W sobotę w Opolu odbyła się IV runda Speedway Superligi Amatorów. W rywalizacji „na dochodzenie” najlepszy okazał się adept opolskiej szkółki Dawid Drużdż.

Zapraszamy na fotorelację z tych zawodów autorstwa Romana Bilińskiego

GALERIA

Komentarze

komentarzy