Kolejne starty zawodników Kolejarza

0
103

Wczoraj startował Damian Lotarski i Ilja Czałow. W dniu dzisiejszym ponownie na torze w Ostrowie Wielkopolskim w kolejnej rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów jechał Damian Lotarski, a w meczu ligi rosyjskiej brał udział Denis Gizatullin. Młodzieżowiec OK Bedmet Kolejarza Opole w czwartek zaliczył pełny występ i odjechał cztery wyścigi. Zdobył w nich osiem punktów, dwa razy wygrywając swoje biegi.

W meczu, w którym STK Baszkiria Oktiabrskij pokonała Wostok Władywostok 55:38 Denis Gizatullin wywalczył sześć punktów, również zwyciężając dwa wyścigi.

Wyniki DMPJ:

I-II. Lokomotiv Daugavpils – 22 pkt.
1. Elvis Avgucevics – 8 (2,2,3,1)
2. Ernest Matjuszonok – 7 (1,2,2,2)
3. Daniił Kołodinski – 7 (3,2,1,1)

I-II. Arged Malesa TŻ Ostrovia – 22 pkt.
13. Marcin Kościelski – 5 (2,1,-,2)
14. Kacper Grzelak – 3 (-,2,1,d)
15. Sebastian Szostak – 9 (3,3,3,-)
26. Kamil Nowacki – 5 (1,3,1)

III. truly.work Stal Gorzów – 20 pkt.
7. Rafał Karczmarz – 12 (3,3,3,3)
8. Wiktor Jasiński – 2 (0,w,2,0)
9. Kamil Pytlewski – 6 (2,1,1,2)

IV. Bogdanka Motor Lublin – 19 pkt.
16. Wiktor Trofimow jr – 6 (-,d,3,3)
17. Wiktor Lampart – 9 (3,3,3,-)
18. Maciej Kuromonow – 4 (2,0,-,2)
27. Jakub Szpytma – 0 (w,0,0)

V. Fogo Unia Leszno – 18 pkt.
10. Szymon Szlauderbach – 10 (2,2,3,3)
11. Krzysztof Sadurski – 6 (1,2,3,0)
12. Hubert Ścibak – 2 (u,d,1,1)

VI. MRGARDEN GKM Grudziądz – 17 pkt.
4. Kacper Łobodziński – 0 (0,0,u,-)
5. Kamil Wieczorek – 9 (3,2,2,2)
6. Damian Lotarski – 8 (1,3,1,3)
23. Fabian Lotarski – 0 (0)

VII. Get Well Apro Toruń – 7 pkt.
19. Jakub Janik – 3 (1,0,1,1)
20. Cyprian Bieliński – 1 (0,1,0,0)
21. Aleks Rydlewski – 3 (1,t,2,ns)

Bieg po biegu:
1. Wieczorek, Avgucevics, Matjuszonok, Łobodziński
2. Karczmarz, Szlauderbach, Sadurski, Jasiński
3. Lampart, Kościelski, Nowacki, Szpytma (w)
4. Kołodinski, Avgucevics, Janik, Bieliński
5. Karczmarz, Pytlewski, D.Lotarski, Łobodziński
6. Szostak, Szlauderbach, Kościelski, Ścibak (u)
7. Lampart, Kuromonow, Rydlewski, Janik
8. Avgucevics, Kołodinski, Pytlewski, Jasiński (w)
9. D.Lotarski, Sadurski, Łobodziński (u), Ścibak (d)
10. Szostak, Grzelak, Bieliński, Rydlewski (t)
11. Lampart, Matjuszonok, Kołodinski, Trofimow jr (d)
12. Nowacki, Wieczorek, Grzelak, F.Lotarski
13. Trofimow jr, Jasiński, Pytlewski, Kuromonow
14.  Sadurski, Rydlewski, Ścibak, Bieliński
15. Szostak, Matjuszonok, Kołodinski, Grzelak (d)
16. Trofimow jr, Wieczorek, D.Lotarski, Szpytma
17. Karczmarz, Pytlewski, Janik, Rydlewski
18. Szlauderbach, Matjuszonok, Avgucevics, Sadurski
19. D.Lotarski, Wieczorek, Janik, Bieliński
20. Karczmarz, Kościelski, Nowacki, Jasiński
21. Szlauderbach, Kuromonow, Ścibak, Szpytma

 

Wyniki STK Baszkiria Oktiabrskij – Wostok Władywostok:

STK Baszkiria Oktiabrskij – 55 pkt.
9. Wiktor Kułakow – 15 (2,3,3,1,3,3)
10. Iwan Bolszakow – 10+1 (2,3,1,-,2,2*)
11. Marat Gatiatow – 7+3 (1*,2,2*,1*,d,1)
12. Arsłan Fajzulin – 7+2 (-,-,2*,3,2*)
13. Igor Kononow – 6 (0,-,-,3,-,3)
14. Nikita Zubariew – 3+2 (1*,1*,1)
15. Denis Gizatullin – 7 (w,3,3,1)

Wostok Władywostok – 38 pkt.
1. Nikita Korowko – 1+1 (0,0,0,0,1*,0)
2. Mark Karion – 4+1 (3,1*,0,0,d,d)
3. Wasilij Krasnokutskij – 0 (-,-,-,-,-,0)
4. Witalij Kotlar – 10 (0,3,3,2,d,2)
5. Siergiej Łogaczow – 8 (3,1,2,1,1)
6. Paweł Łaguta – 15+1 (2,1,2*,6,2,2)

Bieg po biegu:
1. Karion, Kułakow, Zubariew, Korowko – 3:3 – (3:3)
2. Łogaczow, Bolszakow, Gatiatow, Kotlar – 3:3 – (6:6)
3. Kułakow, Łaguta, Karion, Kononow – 3:3 – (9:9)
4. Kotlar, Gatiatow, Zubariew, Korowko – 3:3 – (12:12)
5. Bolszakow, Gatiatow, Łaguta, Korowko – 5:1 – (17:13)
6. Kułakow, Fajzulin, Łogaczow, Karion – 5:1 – (22:14)
7. Kotlar, Łaguta, Bolszakow, Gizatullin (w/u) – 1:5 – (23:19)
8. Fajzulin, Kotlar, Zubariew, Karion – 4:2 – (27:21)
9. Gizatullin, Łogaczow, Kułakow, Korowko – 4:2 – (31:23)
10. Łaguta (6!), Bolszakow, Gatiatow, Karion (d) – 3:6 – (34:29)
11. Kononow, Fajzulin, Łogaczow, Kotlar (d4) – 5:1 – (39:30)
12. Kułakow, Łaguta, Korowko, Gatiatow (d3) – 3:3 – (42:33)
13. Gizatullin, Bolszakow, Łogaczow, Karion (d4) – 5:1 – (47:34)
14. Kułakow, Łaguta, Gatiatow, Krasnokutskij – 4:2 – (51:36)
15. Kononow, Kotlar, Gizatullin, Korowko – 4:2 – (55:38)

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy