W sobotę w Opolu odbyła się IV runda Speedway Superligi Amatorów. W rywalizacji „na dochodzenie” najlepszy okazał się adept opolskiej szkółki Dawid Drużdż.
Zapraszamy na fotorelację z tych zawodów autorstwa Romana Bilińskiego
W sobotę w Opolu odbyła się IV runda Speedway Superligi Amatorów. W rywalizacji „na dochodzenie” najlepszy okazał się adept opolskiej szkółki Dawid Drużdż.
Zapraszamy na fotorelację z tych zawodów autorstwa Romana Bilińskiego