Kolejarze startowali w Danii i Wielkiej Brytanii

0
114

Czterech obcokrajowców OK Bedmet Kolejarza Opole startowało w sobotę na torach żużlowych. Przed południem, w meczu duńskiej Divison 1 startował Christian Thaysen. Młody Duńczyk zdobył dziesięć punktów w pięciu biegach.

Pozostała trójka zawodników brała udział w rozrywkach w Wielkiej Brytanii. Charles Wright i Erik Riss poprowadzili Redcar Bears do zwycięstwa w wyjazdowym meczu Championship League. Oboje zdobyli powyżej dziesięciu punktów. Richard Lawson z kolei startował w meczu o Tarczę Championship, w którym zdobył trzynaście punktów.

Wyniki:

Esbjerg Motor Sport Speedway – 39 pkt.

  1. Matias Nielsen – 6 (d,d,2,2,2)
  2. Jonas Knudsen – 13 (3,2,3,2,3)
  3. Emil Engstrøm – 9+1 (3,3,1,2*)
  4. Mark W Svaneholm Beyer – 6+1 (2*,3,1,0)
  5. Jannik Bjørnskov Sørensen – 5+3 (1*,2*,1,0,1*)

Fjelsted Speedway Klub – 36 pkt.

  1. Christian Thaysen – 10 (3,2,3,1,1)
  2. Benjamin Basso – 12+1 (2*,2,3,3,2)
  3. Michael Thyme – 6 (d,2,1,3,0)
  4. Andreas Kaag Jensen – 4+1 (1,1,0,2*)
  5. Esben Hjerrild – 4 (0,0,3,1,d)

Slangerup Speedway Klub – 33 pkt.

  1. Kenni Nissen – 13 (1,3,3,3,3)
  2. Jonas Seifert – 11 (2,3,1,2,3)
  3. Emil Breum – 1 (w, 0,0,1)
  4. Marius Nielsen – 4 (1,1,2,0,0)
  5. Stian Vithen Nielsen – 4 (0,1,0,2,1)

Bieg po biegu:

  1. Knudsen, Seifert, Nissen, Mat.Nielsen (d)
  2. Thaysen, Basso, Mar.Nielsen, Breum (w)
  3. Engstrøm, Beyer, Jensen, Thyme (d)
  4. Seifert, Knudsen, Sørensen, S.Nielsen
  5. Nissen, Thyme, Mar.Nielsen, Hjerrild
  6. Engstrøm, Basso, Jensen, Mat.Nielsen (d)
  7. Beyer, Sørensen, S.Nielsen, Breum
  8. Nissen, Thaysen, Seifert, Jensen
  9. Basso, Mat.Nielsen, Beyer, Hjerrild
  10. Knudsen, Mar.Nielsen, Engstrøm, S.Nielsen
  11. Thaysen, Seifert, Thyme, Breum
  12. Hjerrild, Jensen, Sørensen, Beyer
  13. Nissen, Mat.Nielsen, Breum
  14. Basso, S.Nielsen, Hjerrild, Mar.Nielsen
  15. Thyme, Knudsen, Thaysen, Sørensen
  16. Seifert, Basso, S.Nielsen, Hjerrild
  17. Knudsen, Engstrøm, Thaysen, Thyme
  18. Nissen, Mat.Nielsen, Sørensen, Mar.Nielsen

 

Berwick Bandits – 43 pkt.

1. Aaron Summers – 8+2 (2,2*,3,0,1*)
2. Jye Etheridge – 8+1 (1*,3,3,1)
3. Kevin Doolan – 11 (3,2,1,3,2)
4. Dany Gappmaier – 4+2 (2*,1*,0,1)
5. Nikolaj B. Jakobsen – 7(1,3,2,1)
6. Coty Garcia – 3+1 (2,d,1*,0)
7. Leon Flint – 2+1 (1*,0,1,w)

Redcar Bears – 47 pkt.

1. Erik Riss – 11+1 (3,3,2*,0,3,0)
2. Kasper Andersen – 5 (0,0,2,3)
3. Michael Palm Toft – 7 (1,2,2,2)
4. Jordan Stewart – 3 (d,0,3)
5. Charles Wright – 12+1 (3,1,3,2*,3)
6. Tom Woolley – 0 (0,0,0)
7. Nathan Greaves – 9+4 (3,2*,1*,1*,2*)

Bieg po biegu:

  1. Riss, Summers, Etheridge, Andersen
  2. Greaves, Garcia, Flint, Woolley
  3. Doolan, Gappmaier, Palm Toft, Stewart (d)
  4. Wright, Greaves, Jakobsen, Flint
  5. Riss, Doolan, Gappmaier, Andersen
  6. Etheridge, Summers, Wright, Woolley
  7. Jakobsen, Palm Toft, Flint, Stewart
  8. Etheridge, Andersen, Greaves, Garcia (d)
  9. Wright, Riss, Doolan, Gappmaier
  10. Summers, Palm Toft, Etheridge, Woolley
  11. Andersen, Jakobsen, Garcia, Riss
  12. Doolan, Palm Toft, Greaves, Flint (w)
  13. Riss, Wright, Jakobsen, Summers
  14. Stewart, Greaves, Gappmaier, Garcia
  15. Wright, Doolan, Summers, Riss

 

Eastbourne Eagles – 55 pkt.

1. Edward Kennett – 9 (3,w,3,3)
2. Georgie Wood – 10+2 (2*,3,3,2*)
3. Kyle Newman – 4+3 (2*,1*,1*,w,0)
4. Lewis Kerr – 10 (3,2,2,3)
5. Richard Lawson – 13 (3,3,3,1,3)
6. Jason Edwards – 3 (3,0,w,0)
7. Alfie Bowtell – 6+2 (2*,0,2*,w,2)

Glasgow Tigers – 34 pkt.

1. Craig Cook – 9 (w,3,2,2,2)
2. Paul Starke – ZZ
3. Mikkel B Andersen – 5+1 (1,1*,0,0,3)
4. Claus Vissing – 7+2 (0,2,1,1*,2,1*)
5. Rasmus Jensen – 7 (2,2,3,0)
6. Kyle Bickley – 2+1 (1,d,0,1*,0)
7. Connor Bailey – 4+2 (0,1,1*,1,w,1*)

Bieg po biegu:

  1. Kennett, Wood, Bickley, Bailey
  2. Edwards, Bowtell, Bailey, Bickley (d)
  3. Kerr, Newman, Andersen, Vissing
  4. Lawson, Jensen, Bailey, Bowtell
  5. Cook, Kerr, Newman, Bickley
  6. Wood, Jensen, Bickley, Kennett (w)
  7. Lawson, Vissing, Andersen, Edwards
  8. Wood, Bowtell, Bailey, Andersen
  9. Jensen, Kerr, Newman, Bickley
  10. Kennett, Wood, Vissing, Andersen
  11. Lawson, Cook, Vissing, Edwards (w)
  12. Andersen, Bowtell, Newman (w), Bailey (w)
  13. Kennett, Cook, Lawson, Jensen
  14. Kerr, Vissing, Bailey, Edwards
  15. Lawson, Cook, Vissing, Newman

wyniki za: DMU, speedwayupdates.proboards.com

Komentarze

komentarzy