Nasi goście rywalizowali w III rundzie półfinałowej DMPJ

0
106

Jakub Krawczyk i Jakub Poczta z Arged Malesy TŻ Ostrovii Ostrów oraz Mateusz Dul z H.Skrzydlewska Orła Łódź rywalizowali w dniu dzisiejszym w III rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najwięcej punktów przy swoim nazwisku zapisał Jakub Krawczyk. Na torze w Toruniu wywalczył 11 punktów. O jedno oczko mniej zdobył Jakub Poczta, a startujący na torze w Grudziądzu Mateusz Dul zdobył ich 8.

Już jutro rozegrane zostaną ostatnie rundy w tej fazie rozgrywek. Po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansuje do fazy finałowej.

Wyniki DMPJ w Toruniu:

I. Włókniarz Częstochowa – 43 pkt.
5.
 Jakub Miśkowiak – 15 (3,3,3,3,3)
6. Mateusz Świdnicki – 12 (3,3,d,3,3)
7. Franciszek Karczewski – 8 (1,1,2,1,3)
8. Kajetan Kupiec – 8 (1,1,1,2,3)

II. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 37 pkt.
13.
 Jakub Krawczyk – 11 (2,3,3,1,2)
14. Kacper Grzelak – 6 (1,2,3,w,d)
15. Jakub Poczta – 10 (2,2,3,2,1)
16. Sebastian Szostak – 10 (2,1,2,3,2)

III. KS Toruń – 36 pkt.
1.
 Krzysztof Lewandowski – 11 (3,3,2,2,1)
2. Mateusz Affelt – 9 (3,2,1,2,1)
3. Karol Żupiński – 5 (1,w,1,1,2)
4. Denis Zieliński – 11 (2,2,2,3,2)

IV. Falubaz Zielona Góra – 2 pkt.
9.
 Kacper Rychliński – 0 (0,0,0,w,0,0)
10. Fabian Ragus – 2 (0,0,1,0,1,0)
11. Filip Frącewicz – 0 (0,0,0,0,0)
12. Nile Tufft – zwolnienie lekarskie

Bieg po biegu:
1. Miśkowiak, Zieliński, Grzelak, Ragus – (2:3:0:1)
2. Świdnicki, Krawczyk, Żupiński, Frącewicz – (3:6:0:3)
3. Affelt, Poczta, Kupiec, Rychliński – (6:7:0:5)
4. Lewandowski, Szostak, Karczewski, Ragus – (9:8:0:7)
5. Świdnicki, Zieliński, Szostak, Rychliński – (11:11:0:8)
6. Miśkowiak, Poczta, Ragus, Żupiński (w) – (11:14:1:10)
7. Krawczyk, Affelt, Karczewski, Tufft (ns) – (13:15:1:13)
8. Lewandowski, Grzelak, Kupiec, Frącewicz – (16:16:1:15)
9. Krawczyk, Zieliński, Kupiec, Ragus – (18:17:1:18)
10. Grzelak, Karczewski, Żupiński, Rychliński – (19:19:1:21)
11. Miśkowiak, Szostak, Affelt, Frącewicz – (20:22:1:23)
12. Poczta, Lewandowski, Tufft (ns), Świdnicki (d) – (22:22:1:26)
13. Szostak, Kupiec, Żupiński, Rychliński (w) – (23:24:1:29)
14. Zieliński, Poczta, Karczewski, Frącewicz – (26:25:1:31)
15. Świdnicki, Affelt, Ragus, Grzelak (w) – (28:28:2:31)
16. Miśkowiak, Lewandowski, Krawczyk, Rychliński – (30:31:2:32)
17. Kupiec, Żupiński, Grzelak (d), Tufft (ns) – (32:34:2:32)
18. Karczewski, Szostak, Affelt, Frącewicz – (33:37:2:34)
19. Świdnicki, Zieliński, Poczta, Rychliński – (35:40:2:35)
20. Miśkowiak, Krawczyk, Lewandowski, Ragus – (36:43:2:37)

Wyniki DMPJ w Grudziądzu:

I. Maszewski GKM Grudziądz – 44 pkt.
1.
 Kacper Łobodziński – 11 (3,1,2,2,3)
2. Seweryn Orgacki – 9 (1,3,2,0,3)
3. Wiktor Rafalski – 11 (3,1,2,3,2)
4. Kacper Pludra – 13 (2,2,3,3,3)
17. Kacper Warduliński – NS

II. Motor Lublin – 35 pkt.
5.
 Mateusz Cierniak – 16 (3,3,2,3,3,2)
6. Wiktor Lampart – 16 (1,3,3,3,3,3)
7. Jan Rachubik – 3 (w,0,0,2,1)
8. Wiktor Firmuga – zwolnienie lekarskie

III. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź – 26 pkt.
9.
 Nikodem Bartoch – 6 (2,1,1,1,1)
10. Mateusz Dul – 8 (2,2,1,2,1)
11. Aleksander Grygolec – 7 (2,2,1,t,2)
12. Jakub Sroka – 5 (u,2,1,w,2)

IV. Duda Development Ciesiółka Auto Group Unia Leszno – 14 pkt.
13.
 Tobiasz Musielak – 2 (0,1,0,0,1)
14. Antoni Mencel – 5 (1,0,3,1,0)
15. Hubert Ścibak – 4 (3,0,0,1,0)
16. Maksym Borowiak – 3 (1,0,0,2,w)

Bieg po biegu:
1. Cierniak, Pludra, Mencel, Sroka (u) – (2:3:0:1)
2. Rafalski, Grygolec, Lampart, Musielak II – (5:4:2:1)
3. Ścibak, Bartoch, Orgacki, Firmuga (ns) – (6:4:4:4)
4. Łobodziński, Dul, Borowiak, Rachubik (w) – (9:4:6:5)
5. Lampart, Pludra, Bartoch, Borowiak – (11:7:7:5)
6. Cierniak, Dul, Rafalski, Ścibak – (12:10:9:5)
7. Orgacki, Sroka, Musielak II, Rachubik – (15:10:11:6)
8. Lampart, Grygolec, Łobodziński, Mencel – (16:13:13:6)
9. Pludra, Cierniak, Dul, Musielak II – (19:15:14:6)
10. Mencel, Rafalski, Bartoch, Rachubik – (21:15:15:9)
11. Cierniak, Orgacki, Grygolec, Borowiak – (23:18:16:9)
12. Lampart, Łobodziński, Sroka, Ścibak – (25:21:17:9)
13. Rafalski, Borowiak, Firmuga (ns), Sroka (w) – (28:21:17:11)
14. Pludra, Rachubik, Ścibak, Grygolec (t) – (31:23:17:12)
15. Lampart, Dul, Mencel, Orgacki – (31:26:19:13)
16. Cierniak, Łobodziński, Bartoch, Musielak II – (33:29:20:13)
17. Orgacki, Sroka, Musielak II, Firmuga (ns) – (36:29:22:14)
18. Łobodziński, Grygolec, Rachubik, Borowiak (w) – (39:30:24:14)
19. Lampart, Rafalski, Bartoch, Ścibak – (41:33:25:14)
20. Pludra, Cierniak, Dul, Mencel – (44:35:26:14)

wyniki za: spotrtowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy