. W tej chwili ma sześć punktów przewagi nad drugim Pawłem Miesiącem, który w kolejnym sezonie będzie reprezentował drużynę KM Cross Lublin.

Wyniki:
1. Dawid Stachyra (Polska) – 19 (2,3,3,3,2,3,3) – 1. miejsce w finale
2. Stanisław Mielniczuk (Ukraina) – 17 (3,3,2,2,3,2,2) – 2. miejsce w finale
3. Guglielmo Franchetti (Włochy) – 12 (1,2,3,2,2,1,1) – 3. miejsce w finale
4. Mariusz Fierlej (Polska) – 17 (3,2,3,3,3,3,0) – 4. miejsce w finale
5. Paweł Miesiąc (Polska) – 16 (2,3,3,3,3,2,w) – wykluczenie w finale
6. Maximiliano Westdorp (Argentyna) – 9 (3,2,2,2,0,0)
7. Milen Manew (Bułgaria) – 8 (3,1,1,1,2,0)
8. Witalij Łysak (Ukraina) – 6 (1,0,2,1,2,0)
9. Lisandro Husman (Argentyna) – 6 (2,1,2,0,0,1)
10. Sebastian Clemente (Argentyna) – 5 (-,3,1,0,1,0)
11. Lucas Torresi (Argentyna) – 5 (1,1,0,3,-)
12. Adrian Zubillaga (Argentyna) – 5 (2,0,0,2,1)
13. Julio Romano (Argentyna) – 3 (0,0,0,0,3)
14. Nicolas Marquez (Argentyna) – 3 (-,2,1,0,0)
15. Alejandro Iglesias (Argentyna) – 3 (0,0,1,1,1)
16. Facundo Groh (Argentyna) – 3 (1,0,-,1,1)
17. Gustavo Curzio (Argentyna) – 1 (0,1,0,0,-)
18. Rodrigo Zubeldia (Argentyna) – 0 (0,0,0,0,0)
19. Dami Boyero (Argentyna) – 0 (0,0,0,0,0)
20. Eber Ampugnani (Argentyna) – 0 (0,0,0,0,-)
21. Micaela Bazan (Argentyna) – 0 (-,-,-,-,0)

Bieg po biegu:
1. Manew, Husman, Groh, Iglesias
2. Westdorp, Zubillaga, Łysak, Boyero
3. Fierlej, Miesiąc, Torresi, Ampugnani, Curzio
4. Mielniczuk, Stachyra, Franchetti, Romano, Zubeldia
5. Miesiąc, Franchetti, Husman, Zubillaga, Groh
6. Clemente, Marquez, Curzio, Boyero, Romano
7. Mielniczuk, Westdorp, Torresi, Ampugnani, Iglesias
8. Stachyra, Fierlej, Manew, Zubeldia, Łysak
9. Stachyra, Husman, Marquez, Torresi
10. Fierlej, Mielniczuk, Clemente, Boyero, Zubillaga
11. Miesiąc, Łysak, Iglesias, Ampugnani, Romano
12. Franchetti, Westdorp, Manew, Curzio, Zubeldia
13. Fierlej, Westdorp, Groh, Husman, Romano
14. Torresi, Franchetti, Łysak, Clemente, Boyero
15. Stachyra, Zubillaga, Iglesias, Curzio, Ampugnani
16. Miesiąc, Mielniczuk, Manew, Zubeldia, Marquez
17. Mielniczuk, Łysak, Groh, Husman, Bazan
18. Miesiąc, Stachyra, Clemente, Westdorp, Boyero
19. Fierlej, Franchetti, Iglesias, Boyero, Marquez
20. Romano, Manew, Zubillaga, Zubeldia

Półfinały:
21. Stachyra, Miesiąc, Husman, Westdorp, Manew
22. Fierlej, Mielniczuk, Franchetti, Clemente, Łysak

Finał:
23. Stachyra, Mielniczuk, Franchetti, Fierlej, Miesiąc (w)

wyniki za:sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy