Koniec półfinałów DMPJ

0
88

W dniu dzisiejszym rozegrano czwarte, ostatnie rundy półfinałowe Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Awans do finału wywalczyli młodzieżowcy Arged Malesy TŹ Ostrovii Ostrów w składzie z Jakubem Krawczykiem i Jakubem Pocztą. Na torze w Częstochowie nasi goście wywalczyli odpowiednio czternaście i jedenaście punktów.

Awansu nie udało się wywalczyć zawodnikom H.Skrzydlewska Orła Łódź. Startujący w dniu dzisiejszym na torze w Lublinie, Mateusz Dul zdobył osiem punktów.

Do finału oprócz zespołu z Ostrowa awans wywalczyły drużyny z Częstochowy, Lublina i Grudziądza.

Wyniki DMPJ w Częstochowie:

I. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 44 pkt.
9.
 Jakub Poczta – 11 (2,3,2,3,1)
10. Jakub Krawczyk – 14 (3,3,3,3,2)
11. Kacper Grzelak – 9 (2,1,1,3,2)
12. Sebastian Szostak – 10 (3,1,3,2,1)

II. KS Toruń – 37 pkt.
13.
 Krzysztof Lewandowski – 10 (3,2,2,2,1)
14. Mateusz Affelt – 9 (1,3,1,1,3)
15. Karol Żupiński – 9 (1,1,2,2,3)
16. Denis Zieliński – 9 (2,2,2,1,2)

III. Włókniarz Częstochowa – 32 pkt.
1.
 Szymon Wolski – 2 (1,0,u/3,1,0)
2. Mateusz Świdnicki – 14 (3,3,3,2,3)
3. Franciszek Karczewski – 11 (d,2,3,3,3)
4. Kajetan Kupiec – 5 (2,d/3,1,0,2)

IV. Falubaz Zielona Góra – 4 pkt.
5.
 Filip Frącewicz – 1 (u/4,0,0,0,1)
6. Nile Tufft – zwolnienie lekarskie
7. Kacper Rychliński – 1 (0,0,0,1,0)
8. Fabian Ragus – 2 (0,2,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. (65,85) Szostak, Kupiec, Affelt, Frącewicz (u4) – (2:0:3:1)
2. (64,57) Lewandowski, Grzelak, Karczewski (d) – (2:0:5:4)
3. (65,40) Świdnicki, Poczta, Żupiński, Ragus – (5:0:7:5)
4. (65,40) Krawczyk, Zieliński, Wolski, Rychliński – (6:0:10:7)
5. (67,38) Poczta, Zieliński, Kupiec (d/3) – (6:0:13:9)
6. (66,34) Krawczyk, Karczewski, Żupiński, Frącewicz – (8:0:16:10)
7. (65,38) Świdnicki, Lewandowski, Szostak, Rychliński – (11:0:17:12)
8. (66,56) Affelt, Ragus, Grzelak, Wolski – (11:2:18:15)
9. (67,15) Krawczyk, Lewandowski, Kupiec, Ragus – (12:2:21:17)
10. (65,94) Karczewski, Poczta, Affelt, Rychliński – (15:2:23:18)
11. (65,97) Świdnicki, Zieliński, Grzelak, Frącewicz – (18:2:24:20)
12. (67,19) Szostak, Żupiński, Wolski (u/3) – (18:2:27:22)
13. (66,17) Karczewski, Szostak, Zieliński, Ragus – (21:2:29:23)
14. (67,75) Grzelak, Żupiński, Rychliński, Kupiec – (21:3:32:25)
15. (66,03) Krawczyk, Świdnicki, Affelt – (23:3:35:26)
16. (66,68) Poczta, Lewandowski, Wolski, Frącewicz – (24:3:38:28)
17. (67,55) Żupiński, Grzelak, Frącewicz, Wolski – (24:4:40:31)
18. (67,83) Affelt, Kupiec, Szostak – (26:4:41:34)
19. (65,84) Karczewski, Zieliński, Poczta, Rychliński – (29:4:42:36)
20. (65,72) Świdnicki, Krawczyk, Lewandowski, Ragus – (32:4:44:37)

Wyniki DMPJ w Lublinie:

I. Motor Lublin – 42 pkt.
1. Mateusz Cierniak – 18 (3,3,3,3,3,3)
2. Wiktor Lampart – 18 (3,3,3,3,3,3)
3. Jan Rachubik – 6 (1,1,1,1,2,w)
4. Wiktor Firmuga – 0 (ns,ns)

II. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 32 pkt.
5. Nikodem Bartoch – 8 (2,2,2,1,1)
6. Mateusz Dul – 8 (0,2,2,1,3)
7. Aleksander Grygolec – 8 (2,1,3,2,w)
8. Jakub Sroka – 8 (2,1,3,2,0)

III. Maszewski GKM Grudziądz – 25 pkt.
13. Kacper Łobodziński – 10 (3,2,2,2,1)
14. Kacper Warduliński – 0 (0,0,w,0,0)
15. Wiktor Rafalski – 7 (0,3,1,1,2)
16. Seweryn Orgacki – 8 (1,3,0,3,1)

IV. Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno – 21 pkt.
9. Tobiasz Musielak II – 6 (1,1,2,d,2)
10. Antoni Mencel – 6 (0,0,1,2,3)
11. Damian Ratajczak – 7 (2,2,1,d,2)
12. Hubert Ścibak – 2 (1,0,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. Cierniak, Bartoch, Ścibak, Warduliński – (3:2:1:0)
2. Łobodziński, Ratajczak, Rachubik, Dul – (4:2:3:3)
3. Lampart, Sroka, Musielak , Rafalski – (7:4:4:3)
4. Cierniak, Grygolec, Orgacki, Mencel – (10:6:4:4)
5. Orgacki, Dul, Musielak  – (10:8:5:7)
6. Rafalski, Bartoch, Rachubik, Mencel – (11:10:5:10)
7. Lampart, Łobodziński, Grygolec, Ścibak – (14:11:5:12)
8. Cierniak, Ratajczak, Sroka, Warduliński – (17:12:7:12)
9. Sroka, Łobodziński, Mencel – (17:15:8:14)
10. Grygolec, Musielak , Rachubik, Warduliński (w/u) – (18:18:10:14)
11. Lampart, Bartoch, Ratajczak, Orgacki – (21:20:11:14)
12. Cierniak, Dul, Rafalski, Ścibak – (24:22:11:15)
13. Orgacki, Sroka, Rachubik, Ścibak – (25:24:11:18)
14. Lampart, Grygolec, Rafalski, Ratajczak (d4) – (28:26:11:19)
15. Lampart, Mencel, Dul, Warduliński – (31:27:13:19)
16. Cierniak, Łobodziński, Bartoch, Musielak (d4) – (34:28:13:21)
17. Dul, Rachubik, Ścibak, Warduliński – (36:31:14:21)
18. Mencel, Rafalski, Bartoch, Rachubik (w/2min) – (36:32:17:23)
19. Cierniak, Musielak , Orgacki, Sroka – (39:32:19:24)
20. Lampart, Ratajczak, Łobodziński, Grygolec (w/u) – (42:32:21:25)

Wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy