Wykaz osób funkcyjnych na zawodach żużlowych w Opolu:

Wykaz powstał na podstawie danych zamieszczonych w programach zawodów, a zatem obejmuje tylko te osoby, które pełniły funkcje wówczas, gdy wpisywano je do programów. Osoby potrafiące uzupełnić wykaz lub poprawić błędy proszone są o kontakt e-mailem na adres redakcja@kolejarzopole.pl 

M. Banaszczak 1981
Mieczysław Dutkiewicz 1962-1964
Florian Gabryelski 1977-1988
M. Gołasiński 1962
R. Iwanowski 1980
Stanisław Kanas 1963
Ernest Klimek 1964-1976
Henryk Kraus 1974-1979
Michał Krzyżak 1978-1988
Józef Kurc 1985-1988
Wł. Łoziński 1973
Mieczysław Maruszczak 1963,1977-1987
Zbigniew Najwer 1966,1973-1975
Stefan Peciak 1966-1975
Józef Podżus 1963
Mieczysław Puchalak 1964-1979
Jan Strzempa 1962
Józef Szybiak 1965
Bernard Twardoch 1964,77,78
Maciej Wróblewski 1979-1988

Borek 1968
Kazimierz Falkowski 1962-1963
Dariusz Gątkowski 2014
Stanisław Gołasiński 1963
Bronisław Groch 1963
J. Jabrzemski 1977
Magdalena Karwacka 2003, 2006-2008, 2011-2013
Klaus Kostosz 1995
Jerzy Kostrzewski 1962
Krawczyk 1961
Edward Krawiec 1968-1986
Barbara Kubica 2015
J. Kubica 1977
Zbigniew Kuśnierski 1994-2013
Romuald Łoś 1988-1990
Mieczysław Małecki 1971
Adam Niezgodzki 1966-1970
Tomasz Orzechowski 2014-2015
Stefan Peciak 1964-1965
Andrzej Pierzyński 1964
Edward Pietras 1968
Józef Podżus 1964-1965
Bernard Twardoch 1963
Witold Siejka-Domański 1994
Zygmunt Siekierka 1992
Krzysztof Stachowski 2005-2014
Jan Szorc 1962
Stefan Warzecha 1989-1992
Wojciech Wojnar 2016-2017
Waldemar Wołkanowski 1990-1994
Tadeusz Wyspiański 1986-1990
Jan Zieleźnik 1960

T. Barucha 1979
Edward Krawiec 1970
F. Kraus 1977-1979
Bronisław Lorenz 1972-1975
Władysław Neusser 1970-1971
Józef Nowakowski 1972-1974
Edward Pietras 1970-1971
Jan Semerjak 1973-1978
W. Wilczyński 1977

Tomasz Biliński 2013
Piotr Kumiec 2016
Andrzej Rencz 2015
Aleksandra Wilkowska 2017
Michał Wojtas 2013-2014

Adamczyk 1961
Florian Gabryelski 1963, 1990-1991
Bogumił Grudziński 1974, 1976
W. Jasek 1992
Henryk Malisz 2012
Ryszard Miklas 2001-2014
Wiktor Miś 2004-2014
Andrzej Mossakowski 1986-1988
Leonard Oszustowicz 1968-1985
Z. Oszustowicz 1976
Mieczysław Puchalak 1962-1964
Jan Seremak 1964-1966
Zygmunt Siekierka 1997
Jan Stormowski 1972-1973
Adam Straub 2016-2017
Tadeusz Wach 1989-2010
Stefan Warzecha 1986-1993
Dariusz Wilczyński 2011-2013, 2015-2017

Kamil Czerwiński 2009-2015
Kazimierz Dychtoń 1970-1978
Krystyna Dębicka 1978
K. Gabrielski 1989-1991
Leszek Horzinek 1963-1964
Janusz Kardasiński 2000-2014
Ernest Klimek 1962-1968
Hubert Kowalczyk 1988-1998
Henryk Kraus 1977-88
Jarosław Kuźnik 2000-2004
Zdzisław Leśniak 1999-2014, 2017
Henryk Malisz 1994-2006
Andrzej Maruszczak 1982-97
Zbigniew Najwer 1968
Zdzisław Pasternak 2007-2014, 2017
Stefan Peciak 1964-1977
Józef Podżus 1961-1964
Agnieszka Ratowska 2016
Roman Senator 2015
Józef Szybiak 1970
Bernard Twardoch 1966-1987
Aleksandra Wilkowska 2015-2016

Jerzy Dąbrowski 1999
Daniel Dudziński 2004
Jan Firlus 1970-71
Florian Gabryelski 1989-1991
H. Hankiewicz 1992-1993
Hubert Henczel 2006-2017
Dariusz Jankowski 1994-2004
Henryk Jankowski 1994-2010
Grzegorz Jarnuszewski 2005-2007
Leszek Krajewski 1999, 2005-2006
Łukasz Kurpierz 2011
Zdzisław Kuchczyński 2017
Mieczysław Maruszczak 1960
Gabriel Niżyński 2011-2017
Piotr Przybyła 1980-92
Bernard Sekula 2001-2004
Łukasz Snela 2013
Janusz Więcek 1995-1997
Marek Wieliczko 2008-2010

Ewa Baksik 2016-2017
Adam Bałuch 1996-2008
Andrzej Berthold 2016
Dawid Bukowiecki 2000-2004
Janusz Burdyń 1999-2013
Henryk Byczyk 1962
D. Chodkiewicz 1989-1992
M. Chodkiewicz 1989-1990
Paweł Cygler 1981-1983
Jerzy Dąbrowski 2000-2010
Krzysztof Dec 1991-1995
Ryszard Desperak 2011-2014, 2017
Jan Dębicki 1963
Daniel Dudziński 1995-2003
Kazimierz Dyktoń 1963-1964
Florian Gabryelski 1964, 1969-1981
Stanisław Gołosiński 1963, 1970
B. Goźny 1975
Gurzmy 1978
Paweł Gryc 1980-1994
Leon Horzimek 1964-1970
R. Iwanowski 1978-1982
Józef Jagiela 1987-2010
Dariusz Jankowski 1990-2008, 2011
Henryk Jankowski 1987-1993
Andrzej Jaworski 1995-1999
Wiesław Jażdżewski 2002-2015, 2017
Roman Kapluk 1980-1983
Piotr Kapluk 1995-1999
Piotr Karp 2017
M. Klezaniak 1973
Marcin Klich 2015-2016
Edward Klyk 2000-2002
M. Kowalski 1988
Jan Koziołek 1970
Leszek Krajewski 1987-2010
Paweł Krajewski 2010
Henryk Kraus 1972-1976
Roman Kraus 1978-1982
Ryszard Kraus 1987-1989
Zenon Krzysztof 1970-1981
L. Krzysztofiak 1977
J. Krzyżak 1978
Michał Krzyżak 1973-2012
Zdzisław Kuchczyński 2015-2016
Józef Kurc 1974-1984
M. Kurc 1982
Stanisław Kuziła 1971
Stanisław Kwarta 1963, 1971
Br. Lewandowski 1981
Andrzej Maruszczak 1983
Mieczysław Maruszczak 1962-1963, 1969, 1971-80
Leonid Mikianiec 2015-2016
Milanowski 1975, 1978
Cz. Miś 1973-1977
Marek Miś 2000-2008
Wiktor Miś 1999-2001, 2014
Włodzimierz Miś 1974
B. Motyka 1991-1997
Józef Nyczka 1983-1984
Kryspin Olszewski 1970
Stanisław Pater 1991-1996
Marek Placykiewicz 2001-2005
Waldemar Pochopin 1993-2015
Wiktor Poloczek 1974-1975
Mieczysław Puchalak 1972
Andrzej Puchalak 1975
Emil Rewucki 1971-1975
Bernard Sekula 2000
Jan Seremak 1964, 1971
Zb. Skręt 1964
Piotr Sontag 1987-1992
Leszek Sprawny 1963
Borys Stateczny 1970-1973
Z. Stefański 1977
Jerzy Strzelewicz 1971-1973
Piotr Szewczyk 1994-2004
Andrzej Świerc 2002
Anna Świerc 1979
Bernard Świerc 1974-1980
Adam Trzaskowski 1999-2014, 2016
A. Trzęsicki 1973-1975
Roman Wawryczak 2013
Grzegorz Wesołowski 2015
Jakub Wesołowski 2015, 2016
Marek Wieliczko 2007, 2016-2017
Dariusz Więcek 2011-2014, 2016-2017
Janusz Więcek 1991-2014, 2016-2017
Aleksandra Wilkowska 2015
Krzysztof Wlaźlak 2016
A. Wojtowicz 1972
Marcin Wolny 2015
Maciej Wróblewski 1972-1975
Henryk Zator 1963
Kazimierz Zator 1973-1979
Bogdan Żukowski 1987-1992

Stanisław Adamczyk 1963
Beata Bilińska 2004-2013
Chmielewski 1961
Elżbieta Domin 1969
Magdalena Gątkowska 2014-2017
Agnieszka Jakimowicz 2012
J. Kostrzewski 1968
Anna Kozioł 1965
Henryk Kraus 1962-1973
Krystyna Kraus 1972-1976
M. Kupilas 1995
Henryk Malisz 2012-2017
Artur Małecki 2016
Edward Pietras 1970-1971
Janusz Turba 1974-2003
T. Turba 1976-1977
A. Wyspiańska 1989
Jan Seremak 1964
Dorota Skóra 2003
Katarzyna Staniszewska 2011
Stanisław Walas 1963
Władysław Wilkiewicz 1960
Justyna Wróbel 2013

Marcin Barski 2013
Ryszard Brożek 1969
Mariusz Chałupnik 2005-2007
R. Czarnecki 1980
K. Dzięciołowski 1976
Maciej Górski 1996-2001
Władysław Hajerdanowski 1963
Damian Holona 2008-2009, 2014
Leszek Horzinek 1964
Ewa Jakuczek 2005
Czesław Janusiak 2007-2008, 2011-2012
Jaźwiedzki 1961
Stanisław Kanas 1964
A. Kącki 1992
Oliwer Kubus 2010
Józef Kokorczak 1978-1992
Mieczysław Komarek 1965
M. Komorowski 1965
Mariusz Majchrzak 1988
Andrzej Malicki 1999-2002,2007
Henryk Malisz 2010
Mariusz Matkowski 2000
Jerzy Matula 1962-1978
Andrzej Niedźwiecki 1962
Lucjan Nowak 1972
R. Ostaszewski 1992
Janusz Płowecki 1970
Andrzej Rencz 2017
Jan Semerjak 1977
Kazimierz Sempruch 1995
Adam Skwira 2002
Adam Smetana 1965
Michał Stencel 2013
Janusz Stepek 1989-2017
Andrzej Szatan 1977-1979
Adam Waloszczyk 1972
Tadeusz Wyspiański 1983-1985,1994

Marcin Binkowski 2006-2007
Irena Ciurzyńska 1964
Marek Dryja 1995-1999
T. Dziękowski 1968
Tadeusz Fryborski 1964
Janusz Gardulski 1964
B. Jaroszewicz 1994-1995
Stefan Jerlikowski 1963
Tadeusz Jędrzejczyk 1984-2000
Marian Kania 1995-1999
M. Klityńska 2001
Tomasz Kolbusz 1989
Janina Krasucka 1963
Zbigniew Leszczyński 1992-1993
Krzysztof Lipski 2010-2017
Z. Ludewicz 1994
Michał Luterman 1964
M. Lorenz 1968
J. Nawara 2000
Mirosław Marzec 1965
Jan Mazur 1960
J. Mielcarek 1977
Kazimierz Niemczewski 1968-1991
Piotr Orliński 2007-2014
Płoszaj 1961
Gizela Pollok 1985-1988
T. Rekucki 1990-1993
Ryszard Starczewski 1963
Marek Szwiec 2000-2006
Trybulski 1969
Bartosz Wójciak 2016
Antoni Zieliński 1962

Krzysztof Berezowski 2011
Marian Buhl 2002-2003
Jan Chudzikiewicz 2012
A. Grzybek 1997-1999
M. Hawryluk 1999-2002
Henryk Jędrzejczyk 2011
Jan Kowalski 1972,75-86
Zbigniew Kuśnierski 1987-1994
Witold Łucyszyn 1995-1997
Katarzyna Olejniczak 2015-2017
Wojciech Osiecki 1970-1975
Wojciech Owsik 1968-1970
Daniel Pacan 2009
Andrzej Pawłowski 2010
Paweł Pawłowski 2015-2017
Leszek Podkalicki 2015
Marian Poniewierski 1995
T. Ross 1968
Radosław Wojtarowicz 2003-2014
Aleksander Ziaja 2002

Józef Cebula 1999
H. Hankiewicz 1994-1997
W. Jasek 1994
Dariusz Kamiński 2007, 2015-2017
Edward Klyk 2001-2003
Józef Łabaj 2014-2015
Andrzej Puczyński 2013
Józef Prudlik 2002-2003
Ryszard Rusek 1995
Zygmunt Siekierka 1994-1999
Leszek Strokowski 2013-2016
W. Teneta 1997
Stanisław Witkowski 1986-1993
Tadeusz Zazula 2003-2014
M. Zielonka 1996

Zebrali: Henryk Malisz, Roman Biliński.

Funkcyjni