W piątkowy wieczór na opolskim lodowisku Toropol odbył się trening przed sobotnią VII Galą żużla na lodzie. Na tafli lodowiska zaprezentowali się m.in. Patryk Dudek, Artur Czaja, Łukasz Sówka a także… Wojciech Załuski. Legendarny zawodnik Kolejarza Opole mimo długiego rozbratu z żużlową maszyną radził sobie doskonale.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z treningu przygotowanej przez Romana BilińskiegoGALERIA

Komentarze

komentarzy