Nasi goście z brązem w finale MMPPK

0
72

Na torze w Lublinie zakończył się finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Brązowe medale zdobyli nasi goście z Arged Malesy Ostrów.

Złoto zawisło na szyjach młodzieżowców Motoro Lublin, a srebro zdobyli zawodnicy Włókniarza Częstochowa. Bartłomiej Kowalski z Michałem Curzytkiem z WTS Sparty Wrocław zajęli czwarte miejsce.

Wyniki:

I. Motor Lublin – 27 pkt.
3.
 Mateusz Cierniak – 16 (3,3,1,3,3,3)
4. Wiktor Lampart – 11+3 (2*,2*,3,1,1,2*)
16. Jan Rachubik – NS

II. Włókniarz Częstochowa – 22 pkt.
7.
 Jakub Miśkowiak – 14 (3,3,2,w,3,3)
8. Mateusz Świdnicki – 8+3 (2*,2*,0,2,2*,0)
18. Franciszek Karczewski – NS

III. Arged Malesa Ostrów – 20 pkt.
11.
 Jakub Krawczyk – 11+2 (2*,3,2,3,d,1*)
12. Sebastian Szostak – 3 (3,w,0,-,-,-)
20. Jakub Poczta – 6+1 (2*,2,2)

IV.  WTS Sparta Wrocław – 19 pkt.
13.
 Bartłomiej Kowalski – 15 (3,2,3,3,3,1)
14. Michał Curzytek – 4+1 (1,1,2*,u,d,d)
21. Kacper Andrzejewski – NS

V. Maszewski GKM Grudziądz – 17 pkt.
1. Kacper Łobodziński – 5+1 (0,0,2*,1,1,1)
2. Kacper Pludra – 12 (1,2,3,3,3,w)
15. Seweryn Orgacki – NS

VI. Fogo Unia Leszno – 12 pkt.
9.
 Damian Ratajczak – 8+1 (1,1,d,2,2,2*)
10. Hubert Jabłoński – 0 (0,0,-,0,0,-)
19. Antoni Mencel – 4 (1,3)

VII. Abramczyk Polonia Bydgoszcz – 8 pkt.
5.
 Przemysław Konieczny – 4 (0,1,0,1,1,1)
6. Bartosz Głogowski – 4 (1,0,1,w,2,w)

Bieg po biegu:
1. Cierniak, Lampart, Pludra, Łobodziński
2. Miśkowiak, Świdnicki, Głogowski, Konieczny
3. Szostak, Krawczyk, Ratajczak, Jabłoński
4. Kowalski, Pludra, Curzytek, Łobodziński
5. Cierniak, Lampart, Konieczny, Głogowski
6. Miśkowiak, Świdnicki, Ratajczak, Jabłoński
7. Krawczyk, Kowalski, Curzytek, Szostak (w)
8. Pludra, Łobodziński, Głogowski, Konieczny
9. Lampart, Miśkowiak, Cierniak, Świdnicki
10. Kowalski, Curzytek, Mencel, Ratajczak (d)
11. Pludra, Krawczyk, Łobodziński, Szostak
12. Cierniak, Ratajczak, Lampart, Jabłoński
13. Krawczyk, Poczta, Konieczny, Głogowski (w)
14. Kowalski, Świdnicki, Curzytek (u), Miśkowiak (w)
15. Pludra, Ratajczak, Łobodziński, Jabłoński
16. Cierniak, Poczta, Lampart, Krawczyk (d)
17. Kowalski, Głogowski, Konieczny, Curzytek (d)
18. Miśkowiak, Świdnicki, Łobodziński, Pludra (w)
19. Cierniak, Lampart, Kowalski, Curzytek (d)
20. Mencel, Ratajczak, Konieczny, Głogowski (w)
21. Miśkowiak, Poczta, Krawczyk, Świdnicki

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy