W sezonie 2012 Kolejarz Opole występować będzie w nowych plastronach. Zawodnicy opolskiej drużyny do walki o awans przystąpią w historycznych barwach Kolejarza Opole – biało-granatowo-bordowych.
Projekt nowych plastronów, autorstwa zespołu KolejarzOpole.pl, nawiązuje do plastronów KS Kolejarz i OTŻ Kolejarz z lat 90-ych ubiegłego wieku. W podobnych barwach na opolskim torze startowali m.in. Wojciech Załuski, Marek Mróz, Karol Lis czy Sean Wilson.

Projekt plastronów Kolejarza Opole na sezon 2012

Plastron OTŻ Kolejarz z 1997 roku.







