Kilka słów od menagera

0
1263

Nasz menager Piotr Mikołajczak bardzo często korzysta z mediów społecznościowych odnosząc się do bieżących wydarzeń. Nie inaczej jest również po dzisiejszym meczu. Poniżej prezentujemy pełną treść, jaką menager chce przekazać kibicom:

„Szanowni kibice OK Bedmet Kolejarz Opole!

Wracam, oczywiście niepocieszony z Landshut, z wielkim bolem w sercu!

Przychodząc w listopadzie do klubu staralem się zrobić wszystko, aby podnieść klub na wyższy level. Dzięki pracy zarządu, głównie Prezesa Dziemby oraz Adriana Korola, dzięki samorządom i sponsorom, organizacyjnie i finansowo zrobiliśmy wielki krok naprzód.

Było wiele przeciwności losu, wiele „walki na co dzień, ale nie zalamywalismy rąk i szliśmy cały czas do przodu.

Teraz również się nie poddamy i będziemy walczyć do samego końca i gryźć każdy centymetr toru. Wierzę w swoją drużynę, w chłopaków! Stać nas na odrobienie dzisiejszych strat i wywalczyć dla wszystkich upragniony awans do 1 ligi dla Opola.

Niech Was wiara nie opuszcza, przyjdzcie na rewanż, aby wesprzeć chłopaków swoim głośnym dopingiem. Oni jeżdżą przecież dla Was. Bądźcie zawsze, teraz i na przyszłość, zawsze z nimi. Na dobre i na złe!!!

Jeśli chodzi o moją osobę.
Jeśli Was czymś zmartwilem, zrobiłem nie tak, zawiodłem, to serdecznie przepraszam. Nie myli się ten, co nic nie robi. Oddałem dla opolskiego klubu bardzo dużo serca, czasu, energii, kosztem zdrowia i swojej najbliższej rodziny. Ale jestem wdzięczny Wam za miłe przyjęcie, a zarządowi za stworzenie warunków pracy na miarę posiadanych możliwości. Jest mi niezmiernie milo, że moglem rozpocząć pracę na rzecz Kolejarza Opole!!!

Spotkałem tutaj wiele życzliwych osób, na które zawsze mogłem liczyć. Mogłem liczyć ma wsparcie i codzienna pomoc. Już teraz wszystkim za to dziękuję!!!

Zawsze Opole będzie gościło w moim sercu, zawsze będzie mogło liczyć na moją pomoc, zawsze mile będę wspominał i klub i opolskich kibiców. Zawsze będę utrzymywał dobre relacje z Zarządem klubu, bo to oni dali mi szansę i to oni poświęcają swój czas oraz swoje pieniądze by klub się rozwijał. Pełen szacunek dla Was wszystkich!!!

Pełen szacunek również dla zawodników i ich teamów. Zrobili do tej pory dla Was wszystko, abyście mogli się cieszyć zuzlem. Oddają serce w każdym meczu. I jeszcze zostawia wiele potu w meczu rewanżowym. Dziękuję już im teraz za cały sezon. I wierzę, że razem zrobimy ten ostatnii krok w tym sezonie!!!
Dziękuję Panowie i jedziemy po awans!!!

A teraz już myślę tylko o meczu rewanżowym. Plan przygotowań już w głowie mam. W środę rano melduję się w Opolu i zaczniemy misję rewanż!!!

Będziemy walczyć z pełną determinacją o awans dla Opola!!! Obiecuję!!!
Do zobaczenia w niedzielę 3 października na stadionie przy W2 o godz. 14.00 👊💪”

Komentarze

komentarzy