Nasi zawodnicy startowali w Bauhaus-Ligan i Ekstralidze U24

0
403

Wtorek to dzień zarezerwowany dla szwedzkiej Bauhaus-Ligan oraz polskiej Ekstraligi U24. Zarówno w jednych, jak i drugich rozgrywkach brał udział nasz zawodnik. W Szwecji, w meczu Dackarny Malilla z Kumlą Indianerna startował Filip Hjelmland. Nasz zawodnik zdobył cztery punkty z bonusem w trzech wyścigach.

W meczu Eksraligi U24, w którym KS Toruń podejmował Tauron Włókniarz Częstochowę wystąpił Espen Sola. Norweg zdobył punkt w dwóch biegach i następnie był zastepowany przez kolegów z zespołu.

Wyniki meczu Dackarna Malilla – Kumla Indianerna

Dackarna Malilla – 39 pkt.
9.
 Daniel Bewley – 5+1 (0,1,1*,2,1)
10. Filip Hjelmland – 4+1 (3,1*,0,-)
11. Rasmus Jensen – 8 (2,0,2,1,3)
12. Andrzej Lebiediew – 5+1 (0,2,1*,2,0)
13. Maciej Janowski – 9+1 (1*,3,0,3,0,2)
14. Noel Wahlqvist – 2 (0,2,0)
15. Ludvig Lindgren – 6 (2,2,2)

Kumla Indianerna – 51 pkt.
1.
 Szymon Woźniak – 5+2 (1*,3,1*,d)
2. Rohan Tungate – 6 (2,1,2,1,0)
3. Krzysztof Buczkowski – 8+1 (1,2*,3,1,1)
4. Max Fricke – 13 (3,3,3,2,2)
5. Jason Doyle – 15 (3,3,3,3,3)
6. Gustav Grahn – 3 (3,0,0)
7. Jonatan Grahn – 1 (1,0,0)

Bieg po biegu:
1. (58,90) Hjelmland, Tungate, Woźniak, Bewley – 3:3 – (3:3)
2. (58,90) Grahn, Lindgren, Grahn, Wahlqvist – 2:4 – (5:7)
3. (57,80) Fricke, Jensen, Buczkowski, Lebiediew – 2:4 – (7:11)
4. (58,30) Doyle, Wahlqvist, Janowski, Grahn – 3:3 – (10:14)
5. (58,60) Fricke, Lindgren, Hjelmland, Grahn – 3:3 – (13:17)
6. (58,50) Woźniak, Lebiediew, Tungate, Jensen – 2:4 – (15:21)
7. (57,50) Fricke, Buczkowski, Bewley, Hjelmland – 1:5 – (16:26)
8. (59,30) Doyle, Jensen, Lebiediew, Grahn – 3:3 – (19:29)
9. (58,90) Janowski, Tungate, Woźniak, Wahlqvist – 3:3 – (22:32)
10. (58,90) Doyle, Lindgren, Bewley, Grahn – 3:3 – (25:35)
11. (58,90) Buczkowski, Lebiediew, Tungate, Janowski – 2:4 – (27:39)
12. (58,40) Janowski, Fricke, Jensen, Woźniak (d) – 4:2 – (31:41)
13. (58,80) Doyle, Bewley, Buczkowski, Janowski – 2:4 – (33:45)
14. (59,10) Jensen, Fricke, Bewley, Tungate – 4:2 – (37:47)
15. (58,90) Doyle, Janowski, Buczkowski, Lebiediew – 2:4 – (39:51)

Wyniki meczu KS Toruń – Tauron Włókniarz Częstochowa

KS Toruń – 45 pkt.
9. Emil Poertner – 8 (2,3,2,1,0)
10. Oskar Rumiński – 0 (w,-,0,-,-)
11. Nicolai Heiselberg – 3 (0,2,0,1,-)
12. Petr Chlupac – 9+1 (3,1*,1,2,2)
13. Bastian Pedersen – 4+2 (2*,w,2*,0)
14. Krzysztof Lewandowski – 13+2 (2*,3,2*,3,3)
15. Mateusz Affelt – 8 (3,2,2,1,0)

Tauron U24 Włókniarz Częstochowa – 45 pkt.
1. Franciszek Karczewski – 13 (3,1,3,3,d,3)
2. Mitchell Cluff – 8+1 (0,3,1,3,1*)
3. Kajetan Kupiec – 9 (1,3,1,3,1)
4. Bartosz Śmigielski – 1 (1,0,0,-,-)
5. Espen Sola – 1 (1,0,-,-)
6. Kacper Halkiewicz – 12+2 (1,2,2*,3,2*,2)
7. Szymon Wolski – 1 (0,1,w)

Bieg po biegu:
1. Karczewski, Poertner, Kupiec, Heiselberg – 2:4 – (2:4)
2. Affelt, Lewandowski, Halkiewicz, Wolski – 5:1 – (7:5)
3. Chlupac, Pedersen, Sola, Cluff – 5:1 – (12:6)
4. Lewandowski, Halkiewicz, Śmigielski, Rumiński (w) – 3:3 – (15:9)
5. Kupiec, Heiselberg, Chlupac, Śmigielski – 3:3 – (18:12)
6. Cluff, Affelt, Karczewski, Pedersen (w) – 2:4 – (20:16)
7. Poertner, Lewandowski, Wolski, Sola – 5:1 – (25:17)
8. Lewandowski, Pedersen, Kupiec, Śmigielski – 5:1 – (30:18)
9. Karczewski, Poertner, Cluff, Rumiński – 2:4 – (32:22)
10. Karczewski, Halkiewicz, Chlupac, Heiselberg – 1:5 – (33:27)
11. Halkiewicz, Chlupac, Poertner, Karczewski (d) – 3:3 – (36:30)
12. Cluff, Affelt, Heiselberg, Wolski (w) – 3:3 – (39:33)
13. Kupiec, Halkiewicz, Affelt, Pedersen – 1:5 – (40:38)
14. Lewandowski, Halkiewicz, Cluff, Affelt – 3:3 – (43:41)
15. Karczewski, Chlupac, Kupiec, Poertner – 2:4 – (45:45)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy