Poznaliśmy już awizowane składy na niedzielny mecz, w którym OK Kolejarz Opole wyjeżdża walczyć o zwycięstwo do Krosna. Będzie to jednak niezwykle trudne zadanie, ponieważ zespół z Podkarpacia desygnował do walki swój najmocniejszy skład. W ekipie krośnian ponownie pojedzie Josef Franc, który w swoim inauguracyjnym meczu w składzie Wilków zdobył dziesięć punktów przeciwko Stali Rzeszów. O jeden punkt więcej zdobył na wyjeździe w Rzeszowie. Mocnymi punktami na swoim torze powinni być Ilia Czałow i Mariusz Puszakowski, jak również Stanisław Burza, który w jednym z ostatnich meczy pokonał m.in. Grega Hancocka.

Do zespołu prowadzonego przez trenera Piotra Żyto powraca Denis Gizatullin. Rosjanin był awizowany także przed ostatnim meczem, kiedy do Opola przyjechał zespół Stali Rzeszów. Tym razem prawdopodobnie pojawi się już w składzie drużyny. Trener Żyto zdecydował się także na zestawienie Kevina Woelberta z Hubertem Łęgowikiem w pierwszej parze, z kolei z młodzieżowcami pojedzie Oskar Polis. W dalszym ciągu nie wiadomo na kogo postawią trenerzy pod numerem czwartym.

Awizowane składy:

OK Kolejarz Opole:
1. Hubert Łęgowik
2. Kevin Woelbert
3. Denis Gizatulin
4.
5. Oskar Polis
6. Adrian Bialk
7. Kamil Kamiński

KSM Krosno:
9. Stanisław Burza
10. Kenneth Hansen
11. Mariusz Puszakowski
12. Josef Franc
13. Ilja Czałow
14. Kamil Kiełbasa

Początek meczu: godz. 16:15
Prezentacja: godz. 16:00
Próba toru: godz. 15.45

Ceny biletów:
Normalny – 20 zł
Ulgowy – 12 zł (dla uczniów i studentów urodzonych w 1992 roku lub później za okazaniem legitymacji oraz emerytów urodzonych w 1948 roku lub wcześniej).
Trybuna główna – 30 zł
Dzieci do lat 12 – wstęp darmowy

Komentarze

komentarzy