Dobre występy naszych gości w DMPJ

0
109

Dzisiaj ruszyły ćwierćfinały Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, które składać się będą z czterech rund. Awans do tej fazy wywalczyły m.in. WTS Sparta Wrocław, Arged Malesa TŻ Ostrów i H.Skrzydelwska Orzeł Łódź, dzięki czemu dalsze starty mają zagwarantowane wszyscy nasi „goście”. Aktualnie jedynym, który nie bierze udziału w zawodach jest ciągle kontuzjowany Jakub Poczta.

W I rundzie nasi „goście” spisali się bardzo dobrze. Na torze w Krośnie Bartłomiej Kowalski zaznał tylko jednej porażki z Sebastianem Szostakiem. Jakub Krawczyk przegrał dwukrotnie, za każdym razem z Kowalskim.

W Łodzi startował jeszcze Mateusz Dul. Opolanin zdobył dziewięć punktów w pięciu startach, a jego zespół zajął pierwsze miejsce.

Wyniki DMPJ w Krośnie

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 40 pkt.
1. Jakub Poczta – zwolnienie lekarskie
2. Kacper Grzelak – 11 (2,1,1,2,3,2)
3. Jakub Krawczyk – 16 (3,2,3,3,3,2)
4. Sebastian Szostak – 13 (3,3,0,3,3,1)

WTS Sparta Wrocław – 37 pkt.
1. Bartłomiej Kowalski – 14 (3,3,2,3,3)
2. Michał Curzytek – 12+1 (2*,2,2,3,3)
3. Mateusz Panicz – 8 (2,u,3,2,1)
4. Kacper Andrzejewski – 3 (1,0,w,1,1)

KS Toruń – 29 pkt.
1. Denis Zieliński – 10 (2,3,2,2,1)
2. Oskar Rumiński – 2 (0,0,1,1,0)
3. Mateusz Affelt – 9 (1,3,1,1,3)
4. Karol Żupiński – 8+1 (1,3,0,2,2*)

Orlen Cellfast Wilki Krosno – 11 pkt.
1. Kacper Szopa – 6 (1,1,2,1,1,0)
2. Krzysztof Sadurski – 0 (ns,ns,ns,ns)
3. Patryk Nater – 0 (ns,ns,ns)
4. Miłosz Grygolec – 5+1 (d,1,2,0,2*,0)

Bieg po biegu:
1. (70,75) Kowalski, Grzelak, Żupiński, Grygolec (d) – (0:3:1:2)
2. (70,16) Szostak, Curzytek, Affelt, Nater (ns) – (0:5:2:5)
3. (71,22) Krawczyk, Zieliński, Andrzejewski, Sadurski (ns) – (0:6:4:8)
4. (72,16) Szostak, Panicz, Szopa, Rumiński – (1:8:4:11)
5. (71,91) Zieliński, Curzytek, Grygolec, Szostak – (2:10:7:11)
6. (71,22) Kowalski, Krawczyk, Szopa, Rumiński – (3:13:7:13)
7. (74,39) Żupiński, Panicz (u), Poczta (ns), Sadurski (ns) – (3:13:10:13)
8. (72,10) Affelt, Szopa, Grzelak, Andrzejewski – (5:13:13:14)
9. (71,81) Krawczyk, Grygolec, Rumiński, Andrzejewski (w) – (7:13:14:17)
10. (72,53) Panicz, Zieliński, Grzelak, Nater (ns) – (7:16:16:18)
11. (70,56) Szostak, Kowalski, Affelt, Sadurski (ns) – (7:18:17:21)
12. (70,44) Krawczyk, Curzytek, Szopa, Żupiński – (8:20:17:24)
13. (72,94) Szostak, Żupiński, Andrzejewski, Nater (ns) – (8:21:19:27)
14. (71,44) Krawczyk, Panicz, Affelt, Grygolec – (8:23:20:30)
15. (71,22) Curzytek, Grzelak, Rumiński, Sadurski (ns) – (8:26:21:32)
16. (71,34) Kowalski, Zieliński, Szopa, Poczta (ns) – (9:29:23:32)
17. (73,28) Grzelak, Grygolec, Andrzejewski, Rumiński – (11:30:23:35)
18. (74,96) Affelt, Grzelak, Panicz – (11:31:26:37)
19. (71,47) Curzytek, Żupiński, Szostak, Grygolec – (11:34:28:38)
20. (71,50) Kowalski, Krawczyk, Zieliński, Szopa – (11:37:29:40)

Wyniki DMPJ w Łodzi

I. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 33 pkt.
1.
 Mateusz Dul – 9 (3,2,1,1,2)
2. Aleksander Grygolec – 6 (2,w,2,2,w/u)
3. Nikodem Bartoch – 11 (2,3,2,3,1)
4. Jakub Sroka – 7 (0,1,1,2,3)

II. Maszewski GKM Grudziądz – 32 pkt.
16.
 Wiktor Rafalski – 7 (3,1,2,0,1)
17. Kacper Pludra – 13 (1,3,3,3,3)
18. Seweryn Orgacki – 2 (0,1,-,1,-)
19. Kacper Warduliński – 2 (1,-,1,-,-)
20. Oliwier Kaźmierski – 8 (2,2,1,u,3)

III. Cash Broker Stal Gorzów – 30 pkt.
11.
 Oskar Hurysz – 14 (3,3,1,2,2,3)
12. Mateusz Bartkowiak – 0 (ns,ns,-,ns,-)
13. Oliwier Ralcewicz – 0 (ns,ns,ns,ns)
14. Oskar Paluch – 16 (3,3,3,3,2,2)

IV. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 24 pkt.
6.
 Steven Goret – 10 (2,2,3,3,0)
7. Kacper Kłosok – 2 (1,0,0,-,1)
8. Błażej Wypior – 7 (2,2,0,3,0)
9. Bartosz Curzytek – 2 (1,1,-,0)
10. Franciszek Majewski – 3 (0,1,2)

Bieg po biegu:
1. Paluch, Goret, Pludra, Sroka – (0:2:3:1)
2. Rafalski, Bartoch, Kłosok, Ralcewicz (ns) – (2:3:3:4)
3. Hurysz, Grygolec, Curzytek, Orgacki – (4:4:6:4)
4. Dul, Wypior, Warduliński, Bartkowiak (ns) – (7:6:6:5)
5. Hurysz, Kaźmierski, Sroka, Kłosok – (8:6:9:7)
6. Bartoch, Goret, Orgacki, Bartkowiak (ns) – (11:8:9:8)
7. Paluch, Wypior, Rafalski, Grygolec (w) – (11:10:12:9)
8. Pludra, Dul, Curzytek, Ralcewicz (ns) – (13:11:12:12)
9. Paluch, Rafalski, Sroka, Majewski – (14:11:15:14)
10. Pludra, Bartoch, Hurysz, Wypior – (16:11:16:17)
11. Goret, Grygolec, Warduliński, Ralcewicz (ns) – (18:14:16:18)
12. Paluch, Kaźmierski, Dul, Kłosok – (19:14:19:20)
13. Bartoch, Paluch, Kaźmierski, Curzytek – (22:14:21:21)
14. Wypior, Sroka, Orgacki, Ralcewicz (ns) – (24:17:21:22)
15. Pludra, Grygolec, Majewski, Bartkowiak (ns) – (26:18:21:25)
16. Goret, Hurysz, Dul, Rafalski – (27:21:23:25)
17. Sroka, Hurysz, Kłosok, Kaźmierski (u) – (30:22:25:25)
18. Kaźmierski, Majewski, Grygolec (w/u) – (30:24:25:28)
19. Hurysz, Dul, Rafalski, Wypior – (32:24:28:29)
20. Pludra, Paluch, Bartoch, Goret – (33:24:30:32)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy