Dzisiaj startowali wszyscy nasi „goście” i Hjerrild

0
105

Nasza drużyna w tym tygodniu pauzuje w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. W dwóch grupach startowali jednak nasi „goście”. W Rawiczu w barwach Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów jeździli Jakub Krawczyk i Jakub Poczta. Obaj młodzieżowcy zdobyli po trzynaście punktów.

Na torze w Łodzi, po bardzo wyrównanych zawodach, ex aequo wygrali gospodarze i częstochowianie, którzy zgromadzili po 36 punktów. W barwach Orła osiem punktów zdobył Mateusz Dul. Dla WTS Sparty Wrocław, która zajęła trzecie miejsce dziesięć punktów wywalczył Bartłomiej Kowalski.

Ostatnim zawodnikiem, który zakończył środowe starty naszych zawodników, był Esben Hjerrild. Duński młodzieżowiec zapisał na swoim koncie dwa punkty i bonus w meczu duńskiej Speedway-Ligaen.

Wyniki VII rundy DMPJ w Rawiczu

I Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 52 pkt.
9. Kacper Grzelak – 12+1 (2,3,2,3,2*)
10. Jakub Poczta – 13 (3,2,3,2,3)
11. Sebastian Szostak – 14 (3,3,3,2,3)
12. Jakub Krawczyk – 13 (2,3,2,3,3)

II Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno – 32 pkt.
13. Tobiasz Musielak – 2 (0,d,1,0,1)
14. Damian Ratajczak – 13 (3,2,3,3,2)
15. Antoni Mencel – 14 (3,3,3,3,2)
16. Maksym Borowiak – 0 (w,t,0,-,-)
20. Hubert Ścibak – 3 (1,1,1)

III Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 25 pkt.
1. Bartosz Curzytek – 6 (2,1,1,1,1)
2. Franciszek Majewski – 5 (w,2,2,1,w)
3. Kacper Kłosok – 7 (2,0,-,2,3)
4. Błażej Wypior – 6 (0,2,2,1,1)
17. Kacper Klimek – 1 (1)

IV Drużyna ACCR – 10 pkt.
5. Jaroslav Vanicek – 5 (1,1,1,2,0)
6. Matous Kameník – 3 (1,0,0,0,2)
7. Bruno Belan – 2 (1,1,0,d,w)
8. Matej Fryza – 0 (w,0,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Ratajczak, Krawczyk, Vanicek, Wypior
2. Szostak, Kłosok, Kameník, Musielak
3. Mencel, Grzelak, Fryza (w), Majewski (w/u)
4. Poczta, Curzytek, Belan, Borowiak (w/u)
5. Grzelak, Wypior, Ścibak (Borowiak – t), Kameník
6. Mencel, Poczta, Vanicek, Kłosok
7. Krawczyk, Majewski, Belan, Musielak (d3)
8. Szostak, Ratajczak, Curzytek, Fryza
9. Poczta, Wypior, Musielak, Fryza
10. Ratajczak, Grzelak, Klimek, Belan
11. Szostak, Majewski, Vanicek, Borowiak
12. Mencel, Krawczyk, Curzytek, Kameník
13. Krawczyk, Kłosok, Ścibak, Fryza
14. Mencel, Szostak, Wypior, Belan (d4)
15. Ratajczak, Poczta, Majewski, Kameník
16. Grzelak, Vanicek, Curzytek, Musielak
17. Kłosok, Grzelak, Ścibak, Fryza
18. Poczta, Kameník, Musielak, Majewski (w/u)
19. Krawczyk, Ratajczak, Wypior, Belan (w/u)
20. Szostak, Mencel, Curzytek, Vanicek

Wyniki VII rundy DMPJ w Łodzi

I-II H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 36 pkt.
1. Mateusz Dul – 8 (t,1,3,1,3)
2. Aleksander Grygolec – 13 (3,3,2,2,3)
3. Nikodem Bartoch – 7 (0,1,2,2,2)
4. Jakub Sroka – 8 (2,1,2,2,1)

I-II Włókniarz Częstochowa – 36 pkt.
9. Jakub Miśkowiak – 11 (-,3,3,2,3)
10. Mateusz Świdnicki – 10 (3,3,-,1,3)
11. Franciszek Karczewski – 9 (3,3,3,-,0)
12. Kacper Halkiewicz – 4 (0,-,1,1,2)
19. Szymon Wolski – 2 (1,0,1,d)

III WTS Sparta Wrocław – 33 pkt.
5. Bartłomiej Kowalski – 10 (3,2,w,3,2)
6. Michał Curzytek – 11 (2,2,2,3,2)
7. Mateusz Panicz – 6 (u,2,1,3,0)
8. Dawid Rybak – 6 (2,0,0,3,1)

IV ROW Rybnik – 14 pkt.
13. Kacper Tkocz – 6 (1,1,3,0,1)
14. Paweł Trześniewski – 4 (1,2,0,0,1)
15. Seweryn Grabarczyk – 1 (0,0,0,1,0)
16. Lech Chlebowski – 3 (2,0,1,0,0)

Bieg po biegu:
1. Kowalski, Sroka, Trześniewski, Halkiewicz
2. Karczewski, Curzytek, Tkocz, Bartoch
3. Grygolec, Rybak, Wolski, Grabarczyk
4. Świdnicki, Chlebowski, Dul (t), Panicz (u)
5. Miśkowiak, Curzytek, Sroka, Chlebowski
6. Świdnicki, Kowalski, Bartoch, Grabarczyk
7. Grygolec, Panicz, Tkocz, Wolski
8. Karczewski, Trześniewski, Dul, Rybak
9. Tkocz, Sroka, Wolski, Rybak
10. Miśkowiak, Bartoch, Panicz, Trześniewski
11. Karczewski, Grygolec, Chlebowski, Kowalski (w/u)
12. Dul, Curzytek, Halkiewicz, Grabarczyk
13. Rybak, Bartoch, Halkiewicz, Chlebowski
14. Panicz, Sroka, Grabarczyk, Wolski (d)
15. Curzytek, Grygolec, Świdnicki, Trześniewski
16. Kowalski, Miśkowiak, Dul, Tkocz
17. Dul, Halkiewicz, Rybak, Grabarczyk
18. Świdnicki, Bartoch, Trześniewski, Panicz
19. Miśkowiak, Kowalski, Sroka, Chlebowski
20. Grygolec, Curzytek, Tkocz, Karczewski

Wyniki meczu Esbjerg Vikings – GSK Liga

Esbjerg Vikings – 53 pkt.
9. Tai Woffinden – 11+1 (1*,0,3,1,3,3)
10. Matias Nielsen – 17+1 (3,3,3,3,2*,3)
11. Jonas Jeppesen – 14+1 (2,3,3,2*,3,1)
12. Emil Breum – 9+3 (0,2*,2*,2,1,2*)
13. Esben Hjerrild – 2+1 (1,0,1*,0)

GSK Liga – 31 pkt.
1. Kenneth Bjerre – 11+2 (3,1*,1,1,2*,1,2)
2. Krystian Pieszczek – 6 (2,2,2,0,0)
3. Kevin Juhl Pedersen – 2 (0,0,1,-,-,1)
4. Patrick Hansen – 7+1 (1*,0,0,3,3,0,0)
5. Emil Poertner – 5+1 (2,1*,0,2,0)

Bieg po biegu:
1. Bjerre, Jeppesen, Woffinden, Pedersen – 3:3 – (3:3)
2. Nielsen, Pieszczek, Hansen, Breum – 3:3 – (6:6)
3. Jeppesen, Poertner, Hjerrild, Pedersen – 4:2 – (10:8)
4. Nielsen, Pieszczek, Bjerre, Woffinden – 3:3 – (13:11)
5. Jeppesen, Breum, Pedersen, Hansen – 5:1 – (18:12)
6. Nielsen, Pieszczek, Poertner, Hjerrild – 3:3 – (21:15)
7. Woffinden, Breum, Bjerre, Hansen – 5:1 – (26:16)
8. Nielsen, Jeppesen, Bjerre, Pieszczek – 5:1 – (31:17)
9. Hansen, Breum, Hjerrild, Poertner – 3:3 – (34:20)
10. Hansen, Bjerre, Breum, Hjerrild – 1:5 – (35:25)
11. Jeppesen, Poertner, Woffinden, Hansen – 4:2 – (39:27)
12. Woffinden, Nielsen, Bjerre, Pieszczek – 5:1 – (44:28)
13. Woffinden, Breum, Pedersen, Poertner – 5:1 – (49:29)
14. Nielsen, Bjerre, Jeppesen, Hansen – 4:2 – (53:31)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy