Głosuj na żużlowy projekt w budżecie obywatelskim

0
227

W poniedziałek pojawiła się lista projektów dopuszczonych do głosowania w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Opolskiego na rok 2018. Głosowanie na projekty, które pozytywnie przeszły weryfikację, trwa do 29 kwietnia br.

Na liście zadań znajduje się projekt związany z opolską szkółką żużlową. Zadanie na liście „Czas na żużel – szkółka żużlowa jako aktywna forma spędzania wolnego czasu dzieci i młodzieży” ma kod S/OOP/23/DKS.

Głosować może każdy mieszkaniec województwa opolskiego, który ukończył 16 lat. Każdy będzie mógł głosować tylko jeden raz, oddając maksymalnie dwa głosy – jeden na zadanie powiatowe i jeden na zadanie subregionalne (głosować można na zadania powiatu i subregionu swojego zamieszkania). Wyniki głosowania powinny być znane do końca czerwca tego roku.

Głosować może każdy mieszkaniec województwa opolskiego, a w przypadku gdy głosującym jest mieszkaniec, który w dniu głosowania nie ukończył 16 roku życia, wymagana jest zgoda rodzica/opiekuna prawnego.

Głosujemy tylko jeden raz, oddając maksymalnie dwa głosy – jeden na zdanie powiatowe i jeden na zadanie subregionalne.

Formy głosowania:

  • elektronicznie poprzez formularz,

  • wrzucenie karty do urny w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego i w punktach informacyjnych,

  • korespondencyjnie na adres UMWO:

    Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
    ul. Piastowska 14
    45- 082 Opole

Komentarze

komentarzy