Dwa biegi i trzy punkty Lotarskiego w DMPJ

0
48

W dniu dzisiejszym na torze w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się zaległa, piąta półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Drugie miejsce w tym turnieju zajęła drużyna MRGARDEN GKM-u Grudziądz, w składzie której startował Damian Lotarski, Młodzieżowiec startujący na co dzień w OK Bedmet Kolejarzu Opole zdobył trzy punkty w dwóch biegach, w których miał okazję się zaprezentować.

Wyniki:

I. Bogdanka Motor Lublin – 24 pkt.
4. Wiktor Lampart – 9 (3,3,3,-)
5. Wiktor Trofimow jr – 9 (2,2,3,2)
6. Michał Curzytek – 3 (-,1,2,-)
23. Maciej Kuromonow – 3 (2,0,1)

II. MRGARDEN GKM Grudziądz – 23 pkt.
13. Marcin Turowski – 9 (3,3,3,-)
14. Kamil Wieczorek – 4 (1,-,1,2)
15. Patryk Rolnicki – 7 (u,3,1,3)
26. Damian Lotarski – 3 (2,1)

III. truly.work Stal Gorzów – 19 pkt.
16. Rafał Karczmarz – 8 (2,2,3,1)
17. Alan Szczotka – 5 (0,1,1,3)
18. Wiktor Jasiński – 6 (3,2,0,1)
27. Kamil Pytlewski – NS

IV-V. Lokomotiv Daugavpils – 18 pkt.
10. Oleg Michaiłow – 6 (2,2,0,2)
11. Davis Kurmis – 9 (3,2,2,2)
12. Ricards Ansviesulis – 3 (u,0,3,0)

IV-V. Arged Malesa TŻ Ostrovia – 18 pkt.
1. Marcin Kościelski – 6 (d,3,-,3)
2. Kamil Nowacki – 5 (1,3,-,1)
3. Kacper Grzelak – 1 (1,0,0,0)
22. Sebastian Szostak – 6 (3,3)

VI. Fogo Unia Leszno – 13 pkt.
19. Szymon Szlauderbach – 10 (2,2,3,3)
20. Krzysztof Sadurski – 2 (0,1,1,0)
21. Hubert Ścibak – 1 (u,0,0,1)

VII. Get Well Apro Toruń – 9 pkt.
7. Jakub Janik – 2 (w,0,2,0)
8. Aleks Rydlewski – 4 (w,1,1,2)
9. Filip Nizgorski – 3 (1,2,0,d)

Bieg po biegu:
1. Lampart, Trofimow jr, Nowacki, Kościelski (d)
2. Kurmis, Michaiłow, Janik (w), Rydlewski (w)
3. Turowski, Karczmarz, Wieczorek, Szczotka
4. Kościelski, Szlauderbach, Grzelak, Sadurski
5. Lampart, Kuromonow, Nizgorski, Janik
6. Turowski, Michaiłow, Ansviesulis (u), Rolnicki (u)
7. Jasiński, Szlauderbach, Szczotka, Ścibak (u)
8. Szostak, Nizgorski, Rydlewski, Grzelak
9. Lampart, Kurmis, Curzytek, Ansviesulis
10. Rolnicki, Lotarski, Sadurski, Ścibak
11. Nowacki, Karczmarz, Szczotka, Grzelak
12. Turowski, Trofimow jr, Wieczorek, Kuromonow
13. Karczmarz, Jasiński, Rydlewski, Nizgorski
14. Ansviesulis, Kurmis, Sadurski, Ścibak
15. Szostak, Wieczorek, Rolnicki, Grzelak
16. Trofimow jr, Curzytek, Karczmarz, Jasiński
17. Szlauderbach, Janik, Ścibak, Nizgorski (d)
18. Kościelski, Kurmis, Nowacki, Michaiłow
19. Szlauderbach, Trofimow jr, Kuromonow, Sadurski
20. Rolnicki, Rydlewski, Lotarski, Janik
21. Szczotka, Michaiłow, Jasiński, Ansviesulis

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy