Nasi goście bez awansu do finału MIMP

0
137

W zeszłym tygodniu do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski awansował Bartłomiej Kowalski, który brał udział w rundzie eliminacyjnej na torze w Krośnie. W dniu dzisiejszym odbyły się pozostałe rundy, na torach w Pile i Rybniku. W nich udział wzięli Mateusz Dul, Jakub Krawczyk i Jakub Poczta.

Na torze w Pile rywalizowali Mateusz Dul i Jakub Poczta. Niestety bezpośredniego awansu do finału nie wywalczył żaden z nich. Mateusz Dul zajął szóste miejsce, po biegu dodatkowym, w którym walczył z Kacprem Łobodzińskim o miejsce rezerwowego w finale. Jakub Poczta został sklasyfikowany na siódmym miejscu.

W Rybniku startował Jakub Krawczyk, Niestety miejsce szóste, na którym zakończył zawody nasz „gość” również nie dało mu awansu do finału.

Wyniki eliminacji w Pile

1. Kacper Pludra (GKM Grudziadz) (3,3,2,3,2) 13
2. Oskar Paluch (Stal Gorzów) (3,3,3,D,3) 12
3. Wiktor Rafalski (GKM Grudziądz) (2,1,3,3,3) 12
4. Krzysztof Lewandowski (KS Toruń) (3,2,3,2,1) 11

5. Kacper Łobodziński (GKM Grudziądz) (1,1,2,3,3) 10 + 3 w biegu dodatkowym

6. Mateusz Dul (Orzeł Łódź) (2,3,3,2,U) 10 + U w biegu dodatkowym
7. Jakub Poczta (Ostrovia Ostrów) (0,2,2,3,2) 9
8. Fabian Ragus (Falubaz Zielona Góra) (3,2,1,2,T) 8
9. Mateusz Affelt (KS Toruń) (2,1,1,1,3) 8
10. Kacper Grzelak (Ostrovia Ostrów) (1,2,2,1,2) 8
11. Kacper Teska (PSŻ Poznań) (1,3,1,0,1) 6
12. Hubert Ścibak (Unia Leszno) (0,0,0,2,2) 4
13. Maksym Borowiak (Unia Leszno) (2,0,1,U,1) 4
14. Marcin Ogrodnik (Polonia Piła) (1,W,U,T,U) 1
15. Kacper Makowski (Polonia Piła) (0,0,U,-,NS) 0
16. Tobiasz Jakub Musielak (Unia Leszno) (W,U,0,W,0) 0
17. Oskar Hurysz (Stal Gorzów) (0,-,-,-,NS) 0

Bieg po biegu:
1. (65.80) Ragus, Dul, Ogrodnik (Musielak W), Makowski
2. (64.34) Paluch, Rafalski, Łobodziński, Hurysz
3. (63.99) Lewandowski, Affelt, Grzelak, Poczta
4. (63.99) Pludra, Borowiak, Teska, Ścibak
5. (63.09) Pludra, Poczta, Łobodziński, Makowski
6. (62.74) Paluch, Ragus, Affelt, Borowiak
7. (65.77) Dul, Grzelak, Rafalski, Ścibak
8. (66.24) Teska, Lewandowski, Musielak (U), Ogrodnik (W)
9. (63.58) Paluch, Grzelak, Teska, Makowski (U)
10. (64.55) Lewandowski, Łobodziński, Ragus, Ścibak
11. (66.05) Dul, Poczta, Borowiak, Ogrodnik (U)
12. (65.64) Rafalski, Pludra, Affelt, Musielak
13. (65.83) Rafalski, Lewandowski, Borowiak (U), Ogrodnik (T)
14. (64.77) Pludra, Ragus, Grzelak, Ogrodnik (U)
15. (65.89) Łobodziński, Dul, Affelt, Teska
16. (70.21) Poczta, Ścibak, Paluch (D), Musielak (W)
17. (66.74) Affelt, Ścibak, Makowski (NS), Hurysz (NS)
18. (65.96) Rafalski, Poczta, Teska, Ragus (T)
19. (64.64) Paluch, Pludra, Lewandowski, Dul (U)
20. (66.65) Łobodziński, Grzelak, Borowiak, Musielak
21. (77.09) Łobodziński, Dul (U)

Wyniki eliminacji w Rybniku

1. Denis Zieliński (3,3,3,2,3) 14
2. Mateusz Bartkowiak (2,3,2,3,2) 12
3. Paweł Trześniewski (3,2,2,3,2) 12
4. Damian Ratajczak (3,2,0,3,3) 11

5. Mikołaj Czapla (2,3,2,0,3) 10
6. Jakub Krawczyk (3,1,3,0,2) 9
7. Seweryn Orgacki (2,0,3,3,0) 8
8. Marcel Studziński (1,3,0,1,3) 8
9. Mateusz Panicz (0,1,3,2,1) 7
10. Aleksander Grygolec (2,2,W,2,T) 6
11. Olivier Buszkiewicz (W,2,1,2,0) 5
12. Jakub Sroka (1,1,1,1,1) 5
13. Karol Żupiński (1,T,2,0,1) 4
14. Antoni Mencel (0,0,0,1,2) 3
15. Kajetan Kupiec (1,1,1,0,0) 3
16. Kacper Tkocz (0,W,1,1,0) 2
17. Lech Chlebowski (0,1) 1

Bieg po biegu:
1. (67.49) Trześniewski, Bartkowiak, Kupiec, Tkocz
2. (67.55) Krawczyk, Grygolec, Sroka, Panicz
3. (66.49) Ratajczak, Orgacki, Studziński, Mencel
4. (68.30) Zieliński, Czapla, Żupiński, Buszkiewicz (W)
5. (68.64) Czapla, Trześniewski, Krawczyk, Orgacki
6. (68.08) Bartkowiak, Ratajczak, Sroka, Chlebowski (Żupiński T)
7. (68.81) Studziński, Buszkiewicz, Panicz, Tkocz (W)
8. (68.24) Zieliński, Grygolec, Kupiec, Mencel
9. (68.81) Zieliński, Trześniewski, Sroka, Studziński
10. (67.88) Krawczyk, Bartkowiak, Buszkiewicz, Mencel
11. (69.09) Orgacki, Żupiński, Tkocz, Grygolec (W)
12. (68.58) Panicz, Czapla, Kupiec, Ratajczak
13. (68.59) Trześniewski, Panicz, Mencel, Żupiński
14. (67.75) Bartkowiak, Grygolec, Studziński, Czapla
15. (67.28) Ratajczak, Zieliński, Tkocz, Krawczyk
16. (68.41) Orgacki, Buszkiewicz, Sroka, Kupiec
17. (66.75) Ratajczak, Trześniewski, Chlebowski (Grygolec T), Buszkiewicz
18. (67.02) Zieliński, Bartkowiak, Panicz, Orgacki
19. (68.89) Czapla, Mencel, Sroka, Tkocz
20. (68.66) Studziński, Krawczyk, Żupiński, Kupiec

wyniki za: speedwaynews.pl

Komentarze

komentarzy