Duże wzmocnienie w Kolejarzu!

0
820

W naszym klubie dzieje się ostatnio bardzo dużo, o czym będziemy informować na bieżąco. W dniu dzisiejszym doszło do bardzo istotnego wzmocnienia, tym razem w składzie zarządu klubu TS Kolejarza Opole. Do tego grona właśnie dołączył Pan Wiesław Bednarz, prezes firmy BEDMET Sp. z o.o., która jest naszym sponsorem tytularnym i będzie on pełnił funkcję wiceprezesa.

– Chcieliśmy wzmocnić zarząd pod względem działań. Wieloletnie zaangażowanie Wiesława Bednarza i sponsorowanie klubu jest dla nas bardzo ważne. Z mojego punktu widzenia jest to też dobre, że sponsor widzi i ma wpływ na to jak jego pieniądze są wydawane. Dla nas jest to oczywiste, żeby sponsor tytularny, który jest z nami od wielu lat był w zarządzie – mówi prezes OK Bedmet Kolejarza Opole, Zygmunt Dziemba.

Drugą ważną informacją jest to, że w zarządzie funkcję wiceprezesa przestaje pełnić Lucjusz Bilik. Nie jest to jednak pożegnanie, o czym mówi prezes naszego klubu.

– Bardzo dziękujemy za wiele lat pracy w zarządzie, czynne działanie oraz pomoc w klubie Luckowi Bilikowi. Muszę od razu powiedzieć, że jego praca w klubie się nie zakończyła. Będzie miał teraz inny zakres obowiązków, które w klubie będą bardzo potrzebne przy funkcjonowaniu i organizacji spotkań ligowych na naszym stadionie – podsumował prezes Zygmunt Dziemba.

Komentarze

komentarzy