Nasi goście awansowali do finału MMPPK

0
155

W rozegranych w dniu dzisiejszym eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych startowali nasi „goście”. Na torze w Rzeszowie startował Bartłomiej Kowalski, który zdobył osiem punktów i dwa bonusy. Z kolei w Zielonej Górze startował Jakub Krawczyk, zdobywca jedenastu punktów i jednego bonusa. W zawodach nie wystąpił rezerwowy, Jakub Poczta.

Zarówno młodzieżowcy WTS Sparty Wrocław, jak i Arged Malesy Ostrów awansowali do finału, który odbędzie się 17 sierpnia w Lublinie.

Wyniki eliminacji MMPPK w Zielonej Górze

I. Arged Malesa Ostrów – 20 pkt.
1. Jakub Krawczyk – 11+1 (3,0,3,2*,3)
2. Kacper Grzelak – 9+2 (2,1,1,3,2)
13. Jakub Poczta – ns

II. Fogo Unia Leszno – 19+3 pkt.
7. Damian Ratajczak – 11+1 (2,2*,1,3,3)
8. Hubert Jabłoński – 8+3 (1,3,0,2,2*)
16. Antoni Mencel – ns

III. KS Toruń – 19+2 pkt.
11. Krzysztof Lewandowski – 7+2 (3,2,2,t,0)
12. Denis Zieliński – 12+1 (2*,3,3,3,1)
18. Mateusz Affelt – ns

IV. Orlen Cellfast Wilki Krosno – 16 pkt.
5. Krzysztof Sadurski – 11 (3,3,d,2,3)
6. Kacper Szopa – 5+1 (0,2*,2,1,0)

V. Falubaz Zielona Góra – 9 pkt.
3. Kacper Rychliński – 1+1 (0,d,0,0,1*)
4. Fabian Ragus – 8 (1,1,3,1,2)
14. Filip Frącewicz – ns

VI. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – 7 pkt.
9. Kacper Kłosok – 5 (1,1,2,1,-)
10. Franciszek Majewski – 1 (-,0,-,0,1)
17. Błażej Wypior – 1+1 (0,1*,0)

Bieg po biegu:

1. Krawczyk, Grzelak, Ragus, Rychliński
2. Sadurski, Ratajczak, Jabłoński, Szopa
3. Lewandowski, Zieliński, Kłosok, Wypior
4. Jabłoński, Ratajczak, Grzelak, Krawczyk
5. Sadurski, Szopa, Kłosok, Majewski
6. Zieliński, Lewandowski, Ragus, Rychliński – d
7. Krawczyk, Szopa, Grzelak, Sadurski – d
8. Zieliński, Lewandowski, Ratajczak, Jabłoński
9. Ragus, Kłosok, Wypior, Rychliński
10. Zieliński, Sadurski, Szopa, Lewandowski – w/t
11. Grzelak, Krawczyk, Kłosok, Majewski
12. Ratajczak, Jabłoński, Ragus, Rychliński
13. Krawczyk, Grzelak, Zieliński, Lewandowski
14. Ratajczak, Jabłoński, Majewski, Wypior
15. Sadurski, Ragus, Rychliński, Szopa

Bieg dodatkowy o 2 miejsce
16. Ratajczak, Zieliński

Wyniki eliminacji MMPPK w Rzeszowie

I. Włókniarz Częstochowa – 24 pkt.
1.
 Jakub Miśkowiak – 12 (3,3,-,3,3)
2. Mateusz Świdnicki – 8+4 (2*,2*,2*,-,2*)
13. Kajetan Kupiec – 4 (3,1)

II. WTS Sparta Wrocław – 18 pkt.
7.
 Bartłomiej Kowalski – 8+2 (2*,-,3,2*,1)
8. Michał Curzytek – 10 (3,1,-,3,3)
16. Kacper Andrzejewski – 0 (0,0)

III. Texom Stal Rzeszów – 15 pkt.
9.
 Bartosz Bańbor – 8 (3,2,3,u/-,-)
10. Szymon Bańdur – 7+1 (2*,d,1,2,2)
17. Konrad Mikłoś – 0 (0)

IV. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 14 pkt.
11.
 Aleksander Grygolec – 0 (-,-,-,-,-)
12. Nikodem Bartoch – 8 (0,3,1,3,1)
18. Jakub Sroka – 6 (1,1,2,2,0)

V. Unia Tarnów – 10 pkt.
3.
 Piotr Świercz – 9 (1,2,2,1,3)
4. Mateusz Gzyl – 1 (0,0,0,0,1)

VI. ROW Rybnik – 9 pkt.
5.
 Paweł Trześniewski – 5 (1,3,1,-,w)
6. Lech Chlebowski – 4 (0,1,-,1,2)
15. Seweryn Grabarczyk – 0 (u,w)

Bieg po biegu:
1. (66,90) Miśkowiak, Świdnicki, Świercz, Gzyl
2. (66,66) Curzytek, Kowalski, Trześniewski, Chlebowski
3. (67,90) Bańbor, Bańdur, Sroka, Bartoch
4. (65,78) Miśkowiak, Świdnicki, Curzytek, Andrzejewski
5. (66,91) Trześniewski, Bańbor, Chlebowski, Bańdur (d/4)
6. (67,24) Bartoch, Świercz, Sroka, Gzyl
7. (67,35) Kupiec, Świdnicki, Trześniewski, Grabarczyk (u/4)
8. (66,04) Kowalski, Sroka, Bartoch, Andrzejewski
9. (66,91) Bańbor, Świercz, Bańdur, Gzyl
10. (67,66) Bartoch, Sroka, Chlebowski, Grabarczyk (w/u)
11. (67,92) Miśkowiak, Bańdur, Kupiec, Bańbor (u/-)
12. (66,89) Curzytek, Kowalski, Świercz, Gzyl
13. (66,32) Miśkowiak, Świdnicki, Bartoch, Sroka
14. (67,02) Curzytek, Bańdur, Kowalski, Mikłoś
15. (68,02) Świercz, Chlebowski, Gzyl, Trześniewski (w/u)

wyniki za: unia.leszno.pl, sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy