Kolejne starty naszych zawodników

0
125

Dzisiaj większość naszych zawodników zagranicznych miała kolejną okazję do rywalizacji w zawodach. W Ekstralidze U24, tym razem na domowym torze w Grudziądzu, startowali Emil Breum i Kevin Juhl Pedersen, którzy zdobyli odpowiednio dwanaście punktów i sześć punktów z trzema bonusami.

W szwedzkiej Bauhaus-Ligan startował Filip Hjelmland. Niestety nie zaliczy on występu do udanych. Po jednym zerze i wykluczeniu w swoim drugim biegu nie pojawił się już na torze.

Wyniki meczu Grudziądzkie Mebelki GKM GrudziądzMotor Lublin:

Grudziądzkie Mebelki GKM Grudziądz51 pkt.
9. Kevin Juhl Pedersen – 6+3 (2*,2*,1,1*,0)
10. Jan Przanowski – 6+1 (1*,3,0,2)
11. Emil Breum – 12 (3,3,2,2,2)
12. Daniel Klima – 6 (3,1,0,-,2)
13. Dan Gilkes – 5+2 (1,2*,1*,1,-)
14. Kacper Łobodziński – 8+1 (2*,2,2,2)
15. Kevin Małkiewicz – 8+2 (3,3,1*,1*)
16. Kacper Warduliński – NS

Motor Lublin39 pkt.
1. Bartosz Bańbor – 13 (u,1,3,3,3,3)
2. Jan Młynarski – 0 (w,0,-,-,-)
3. Ernest Matjuszonok – 1 (1,0,-,-,-)
4. Anze Grmek – 8+1 (0,2,3,2*,0,1)
5. Fraser Bowes – 4 (2,1,1,0,d)
6. Bartosz Jaworski – 9 (u,3,0,3,3)
7. Dawid Grzeszczyk – 4 (1,0,3,0)
8. Szymon Wierzchowski – NS

Bieg po biegu:
1. (67,42) Breum, Pedersen, Matjuszonok, Bańbor (u) – 5:1 – (5:1)
2. (66,62) Małkiewicz, Łobodziński, Grzeszczyk, Jaworski (u) – 5:1 – (10:2)
3. (67,69) Klima, Bowes, Gilkes, Młynarski (w) – 4:2 – (14:4)
4. (67,84) Jaworski, Łobodziński, Przanowski, Grmek – 3:3 – (17:7)
5. (67,28) Breum, Grmek, Klima, Matjuszonok – 4:2 – (21:9)
6. (67,59) Małkiewicz, Gilkes, Bańbor, Młynarski – 5:1 – (26:10)
7. (67,59) Przanowski, Pedersen, Bowes, Grzeszczyk – 5:1 – (31:11)
8. (68,03) Grmek, Łobodziński, Gilkes, Jaworski – 3:3 – (34:14)
9. (67,41) Bańbor, Grmek, Pedersen, Przanowski – 1:5 – (35:19)
10. (67,53) Jaworski, Breum, Bowes, Klima – 2:4 – (37:23)
11. (67,25) Bańbor, Łobodziński, Pedersen, Grmek – 3:3 – (40:26)
12. (67,19) Grzeszczyk, Breum, Małkiewicz, Bowes – 3:3 – (43:29)
13. (67,40) Bańbor, Przanowski, Gilkes, Bowes (d) – 3:3 – (46:32)
14. (67,53) Jaworski, Klima, Małkiewicz, Grzeszczyk – 3:3 – (49:35)
15. (67,40) Bańbor, Breum, Grmek, Pedersen – 2:4 – (51:39)

Wyniki meczu Eskilstuna SmedernaDackarna Malilla:

Eskilstuna Smederna53 pkt.
9. Maksym Drabik – 9+2 (2,2,3,1*,1*)
10. Patryk Wojdyło – 3+2 (1*,1*,0,1)
11. Rohan Tungate – 8 (1,1,1,3,2)
12. Grzegorz Zengota – 13 (3,3,3,2,2)
13. Kim Nilsson – 5+1 (2*,1,0,2)
14. Wadim Tarasienko – 9 (3,3,3)
15. Philip Hellstroem-Baengs – 6+2 (2*,2,1,1*)

Dackarna Malilla37 pkt.
1. Andrzej Lebiediew – 15 (3,2,2,3,2,3)
2. Filip Hjelmland – 0 (0,w,-,-)
3. Rasmus Jensen – 12 (2,3,0,1,3,3)
4. Ryan Douglas – 4 (0,3,1,d,0)
5. Timo Lahti – 5 (1,2,2,0,0)
6. Avon Van Dyck – 0 (0,0,0)
7. David Bellego – 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:
1. (59,60) Lebiediew, Drabik, Wojdyło, Hjelmland – 3:3 – (3:3)
2. (61,00) Tarasienko, Hellstroem-Baengs, Bellego, Van Dyck – 5:1 – (8:4)
3. (60,50) Zengota, Jensen, Tungate, Douglas – 4:2 – (12:6)
4. (60,10) Tarasienko, Nilsson, Lahti, Bellego – 5:1 – (17:7)
5. (61,20) Douglas, Hellstroem-Baengs, Wojdyło, Van Dyck – 3:3 – (20:10)
6. (–,–) Zengota, Lebiediew, Tungate, Hjelmland (w) – 4:2 – (24:12)
7. (61,90) Jensen, Drabik, Douglas, Wojdyło – 2:4 – (26:16)
8. (60,40) Zengota, Lahti, Tungate, Bellego – 4:2 – (30:18)
9. (60,30) Tarasienko, Lebiediew, Nilsson, Jensen – 4:2 – (34:20)
10. (60,80) Drabik, Lahti, Hellstroem-Baengs, Van Dyck – 4:2 – (38:22)
11. (61,10) Lebiediew, Zengota, Jensen, Nilsson – 2:4 – (40:26)
12. (60,50) Tungate, Lebiediew, Wojdyło, Douglas (d) – 4:2 – (44:28)
13. (60,40) Jensen, Nilsson, Drabik, Lahti – 3:3 – (47:31)
14. (60,10) Jensen, Zengota, Hellstroem-Baengs, Douglas – 3:3 – (50:34)
15. (61,00) Lebiediew, Tungate, Drabik, Lahti – 3:3 – (53:37)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy