Kolejne występy naszych gości

0
83

W czwartkowe popołudnie w II rundach ćwierćfinałów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów startowali nasi „goście”. Na torze we Wrocławiu rywalizowali Bartłomiej Kowalski i Jakub Krawczyk. Większą zdobycz punktowa zapisał na swoim koncie reprezentant WTS Sparty, który wywalczył czternaście punktów. Jeden punkt mniej zdobył Jakub Krawczyk.

Na torze w Rawiczu startował Mateusz Dul. Reprezentanci Orła Łódź wygrali drugą rundę z rzędu, a nasz „gość” zdobył dla swojego zespołu osiem punktów.

Wyniki DMPJ we Wrocławiu

I. WTS Sparta Wrocław: 39
1. Bartłomiej Kowalski – 14 (3,2,3,3,3)
2. Michał Curzytek – 11 (3,3,2,2,1)
3. Mateusz Panicz – 4 (1,2,-,1,-)
4. Kacper Andrzejewski – 6 (1,0,1,3,1)
17. Dawid Rybak – 4 (1,3)

II-III. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 38
9. Sebastian Szostak – 15 (2,3,3,2,2,3)
10. Jakub Krawczyk – 13 (3,2,3,2,3,d4)
11. Kacper Grzelak – 10 (2,1,1,2,2,2)
12. Jakub Poczta – zwolnienie lekarskie
19. Brak zawodnika

II-III. KS Toruń: 38
5. Krzysztof Lewandowski – 10 (2,1,3,1,3)
6. Mateusz Affelt – 10 (3,2,2,1,2)
7. Karol Żupiński – 5 (1,1,2,1,-)
8. Denis Zieliński – 12 (1,3,3,3,2)
18. Oskar Rumiński – 1 (1)

IV. Orlen Cellfast Wilki Krosno: 5
13. Kacper Szopa – 4 (w/su,1,2,0,0,1)
14. Krzysztof Sadurski – zwolnienie lekarskie
15. Miłosz Grygolec – 1 (0,0,1,0,0,0)
16. Patryk Nater – zwolnienie lekarskie
20. Brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. (65,26) Krawczyk, Lewandowski, Andrzejewski
2. (64,81) Affelt, Grzelak, Panicz, Szopa (w/su)
3. (65,08) Curzytek, Szostak, Zieliński, Grygolec
4. (65,43) Kowalski, Krawczyk, Żupiński
5. (65,85) Szostak, Affelt, Szopa, Andrzejewski
6. (65,47) Krawczyk, Panicz, Lewandowski, Grygolec
7. (64,32) Curzytek, Szopa, Żupiński
8. (65,18) Zieliński, Kowalski, Grzelak
9. (64,95) Zieliński, Krawczyk, Andrzejewski, Szopa
10. (65,07) Szostak, Żupiński, Rybak
11. (64,52) Lewandowski, Curzytek, Grzelak
12. (64,63) Kowalski, Affelt, Grygolec
13. (65,70) Zieliński, Szostak, Panicz
14. (65,23) Andrzejewski, Grzelak, Żupiński, Grygolec
15. (64,89) Krawczyk, Curzytek, Affelt
16. (64,63) Kowalski, Szostak, Lewandowski, Szopa
17. (65,44) Rybak, Grzelak, Rumiński, Grygolec
18. (63,78) Lewandowski, Grzelak, Andrzejewski
19. (64,06) Szostak, Affelt, Curzytek, Grygolec
20. (64,63) Kowalski, Zieliński, Szopa, Krawczyk (d4)

Wyniki DMPJ w Rawiczu

I. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź: 38
13. Mateusz Dul – 8 (0,2,3,w/su,3)
14. Aleksander Grygolec – 12 (2,3,2,2,3)
15. Nikodem Bartoch – 9 (2,3,1,3,0)
16. Jakub Sroka – 9 (1,0,3,2,3)
20. Brak zawodnika

II-III. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz: 32
1. Kacper Kłosok – 7 (2,2,-,1,2)
2. Błażej Wypior – 6 (1,1,2,-,2)
3. Bartosz Curzytek – 6 (2,2,1,1,-)
4. Steven Goret – 11 (3,3,2,2,1)
17. Franciszek Majewski – 2 (0,1,1)

II-III. Maszewski GKM Grudziądz: 32
9. Wiktor Rafalski – 12 (3,1,3,3,2)
10. Kacper Warduliński – 2 (0,-,1,0,1)
11. Seweryn Orgacki – 5 (1,1,1,1,1)
12. Kacper Pludra – 12 (1,3,3,3,2)
19. Olivier Kaźmierski – 1 (1)

IV. Cash Broker Stal Gorzów Wlkp.: 18
5. Oskar Hurysz – 2 (0,w/u,0,2,-,-)
6. Oskar Paluch – 16 (3,3,2,2,3,3)
7. Olivier Ralcewicz – zwolnienie lekarskie
8. Mateusz Bartkowiak – zwolnienie lekarskie
18. Brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. (62,47) Goret, Grygolec, Pludra, Hurysz
2. (62,15) Paluch, Curzytek, Orgacki, Dul
3. (63,39) Rafalski, Bartoch, Wypior
4. (62,43) Paluch, Kłosok, Sroka, Warduliński
5. (61,55) Goret, Paluch, Rafalski, Sroka
6. (64,28) Bartoch, Curzytek, Kaźmierski, Hurysz (w/u)
7. (62,31) Pludra, Dul, Wypior
8. (63,22) Grygolec, Kłosok, Orgacki
9. (63,22) Dul, Goret, Warduliński
10. (63,22) Rafalski, Grygolec, Curzytek
11. (64,00) Sroka, Wypior, Orgacki, Hurysz
12. (62,13) Pludra, Paluch, Bartoch, Majewski
13. (62,50) Pludra, Sroka, Curzytek
14. (63,41) Bartoch, Goret, Orgacki
15. (63,22) Paluch, Grygolec, Majewski, Warduliński
16. (64,53) Rafalski, Hurysz, Kłosok, Dul (w/su)
17. (65,03) Dul, Wypior, Warduliński
18. (63,89) Sroka, Kłosok, Orgacki
19. (62,44) Grygolec, Rafalski, Majewski
20. (61,87) Paluch, Pludra, Goret, Bartoch

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy