Podczas wczorajszego spotkania Kolejarza Opole ze Speedway Wandą Instal Kraków, opolanie mieli zaszczyt gościć grupę kibiców S.Ż. Śląsk Świętochłowice.
„Jest nam niezmiernie miło i jesteśmy bardzo wdzięczni za gościnę i miłe przyjęcie. Jesteście wspaniali, dziękujemy!” – czytamy na portalu społecznościowym Speedway Śląsk Świętochłowice.
Ľródło: https://www.facebook.com/speedwaysw?fref=ts







