Młodzież zbierała doświadczenie. Stranieri startowali w Danii

0
374

Na torze w Rybniku odbyła się dzisiaj druga runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Nasi młodzieżowcy zajęli czwarte miejsce z dorobkiem 10 punktów. Choć wynik tego nie pokazuje, to z każdym wyścigiem ich jazda wyglądała coraz lepiej, a zdobyte doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości.

W Danii startowali Adam Ellis i Emil Breum. Obaj ścigali się na domowych torach, odpowiednio w Fjelsted i Esbjergu. Brytyjczyk zawody zakończył z dziewięcioma punktami i dwoma bonusami oraz zwycięstwem swojej drużyny, z kolei młody Duńczyk zdobył ich siedem z bonusem, a spotkanie zakończyło się remisem.

Wyniki DMPJ w Rybniku

I. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 44 pkt.
13.
 Mateusz Dul – 13 (3,3,3,3,1)
14. Aleksander Grygolec – 14 (2,3,3,3,3)
15. Jakub Sroka – 9 (0,1,3,2,3)
16. Bartosz Śmigielski – 8 (2,1,1,2,2)

II. ROW Rybnik – 40 pkt.
1. Kamil Winkler – 6 (1,1,1,-,3)
2. Lech Chlebowski – 9 (3,1,2,2,1)
3. Kacper Tkocz – 10 (2,3,u,3,2)
4. Paweł Trześniewski – 14 (3,3,2,3,3)
17. Seweryn Grabarczyk – 1 (1)

III. WTS Sparta Wrocław – 26 pkt.
5. Kacper Andrzejewski – 7 (1,2,3,u,1)
6. Jakub Wiatrowski – 2 (1,0,0,1,0)
7. Mateusz Panicz – 10 (3,2,2,1,2)
8. Dawid Rybak – 7 (2,2,1,u,2)

IV. OK Bedmet Kolejarz Opole – 10 pkt.
9. Oskar Stępień – 6 (1,2,1,2,0)
10. Kacper Linek-Rekus – 1 (0,0,0,t,1)
11. Jakub Fabisz – 0 (0,0,0,0,0)
12. Jakub Oleksiak – 3 (0,0,2,1,w)

Bieg po biegu:
1. (66,78) Trześniewski, Grygolec, Andrzejewski, Oleksiak – (3:1:0:2)
2. (68,19) Dul, Tkocz, Wiatrowski, Fabisz – (5:2:0:5)
3. (68,98) Chlebowski, Rybak, Stępień, Sroka – (8:4:1:5)
4. (68,61) Panicz, Śmigielski, Winkler, Linek-Rekus – (9:7:1:7)
5. (67,75) Trześniewski, Stępień, Śmigielski, Wiatrowski – (12:7:3:8)
6. (68,14) Tkocz, Andrzejewski, Sroka, Linek-Rekus – (15:9:3:9)
7. (69,19) Dul, Panicz, Chlebowski, Oleksiak – (16:11:3:12)
8. (69,44) Grygolec, Rybak, Winkler, Fabisz – (17:13:3:15)
9. (68,82) Dul, Trześniewski, Rybak, Linek-Rekus – (19:14:3:18)
10. (68,64) Grygolec, Panicz, Stępień, Tkocz (u) – (19:16:4:21)
11. (69,37) Andrzejewski, Chlebowski, Śmigielski, Fabisz – (21:19:4:22)
12. (69,95) Sroka, Oleksiak, Winkler, Wiatrowski – (22:19:6:25)
13. (70,07) Tkocz, Śmigielski, Oleksiak, Rybak (u) – (25:19:7:27)
14. (69,22) Trześniewski, Sroka, Panicz, Fabisz – (28:20:7:29)
15. (68,36) Grygolec, Chlebowski, Wiatrowski, Linek-Rekus (t) – (30:21:7:32)
16. (69,05) Dul, Stępień, Grabarczyk, Andrzejewski (u) – (31:21:9:35)
17. (70,95) Winkler, Śmigielski, Linek-Rekus, Wiatrowski – (34:21:10:37)
18. (69,86) Sroka, Rybak, Chlebowski, Fabisz – (35:23:10:40)
19. (68,86) Grygolec, Tkocz, Andrzejewski, Oleksiak (w) – (37:24:10:43)
20. (68,33) Trześniewski, Panicz, Dul, Stępień – (40:26:10:44)

Wyniki meczu Esbjerg VikingsSlangerup Speedway

Esbjerg Vikings – 42 pkt.
9. Jonas Jeppesen – 9+1 (0,2*,2,3,1,1)
10. Niels Kristian Iversen – 10 (1,0,1,3,3,2)
11. Matias Nielsen – 10 (3,3,1,3,0,0)
12. Jonas Knudsen – 6+1 (2*,0,3,1,0)
13. Emil Breum – 7+1 (3,1,1,1,1*)

Slangerup Speedway – 42 pkt.
1. Mikkel Michelsen – 16 (3,3,2,2,0,3,3)
2. Andreas Lyager – 13+3 (2*,1,3,2,2,1*,2*)
3. Jonas Seifert-Salk – 3 (0,0,0,0,-,3)
4. Keynan Rew – 8+2 (0,2*,2,2,2*,t)
5. Bastian Borke – 2 (1,1,0,-)

Bieg po biegu:
1. Michelsen, Lyager, Iversen, Jeppesen – 1:5 – (1:5)
2. Breum, Knudsen, Borke, Rew – 5:1 – (6:6)
3. Nielsen, Jeppesen, Lyager, Seifert-Salk – 5:1 – (11:7)
4. Michelsen, Rew, Breum, Iversen – 1:5 – (12:12)
5. Lyager, Jeppesen, Borke, Knudsen – 2:4 – (14:16)
6. Nielsen, Michelsen, Iversen, Seifert-Salk – 4:2 – (18:18)
7. Knudsen, Rew, Nielsen, Seifert-Salk – 4:2 – (22:20)
8. Iversen, Lyager, Breum, Borke – 4:2 – (26:22)
9. Jeppesen, Michelsen, Knudsen, Seifert-Salk – 4:2 – (30:24)
10. Nielsen, Lyager, Breum, Michelsen – 4:2 – (34:26)
11. Iversen, Rew, Lyager, Knudsen – 3:3 – (37:29)
12. Michelsen, Rew, Jeppesen, Nielsen – 1:5 – (38:34)
13. Seifert-Salk, Iversen, Breum, Rew (t) – 3:3 – (41:37)
14. Michelsen, Lyager, Jeppesen, Nielsen – 1:5 – (42:42)

Wyniki meczu Team FjelstedRegion Varde Elitesport

Team Fjelsted – 45 pkt.
9. Adam Ellis – 9+2 (3,1*,w,1*,3,1)
10. Andrzej Lebiediew – 11 (1,2,0,3,2,3)
11. Peter Kildemand – 9+1 (2,3,2*,2,0,0)
12. Hans Andersen – 11+2 (1,2,3,2,1*,2*)
13. Rasmus Pedersen – 5+1 (3,0,1,1*)

Region Varde Elitesport – 39 pkt.
1. Frederik Jakobsen – 15+1 (0,3,2,3,3,1*,3)
2. Timo Lahti – 15+1 (2,3,3,2,3,0,2*)
3. Michael Palm Toft – 3+1 (0,1*,1,0,0,1)
4. Norick Bloedorn – 3 (0,1,w,-,2,0)
5. Nicolai Heiselberg – 3 (2,1,0,-)

Bieg po biegu:
1. Ellis, Lahti, Lebiediew, Jakobsen – 4:2 – (4:2)
2. Pedersen, Heiselberg, Andersen, Bloedorn – 4:2 – (8:4)
3. Lahti, Kildemand, Ellis, Palm Toft – 3:3 – (11:7)
4. Jakobsen, Lebiediew, Bloedorn, Pedersen – 2:4 – (13:11)
5. Lahti, Andersen, Heiselberg, Ellis (w) – 2:4 – (15:15)
6. Kildemand, Jakobsen, Palm Toft, Lebiediew – 3:3 – (18:18)
7. Andersen, Kildemand, Palm Toft, Bloedorn (w) – 5:1 – (23:19)
8. Lebiediew, Lahti, Pedersen, Heiselberg – 4:2 – (27:21)
9. Jakobsen, Andersen, Ellis, Palm Toft – 3:3 – (30:24)
10. Lahti, Kildemand, Pedersen, Palm Toft – 3:3 – (33:27)
11. Jakobsen, Lebiediew, Andersen, Lahti – 3:3 – (36:30)
12. Ellis, Bloedorn, Jakobsen, Kildemand – 3:3 – (39:33)
13. Lebiediew, Andersen, Palm Toft, Bloedorn – 5:1 – (44:34)
14. Jakobsen, Lahti, Ellis, Kildemand – 1:5 – (45:39)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy