Liszka zwyciężył opolskie eliminacje MIMP

0
181

W zakończonym turnieju eliminacyjnym o Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwo Polski, który odbył się na torze w Opolu zwyciężył Przemysław Liszka. Razem z zawodnikiem Betard Sparty Wrocław awans do finału wywalczyli Damian Ratajczak, Dawid Rempała, Mateusz Panicz i Kacper Pludra.

Jedyny reprezentant naszej drużyny – Marcel Krzykowski zajął czternaste miejsce z czterema punktami.

W rundzie rozgrywanej na torze w Tarnowie startowali nasi goście z Częstochowy. Mateusz Świdnicki i Bartłomiej Kowalski awansowali do finału, choć z turnieju w Tarnowie wywalczyć przepustkę mogło tylko czterech zawodników. Co cieszy nas jeszcze bardziej, to fakt, że awans wywalczył też Opolanin – Mateusz Dul, który licencję żużlową zdał w klubie z Wrocławia, a teraz reprezentuje pierwszoligowego Orła Łódź.

Działo się również na torach poza Polską. W Szwecji na tor wyjechał Jacob Thorssell. Zawodnik OK Bedmet Kolejarza Opole brał udział w jedynym czwartkowym spotkaniu Bauhaus-Ligan, w którym Lejonen Gislaved podejmowało Dackarnę Malilla. Jacob w dniu dzisiejszym zapisał na swoim koncie osiem punktów z jednym bonusem.

W Rosji, w meczu na szczycie pomiędzy Mega Ładą Togliatti i Turbiną Bałakowo startował Andriej Kudriaszow. Nasz zawodnik wywalczył dzisiaj dziewięć punktów.

Wyniki MIMP w Opolu:

1. Przemysław Liszka – 13 (2,3,2,3,3)
2. Damian Ratajczak – 11 (2,2,1,3,3)
3. Dawid Rempała – 11 (3,1,3,2,2)
4. Mateusz Panicz – 10 (1,2,3,1,3,3) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
5. Kacper Pludra – 10 (3,1,2,2,2,2) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
——
6. Fabian Ragus – 10 (t,3,3,1,3,1) + 3. miejsce w biegu dodatkowym
7. Marcel Studziński – (0,3,3,3,0)
8. Mateusz Tudzież – (3,2,w,2,2)
9. Kacper Grzelak – (0,3,0,3,2)
10. Denis Zieliński – (3,2,1,1,1)
11. Jakub Osyczka – (1,1,0,2,0)
12. Kajetan Kupiec – (2,0,0,1,1)
13. Karol Żupiński – (2,0,1,0,1)
14. Marcel Krzykowski – 4 (1,1,1,0,1)
15. Wiktor Przyjemski – (1,0,2,0,0)
16. Seweryn Orgacki – (0,0,2,0,0)

Bieg po biegu:
1. Rempała, Kupiec, Krzykowski, Grzelak
2. Tudzież, Liszka, Panicz, Studziński
3. Pludra, Ratajczak, Osyczka, Ragus (t)
4. Zieliński, Żupiński, Przyjemski, Orgacki
5. Ragus, Panicz, Krzykowski, Żupiński
6. Studziński, Zieliński, Pludra, Kupiec
7. Grzelak, Tudzież, Osyczka, Przyjemski
8. Liszka, Ratajczak, Rempała, Orgacki
9. Studziński, Orgacki, Krzykowski, Osyczka
10. Panicz, Przyjemski, Ratajczak, Kupiec
11. Ragus, Liszka, Zieliński, Grzelak
12. Rempała, Pludra, Żupiński, Tudzież (w)
13. Ratajczak, Tudzież, Zieliński, Krzykowski
14. Liszka, Osyczka, Kupiec, Żupiński
15. Grzelak, Pludra, Panicz, Orgacki
16. Studziński, Rempała, Ragus, Przyjemski
17. Liszka, Pludra, Krzykowski, Przyjemski
18. Ragus, Tudzież, Kupiec, Orgacki
19. Ratajczak, Grzelak, Żupiński, Studziński
20. Panicz, Rempała, Zieliński, Osyczka
Bieg dodatkowy. Panicz, Pludra, Ragus

Wyniki MIMP w Tarnowie:

1. Mateusz Cierniak – 15 (3,3,3,3,3)
2. Mateusz Świdnicki – 13 (2,3,2,3,3)
3. Bartłomiej Kowalski – 12 (3,3,3,2,1)
4. Mateusz Dul – 11+3 (3,2,2,1,3)
—————-
5. Michał Curzytek – 11+2 (3,3,3,0,2)
6. Bartosz Curzytek – (1,2,1,2,3)
7. Przemysław Konieczny – (2,w,2,3,1)
8. Paweł Trześniewski – (w,1,3,2,2)
9. Nikodem Bartoch – (2,0,0,3,1)
10. Kamil Marciniec – (2,2,0,2,0)
11. Piotr Świercz – (1,2,0,1,2)
12. Jakub Stojanowski – (1,0,1,1,2)
13. Mateusz Majcher – (0,1,2,0,ns)
14. Jakub Janik – (0,0,1,1,1)
15. Patryk Zieliński – (0,1,ns,ns,ns)
16. Mateusz Gzyl – (1,t,w,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Dul, Konieczny, Świercz, Zieliński
2. Kowalski, Świdnicki, Gzyl, Trześniewski (w)
3. Cierniak, Marciniec, Stojanowski, Majcher
4. M. Curzytek, Bartoch, B. Curzytek, Janik
5. Kowalski, Marciniec, Zieliński, Janik
6. Cierniak, B. Curzytek, Gzyl (t), Konieczny (w)
7. Świdnicki, Dul, Majcher, Bartoch
8. M. Curzytek, Świercz, Trześniewski, Stojanowski
9. M. Curzytek, Majcher, Gzyl (w),
10. Kowalski, Konieczny, Stojanowski, Bartoch
11. Trześniewski, Dul, B. Curzytek, Marciniec
12. Cierniak, Świdnicki, Janik, Świercz
13. Świdnicki, B. Curzytek, Stojanowski
14. Konieczny, Trześniewski, Janik, Majcher
15. Cierniak, Kowalski, Dul, M. Curzytek
16. Bartoch, Marciniec, Świercz
17. Cierniak, Trześniewski, Bartoch
18. Świdnicki, M. Curzytek, Konieczny, Marciniec
19. Dul, Stojanowski, Janik
20. B. Curzytek, Świercz, Kowalski
Bieg dodatkowy: Dul, M. Curzytek

Wyniki meczu Lejonen Gislaved – Dackarna Malilla

Lejonen Gislaved – 40
1. Jakub Miśkowiak – zastępstwo zawodnika
2. Mathias Thoernblom – 5 (0,w,-,2,3)
3. Oliver Berntzon – 6+1 (w,1*,1,2,w,2)
4. Krzysztof Kasprzak – 16+1 (3,2,2,3,1*,2,3)
5. Jarosław Hampel – 8+1 (1,1*,3,1,2,d)
6. Linus Ekloef – 3+1 (2,0,0,1*,-,0)
7. Casper Henriksson – 2+1 (0,2*)

Dackarna Malilla – 50
1. Maciej Janowski – 5+1 (3,0,2*,-)
2. Luke Becker – 12+2 (2*,3,3,3,1*)
3. Jacob Thorssell – 8+1 (1*,2,2,w,3)
4. Frederik Jakobsen – 7+1 (2,1*,0,3,1)
5. Jason Doyle – 14 (3,3,3,3,2)
6. Maksymilian Bogdanowicz – 3 (0,1,0,1,1,0)
7. Avon Van Dyck – 1 (1)

Bieg po biegu:
1. Janowski, Becker, Hampel, Thoernblom – 1:5 – (1:5)
2. Kasprzak, Jakobsen, Thorssell, Berntzon (w) – 3:3 – (4:8)
3. Doyle, Ekloef, Hampel, Bogdanowicz – 3:3 – (7:11)
4. Becker, Kasprzak, Berntzon, Janowski – 3:3 – (10:14)
5. Hampel, Thorssell, Jakobsen, Ekloef – 3:3 – (13:17)
6. Doyle, Kasprzak, Bogdanowicz, Thoernblom (w) – 2:4 – (15:21)
7. Becker, Janowski, Hampel, Ekloef – 1:5 – (16:26)
8. Kasprzak, Thorssell, Berntzon, Jakobsen – 4:2 – (20:28)
9. Doyle, Berntzon, Kasprzak, Bogdanowicz – 3:3 – (23:31)
10. Becker, Kasprzak, Ekloef, Thorssell (w) – 3:3 – (26:34)
11. Doyle, Hampel, Bogdanowicz, Henriksson – 2:4 – (28:38)
12. Jakobsen, Thoernblom, Bogdanowicz, Berntzon (w) – 2:4 – (30:42)
13. Thoernblom, Henriksson, Van Dyck, Bogdanowicz – 5:1 – (35:43)
14. Thorssell, Berntzon, Jakobsen, Ekloef – 2:4 – (37:47)
15. Kasprzak, Doyle, Becker, Hampel (d) – 3:3 – (40:50)

Wyniki meczu Mega Łada Togliatti – Turbina Bałakowo

Mega Łada Togliatti – 54
9. Renat Gafurow – 4 (1,-,2,-,1,d)
10. Arsienij Zubkow – 7 (1,1,1,1,2,1)
11. Andrzej Lebiediew – 15 (3,3,3,3,3)
12. Denis Bielajew – 0 (-,-,-,-,-)
13. Roman Lachbaum – 5 (2,-,0,2,-,1)
14. Jewgienij Sajdullin – 9 (3,2,u,2,1,1)
15. Wadim Tarasienko – 14 (3,3,3,2,3)

Turbina Bałakowo – 39
1. Wiktor Kułakow – 6 (2,-,d,2,d,2)
2. Aleksandr Bierdyszew – 1 (0,0,1,0,-,0)
3. Ilja Czałow – 1 (1,-,u,-,-)
4. Kirił Lejman – 0 (-,-,-,-,0)
5. Władimir Borodulin – 17 (2,3,1,3,6,2)
6. Aleksandr Kajbuszew – 5 (u,1,u,3,1,0)
7. Andriej Kudriaszow – 9 (d,2,2,d,2,3)

Bieg po biegu:
1. Sajdullin, Kułakow, Gafurow, Bierdyszew
2. Lebiediew, Borodulin, Zubkow, Kajbuszew (u)
3. Tarasienko, Lachbaum, Czałow, Bierdyszew
4. Lebiediew, Sajdullin, Kajbuszew, Kudriaszow (d)
5. Lebiediew, Kudriaszow, Zubkow, Kułakow (d)
6. Borodulin, Gafurow, Bierdyszew, Sajdullin (u)
7. Tarasienko, Kudriaszow, Zubkow, Kajbuszew [Czałow – u]
8. Kajbuszew, Sajdullin, Zubkow, Bierdyszew
9. Tarasienko, Kułakow, Borodulin, Lachbaum
10. Lebiediew, Zubkow, Kajbuszew, Kudriaszow (d)
11. Borodulin, Lachbaum, Sajdullin, Lejman
12. Lebiediew, Kudriaszow, Gafurow, Kułakow (d)
13. Borodulin (!), Tarasienko, Zubkow, Bierdyszew
14. Tarasienko, Kułakow, Sajdullin, Kajbuszew
15. Kudriaszow, Borodulin, Lachbaum, Gafurow (d)

wyniki za: sportowefakty.pl, vk.com

Komentarze

komentarzy