Eduard Krcmar w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw m.in. Kolejarza Opole. Czech przyznaje, że dobre występy w naszym kraju mogą być dla niego przepustką do wielkiej kariery. Aby jak najlepiej przygotować się do zbliżającego sezonu Eda postanowił także wraz z kolegami z polskiej drużyny wyjechać na obóz do Szklarskiej Poręby – Oczywiście, że wierzę w dobre wyniki. Byliśmy w górach, przed sezonem mamy kilka meczów towarzyszkich. Jestem najmłodszym zawodnikiem w zespole, reszta ma już ponad osiemnaście lat, ale nie traktowali mnie inaczej, było wspaniale. W przyszłym tygodniu jesli pozwoli pogoda pojadę potrenować w Polsce. W Szklarskiej Porębie spędziliśmy sześć dni i mieliśmy doskonąła okazję się poznać. Było dobrze, nie dostaliśmy ostro w tyłek, ale fajnie było pobiegać czy także pojeĽdzić na nartach. Mam nadzieję, że koledzy pomogą mi jakoś, abym osiągał jak najlepsze wyniki – kończy Krcmar.
Ľródło: espeedway.pl







