Opolski Kolejarz otrzymał warunkową licencję na starty w rozgrywkach drugiej ligi w sezonie 2011. Taką decyzję ogłosił dziś zespół do spraw licencji Polskiego Związku Motorowego.
Wraz z opolskim klubem, licencje otrzymały także pozostałe cztery kluby, którym nie udało się skompletować niezbędnych dokumentów w pierwszym terminie licencyjnym.
Licencje na starty w przyszłorocznej II lidze otrzymało zatem już 9 zespołów i najprawdopodobniej właśnie w tym składzie ruszą drugoligowe rozgrywki. Wkrótce opublikowany powinien zostać terminarz rozgrywek.
W II lidze wystartują:
Kolejarz Opole
Lubelski Węgiel KMŻ Lublin
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
Speedway Polonia Piła
Speedway Wanda Kraków
Kaskad Równe
Speedway Miskolc
KSM Krosno
Kolejarz Rawicz







