Hjerrild bez awansu w eliminacjach do IMŚJ oraz IMEJ

0
141

W Lany Poniedziałek na naszym torze odbywał się DPV Logistic Finał Turnieju o Złoty Kask – Memoriał Jerzego Szczakiela wygrany przez Bartosza Zmarzlika, z kolei w Danii na torze w Grindsted rozegrano duńskie eliminacje do IMŚJ oraz IMEJ. Wśród zawodników startujących w tych zawodach znalazł się również nasz młodzieżowiec, Esben Hjerrild.

Czterech najlepszych zawodników awansowało do eliminacji do IMŚJ, z kolei pięciu żużlowców uzyskało przepustkę do kwalifikacji IMEJ. Niestety nasz zawodnik zajął dopiero jedenastą lokatę, co sprawia, że walka o najwyższe cele na arenie międzynarodowej już się dla niego zakończyła.

Wyniki:

1. Benjamin Basso (Vissenbjerg) – 12+3 (2,2,3,3,2)
2. Jonas Knudsen (Vojens) – 12+2 (3,3,2,2,2)
3. Jesper Knudsen (Vojens) – 11+3 (3,2,0,3,3)
4. Marius Nielsen (Glumso) – 11+2 (1,3,2,2,3)
5. Rune Thorst (Slangerup) – 11+1 (3,1,3,1,3)
6. Emil Breum (Esbjerg) – 10 (2,2,3,3,0)
7. Silas Hoegh (Slangerup) – 10 (2,3,1,3,1)
8. Kevin Juhl Pedersen (Holsted) – 9 (3,3,1,0,2)
9. Bastian Borke (Outrup) – 8 (2,2,2,1,1)
10. Nicolai Heiselberg (Outrup) – 7 (0,0,3,2,2)
11. Esben Hjerrild (Esbjerg) – 7 (1,1,1,1,3)
12. Chris Waennerstroem (Outrup) – 5 (1,1,0,2,1)
13. Rasmus Pedersen (Fjelsted) – 3 (w,0,2,1,0)
14. Thomas Kring (Holstebro) – 2 (1,0,1,0,0)
15. William Drejer (Slangerup) – 2 (0,1,w,0,1)
16. Patrick Skaarup (Slangerup) – 0 (0,0,0,0,0)
17. Bastian Pedersen (Fjelsted) – NS

Bieg po biegu:
1. K. Pedersen, Hoegh, Waennerstroem, R. Pedersen
2. Thorst, Breum, Hjerrild, Heiselberg
3. Jo. Knudsen, Basso, Nielsen, Drejer
4. Je. Knudsen, Borke, Kring, Skaarup
5. K. Pedersen, Basso, Thorst, Kring
6. Hoehg, Borke, Drejer, Heiselberg
7. Jo. Knudsen, Breum, Waennerstroem, Skaarup
8. Nielsen, Je. Knudsen, Hjerrild, R. Pedersen
9. Heiselberg, Jo. Knudsen, K. Pedersen, Je. Knudsen
10. Thorst, Nielsen, Hoegh, Skaarup
11. Basso, Borke, Hjerrild, Waennerstroem
12. Breum, R. Pedersen, Kring, Drejer (w)
13. Breum, Nielsen, Borke, K. Pedersen
14. Hoegh, Jo. Knudsen, Hjerrild, Kring
15. Je. Kndsen, Waennerstroem, Thorst, Drejer
16. Basso, Heiselberg, R. Pedersen, Skaarup
17. Hjerrild, K. Pedersen, Drejer, Skaarup
18. Je. Knudsen, Basso, Hoegh, Breum
19. Nielsen, Heiselberg, Waennerstroem, Kring
20. Thorst, Jo. Knudsen, Borke, R. Pedersen

Bieg dodatkowy o miejsca 1-2:
21. Basso, Jo. Knudsen

Bieg dodatkowy o miejsca 3-5:
22. Je. Knudsen, Nielsen, Thorst

wyniki za: spotowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy