Już w sobotę pierwszy sparing w Opolu

0
295

Już w najbliższą sobotę w Opolu odbędzie się pierwszy w tym sezonie sparing OK Bedmet Kolejarza. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Stelmet Falubazu Zielonej Góry. W planie na ten weekend jest zresztą dwumecz z ekstraligowcem, jednak niedzielny mecz w Zielonej Górze stoi pod znakiem zapytania.

Zawodnicy obu drużyn spotkali się w minioną niedzielę i poniedziałek na torze w Opolu, gdzie mieli okazję trenować na torze po raz pierwszy w tym roku. Ze strony opolskiego klubu trenowali, póki co Hubert Łęgowik, Oskar Polis, Bjarne Pedersen oraz młodzieżowcy: Łukasz Szczęsny, Marcel Krzykowski, Jakub Osyczka. Pozostali zawodnicy mają się zjawić na kolejnych sesjach treningowych, które będą miały miejsce w tym tygodniu. Ze strony zielonogórskiego klubu można było podziwiać zawodników z pierwszego składu, w tym m.in. Patryka Dudka, Piotra Protasiewicza, Martina Vaculika, Antonio Lindbaecka oraz Damiana Pawliczaka i Mateusza Tondera, którzy w tym sezonie w Opolu będą się ścigać na zasadzie „gości”.

W sobotę dojedzie do pierwszego, treningowego starcia tych dwóch drużyn. Zawody mają się rozpocząć o godzinie 15.00. Bilety wstępu:
– 15 zł – Normalny
– 10 zł – Ulgowy
– 5 zł – Program

Nadal nie wiemy natomiast co z rewanżem w Zielonej Górze. Zaplanowany on jest na niedzielę 15 marca. Wszystko zależeć będzie jednak od pogody. Ta na chwilę obecną nie jest optymistyczna, choć najnowsze prognozy nie zapowiadają dużych opadów deszczu. Jeśli niedzielny sparing dojdzie do skutku, odbędzie się on bez udziału publiczności. Jest to efekt odwołania wszystkich imprez masowych w Zielonej Górze i okolicach do 18 marca włącznie. Spowodowane jest to wykryciem koronowirusa u pacjenta przebywającego w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze.

Komentarze

komentarzy