W najbliższą sobotę na hali sportowej przy Zespole Szkół Budowlanych im. Jana Pawła II w Opolu odbędzie się Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora. W turnieju zagrają zespoły Kolejarza Opole oraz reprezentacja redakcji KolejarzOpole.pl.

Rywalami „żużlowców” będą reprezentanci gospodarzy – zespół ZSB Opole, oraz finalista turnieju „Gimnazja kontra ZSB”.

Początek turnieju o godzinie 9.30.

Komentarze

komentarzy