Kolejne starty naszych zawodników

0
355

Kolejny wtorek, to kolejne starty naszych zawodników w Ekstralidze U24 i szwedzkiej Bauhaus-Ligan. Pierwszy na tor wyjechał Espen Sola, który w meczu Tauron U24 Włókniarza Częstochowa z Arged Malesą Ostrów nie zdobył punktu. Zawody, ze względu na pogarszające się warunki atmosferyczne zostały zakończone po 10. biegach.

Filip Hjelmland, startujący w Szwecji zdobył trzy punkty i dwa bonusy. W wyjazdowym meczu Dackarny pokonał Victora Palovaarę, Kaia Huckenbecka i Dimitriego Berge.

Wyniki Tauron U24 Włókniarz CzęstochowaArged Malesa Ostrów:

Tauron U24 Włókniarz Częstochowa – 32 pkt.
9. Franciszek Karczewski – 6 (3,3,d)
10. Mitchell Cluff – 4 (2,1,1)
11. Kajetan Kupiec – 8+1 (2*,3,3)
12. Espen Sola – 0 (0,0,-)
13. Anton Karlsson – 6 (3,0,3)
14. Szymon Wolski – 0 (w,-,ns)
15. Kacper Halkiewicz – 7+1 (2,3,2*)
16. Bartosz Śmigielski – 1 (1)

Arged Malesa Ostrów – 28 pkt.
1. Matias Nielsen – 5+1 (1,1*,3)
2. Kacper Grzelak – 6+1 (2,2,2*)
3. Kamil Nowacki – 1+1 (0,1*,-)
4. Jakub Krawczyk – 6 (3,2,1)
5. Leon Flint – 4+1 (1*,2,1)
6. Sebastian Szostak – 5 (3,d,2,d)
7. Jakub Poczta – 1 (1,0)

Bieg po biegu:
1. (62,09) Karczewski, Kupiec, Nielsen, Nowacki – 5:1 – (5:1)
2. (62,81) Szostak, Halkiewicz, Poczta, Wolski (w) – 2:4 – (7:5)
3. (63,00) Karlsson, Grzelak, Flint, Sola – 3:3 – (10:8)
4. (63,60) Krawczyk, Cluff, Śmigielski, Szostak (d) – 3:3 – (13:11)
5. (63,31) Kupiec, Krawczyk, Nowacki, Sola – 3:3 – (16:14)
6. (63,25) Halkiewicz, Grzelak, Nielsen, Karlsson – 3:3 – (19:17)
7. (62,72) Karczewski, Flint, Cluff, Poczta – 4:2 – (23:19)
8. (63,25) Karlsson, Szostak, Krawczyk, Wolski (ns) – 3:3 – (26:22)
9. (64,31) Nielsen, Grzelak, Cluff, Karczewski (d) – 1:5 – (27:27)
10. (65,79) Kupiec, Halkiewicz, Flint, Szostak (d) – 5:1 – (32:28)

Wyniki Rospiggarna Hallstavik – Dackarna Malilla:

Rospiggarna Hallstavik – 48 pkt.
9. Kai Huckenbeck – 7 (2,2,d,3,0)
10. Victor Palovaara – 2+1 (1*,0,w,1)
11. Timo Lahti – 2+1 (1*,0,1,-)
12. Grzegorz Zengota – 9+1 (2,3,d,2*,2)
13. Antonio Lindbaeck – 3+2 (0,1*,-,2*)
14. Dimitri Berge – 10+1 (2*,3,2,3,0)
15. Kim Nilsson – 15 (3,3,3,3,3)

Dackarna Malilla – 42 pkt.
1. Daniel Bewley – 8 (0,2,3,2,1)
2. Adrian Gała – 4+1 (3,d,1*,d,-)
3. Rasmus Jensen – ZZ
4. Andrzej Lebiediew – 11 (3,2,3,1,0,2)
5. Maciej Janowski – 11+1 (1*,1,3,2,1,3)
6. Filip Hjelmland – 3+2 (w,1*,1,1*)
7. Ludvig Lindgren – 5+1 (1,2,2*,0,0)

Bieg po biegu:
1. Gała, Huckenbeck, Palovaara, Bewley – 3:3 – (3:3)
2. Nilsson, Berge, Lindgren, Hjelmland (w) – 5:1 – (8:4)
3. Lebiediew, Zengota, Lahti, Gała (d) – 3:3 – (11:7)
4. Berge, Lindgren, Janowski, Lindbaeck – 3:3 – (14:10)
5. Nilsson, Lebiediew, Hjelmland, Palovaara – 3:3 – (17:13)
6. Zengota, Bewley, Gała, Lahti – 3:3 – (20:16)
7. Lebiediew, Huckenbeck, Janowski, Palovaara (w) – 2:4 – (22:20)
8. Janowski, Lindgren, Lahti, Zengota (d) – 1:5 – (23:25)
9. Bewley, Berge, Lindbaeck, Gała (d) – 3:3 – (26:28)
10. Nilsson, Janowski, Hjelmland, Huckenbeck (d) – 3:3 – (29:31)
11. Berge, Zengota, Lebiediew, Lindgren – 5:1 – (34:32)
12. Nilsson, Bewley, Palovaara, Lebiediew – 4:2 – (38:34)
13. Huckenbeck, Lindbaeck, Janowski, Lindgren – 5:1 – (43:35)
14. Nilsson, Lebiediew, Hjelmland, Berge – 3:3 – (46:38)
15. Janowski, Zengota, Bewley, Huckenbeck – 2:4 – (48:42)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy