Nasi „goście” startowali w Ekstralidze U24

0
69

Bartłomiej Kowalski, Jakub Krawczyk i Jakub Poczta startowali w dniu dzisiejszym w meczach Ekstraligi U24. Nasi „goście” reprezentowali swoje kluby w spotkaniach wyjazdowych. Bartłomiej Kowalski razem z WTS Spartą Wrocław udał się do Częstochowy. Na dobrze znanym sobie torze wywalczył jedenaście punktów, a jego drużyna wyszła z tego pojedynku zwycięsko.

Jakub Krawczyk i Jakub Poczta reprezentowali barwy Arged Malesa Ostrowa Wielkopolskiego w Lesznie. Dzisiaj zdobyli odpowiednio osiem punktów z bonusem oraz dwa punkty, a samo spotkanie zakończyło się remisem.

Wyniki meczu Włókniarz Częstochowa – WTS Sparta Wrocław

Włókniarz Częstochowa – 40 pkt.
9. Jonas Jeppesen – 15 (t,3,3,3,3,3)
10. Mitchell Cluff – 4 (2,0,1,1)
11. Jordan Jenkins – 6+1 (2,3,0,1*,0)
12. Jakub Martyniak – 0 (-,-,-,-,-)
13. Anton Karlsson – 7 (3,1,2,1,0,0)
14. Patryk Nater – 3+1 (1*,2,0,d)
15. Sam Hagon – 2 (0,0,2)
16. Marko Lewiszyn – 3 (0,1,2)

WTS Sparta Wrocław  – 50 pkt.
1. Sandro Wasserman – 7+1 (3,2*,2,0)
2. Nick Skorja – 10+1 (1*,3,0,3,3)
3. Lukas Baumann – 8+2 (d,2,3,2*,1*)
4. Jack Smith – 2 (1,0,1,-,-)
5. Bartłomiej Kowalski – 11 (2,2,2,3,2)
6. Michał Curzytek – 10+1 (3,3,1*,2,1)
7. Mateusz Panicz – 2+1 (1,1*,0)

Bieg po biegu:
1. (65,53) Wasserman, Jenkins, Nater, Baumann (d) – 3:3 – (3:3)
2. (65,25) Curzytek, Nater, Panicz, Hagon – 2:4 – (5:7)
3. (64,56) Karlsson, Kowalski, Skorja, Lewiszyn – 3:3 – (8:10)
4. (64,97) Curzytek, Cluff, Smith, Nater – 2:4 – (10:14)
5. (65,72) Jenkins, Baumann, Lewiszyn, Smith – 4:2 – (14:16)
6. (65,19) Skorja, Wasserman, Karlsson, Hagon – 1:5 – (15:21)
7. (64,13) Jeppesen, Kowalski, Panicz, Cluff – 3:3 – (18:24)
8. (64,75) Baumann, Karlsson, Smith, Nater (d) – 2:4 – (20:28)
9. (64,01) Jeppesen, Wasserman, Cluff, Skorja – 4:2 – (24:30)
10. (64,22) Jeppesen, Kowalski, Curzytek, Jenkins – 3:3 – (27:33)
11. (63,80) Jeppesen, Curzytek, Karlsson, Wasserman – 4:2 – (31:35)
12. (64,91) Skorja, Hagon, Jenkins, Panicz – 3:3 – (34:38)
13. (64,41) Kowalski, Baumann, Cluff, Karlsson – 1:5 – (35:43)
14. (65,03) Skorja, Lewiszyn, Curzytek, Karlsson – 2:4 – (37:47)
15. (64,00) Jeppesen, Kowalski, Baumann, Jenkins – 3:3 – (40:50)

Wyniki meczu Agromix Polcopper Unia Leszno – Arged Malesa Ostrów Wlkp.

Agromix Polcopper Unia Leszno – 45 pkt.
9. Damian Ratajczak – 1 (t,0,1,0)
10. Jesper Knudsen – 4+1 (1,1,u,2*,0)
11. Jonas Knudsen – 10+1 (w,3,2*,3,2)
12. Hubert Jabłoński – 10+1 (2*,1,3,2,2)
13. Keynan Rew – 11 (3,3,2,3,0)
14. Maksym Borowiak – 6+1 (1,2*,3,0)
15. Antoni Mencel – 3 (3,0,0)
16. Tobiasz Musielak – ns

Arged Malesa Ostrów – 45 pkt.
1. Matias Nielsen – 12 (3,2,3,3,1)
2. Kacper Grzelak – 7+2 (1,1*,2*,2,1)
3. Tim Soerensen – 11+1 (2*,2,3,1,3)
4. Jakub Poczta – 2 (d,0,1,1)
5. Filip Hjelmland – 3+1 (t,2*,1,0,-)
6. Sebastian Szostak – 2 (0,0,2,d)
7. Jakub Krawczyk – 8+1 (1,3,1*,3)

Bieg po biegu:
1. (62,54) Nielsen, Soerensen, Borowiak (Ratajczak – t), Jon. Knudsen (w/2min) – 1:5 – (1:5)
2. (62,34) Mencel, Borowiak, Krawczyk, Szostak – 5:1 – (6:6)
3. (62,81) Rew, Jabłoński, Grzelak, Szostak (Hjelmland – t) – 5:1 – (11:7)
4. (62,81) Borowiak, Szostak, Jes. Knudsen, Poczta (d4) – 4:2 – (15:9)
5. (62,93) Jon. Knudsen, Soerensen, Jabłoński, Poczta – 4:2 – (19:11)
6. (62,16) Rew, Nielsen, Grzelak, Mencel – 3:3 – (22:14)
7. (63,42) Krawczyk, Hjelmland, Jes. Knudsen, Ratajczak – 1:5 – (23:19)
8. (63,32) Soerensen, Rew, Poczta, Borowiak – 2:4 – (25:23)
9. (62,25) Nielsen, Grzelak, Ratajczak, Jes. Knudsen (u4) – 1:5 – (26:28)
10. (62,06) Jabłoński, Jon. Knudsen, Hjelmland, Szostak (d4) – 5:1 – (31:29)
11. (63,41) Nielsen, Jabłoński, Poczta, Ratajczak – 2:4 – (33:33)
12. (61,94) Jon. Knudsen, Grzelak, Krawczyk, Mencel – 3:3 – (36:36)
13. (61,94) Rew, Jes. Knudsen, Soerensen, Hjelmland – 5:1 – (41:37)
14. (62,63) Krawczyk, Jabłoński, Grzelak, Jes. Knudsen – 2:4 – (43:41)
15. (61,96) Soerensen, Jon. Knudsen, Nielsen, Rew – 2:4 – (45:45)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy