Mencel, Karczewski i Stojanowski z awansem do finału MIMP

0
194

Z dzisiejszych zawodów przeprowadzonych na naszym torze do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski awansował Antoni Mencel z pierwszego miejsca oraz Franciszek Karczewski i Jakub Stojanowski, po wygranym biegu dodatkowym z Szymonem Bańdurem.

Dobre zawody zanotował Oskar Stępień, który zajął piąte miejsce z dziesięcioma punktami. Jakub Fabisz zajął piętnaste miejsce, a Dastin Łukaszczyk, który był drugim rezerwowym został sklasyfikowany na siedemnastym miejscu.

Wyniki:

1. Antoni Mencel (Unia Leszno) – 14 (3,3,3,3,2)
2. Franciszek Karczewski (Polonia Bydgoszcz) – 12+3 (2,3,3,2,2)
3. Jakub Stojanowski (Stal Gorzów) – 12+2 (3,1,2,3,3)
4. Szymon Bańdur (Wilki Krosno) – 12+1 (2,3,3,1,3)
5. Oskar Stępień (Kolejarz Opole) – 10 (3,0,1,3,3)
6. Filip Seniuk (Sparta Wrocław) – 10 (3,3,2,0,2)
7. Eryk Farański (Falubaz Zielona Góra) – 9 (1,1,2,2,3)
8. Kacper Tkocz (ROW Rybnik) – 8 (2,2,1,3,t)
9. Bartosz Śmigielski (Włókniarz Częstochowa) – 8 (2,2,2,2,0)
10. Marcel Juskowiak (Unia Leszno) – 7 (1,2,3,0,1)
11. Kacper Teska (PSŻ Poznań) – 6 (1,2,0,2,1)
12. Tobiasz Jakub Musielak (Polonia Piła) – 4 (0,1,1,1,1)
13. Emil Konieczny (Unia Leszno) – 3 (0,t,1,2)
14. Mateusz Affelt (KS Apator Toruń) – 3 (1,0,1,1,0)
15. Jakub Fabisz (Kolejarz Opole) – 2 (0,1,0,0,1)
16. Szymon Wolski (Włókniarz Częstochowa) – 0 (w,0,0,0,0)
17. Dastin Łukaszczyk (Kolejarz Opole) – 0 (0,0)
18. Olivier Buszkiewicz (Polonia Bydgoszcz) – 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (62,06) Stępień, Tkocz, Affelt, Fabisz
2. (62,26) Stojanowski, Bańdur, Farański, Musielak
3. (62,18) Mencel, Karczewski, Juskowiak, Buszkiewicz (w)
4. (61,85) Seniuk, Śmigielski, Teska, Wolski (w)
5. (62,85) Mencel, Śmigielski, Stojanowski, Stępień
6. (61,57) Seniuk, Tkocz, Farański, Konieczny
7. (61,71) Bańdur, Juskowiak, Fabisz, Wolski
8. (62,31) Karczewski, Teska, Musielak, Affelt
9. (63,25) Juskowiak, Farański, Stępień, Teska
10. (62,16) Karczewski, Stojanowski, Tkocz, Wolski
11. (62,68) Mencel, Seniuk, Musielak, Fabisz
12. (63,03) Bańdur, Śmigielski, Affelt, Łukaszczyk
13. (63,25) Stępień, Karczewski, Bańdur, Seniuk
14. (64,19) Tkocz, Śmigielski, Musielak, Juskowiak
15. (62,59) Stojanowski, Teska, Konieczny, Fabisz
16. (63,44) Mencel, Farański, Affelt, Wolski
17. (63,55) Stępień, Konieczny, Musielak, Wolski
18. (62,99) Bańdur, Mencel, Teska, Łukaszczyk
19. (63,17) Farański, Karczewski, Fabisz, Śmigielski
20. (62,72) Stojanowski, Seniuk, Juskowiak, Affelt

Bieg dodatkowy o miejsca 2-4: 21. (62,44) Karczewski, Stojanowski, Bańdur

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy