Michał Gruchalski zwycięzcą opolskiej rundy Nice Cup

0
63

Wychowanek Włókniarza Częstochowa, Michał Gruchalski, zwyciężył IV rundę Nice Cup, która odbyła się na torze w Opolu. W finałowym wyścigu pokonał Davisa Kurmisa, Huberta Czerniawskiego i Mike’a Trzensioka. W zawodach wystartowali opolscy wychowankowie, Tomasz Gąsior i Kamil Kamiński, którzy zajęli odpowiednio 12 i 13 miejsce.

Wyniki:
1. Michał Gruchalski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 15 (3,3,3,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Davis Kurmis (Lokomotiv Daugavpils) – 10 (2,2,3,1,2) + 2. miejsce w finale
3. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) – 14 (3,3,3,2,3) + 3. miejsce w finale
4. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 12 (1,3,3,3,2) + 4. miejsce w finale
5. Alan Szczotka (Stal Gorzów) – 12 (3,3,2,3,1)
6. Arkadiusz Madej (Unia Tarnów) – 11 (2,2,2,2,3)
7. Oleg Michaiłow (Lokomotiv Daugavpils) – 8 (3,d,2,3,w)
8. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 6 (1,1,1,0,3)
9. Dmytro Mostowik (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 6 (w,2,1,2,1)
10. Wiktor Lampart (Stal BETAD Leasing Rzeszów) – 6 (2,1,u,2,1)
11. Jarosław Krzywosz (Holistic-Polska Rawicz) – 5 (1,w,2,0,2)
12. Tomasz Gąsior (Kolejarz Opole) – 4 (1,2,0,1,0)
13. Kamil Brzeziński (KM Cross Lublin) – 3 (2,0,w,1,0)
14. Emil Peroń (KM Cross Lublin) – 3 (1,2)
15. Kamil Kamiński (Kolejarz Opole) – 2 (0,0,1,d,1)
16. Marcin Turowski (Get Well Toruń) – 2 (0,1,1,-,-)
17. Bartosz Świącik (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 1 (0,1,w,d,-)

Bieg po biegu:
1. Szczotka, Madej, Krzywosz, Kamiński
2. Michaiłow, Lampart, Gąsior, Świącik
3. Gruchalski, Brzeziński, Szlauderbach, Mostowik (w/su)
4. Czerniawski, Kurmis, Trzensiok, Turowski
5. Czerniawski, Madej, Szlauderbach, Michaiłow (d3)
6. Trzensiok, Mostowik, Lampart, Kamiński
7. Gruchalski, Kurmis, Świącik, Krzywosz (w/u)
8. Szczotka, Gąsior, Turowski, Brzeziński
9. Gruchalski, Madej, Turowski, Lampart (u2)
10. Kurmis, Michaiłow, Kamiński, Brzeziński (w/su)
11. Trzensiok, Krzywosz, Szlauderbach, Gąsior
12. Czerniawski, Szczotka, Mostowik, Świącik (w)
13. Trzensiok, Madej, Brzeziński, Świącik (d4)
14. Gruchalski, Czerniawski, Gąsior, Kamiński (d4)
15. Michaiłow, Mostowik, Peroń, Krzywosz
16. Szczotka, Lampart, Kurmis, Szlauderbach
17. Madej, Kurmis, Mostowik, Gąsior
18. Szlauderbach, Peroń, Kamiński
19. Czerniawski, Krzywosz, Lampart, Brzeziński
20. Gruchalski, Trzensiok, Szczotka, Michaiłow (w/u)

Baraż o miejsce w finale:
21. Trzensiok, Kurmis, Szczotka, Madej (d3)

Finał:
22. Gruchalski, Kurmis, Czerniawski, Trzensiok

Sędzia: Maciej Spychała

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy