Nasi zawodnicy startowali w Bauhaus-Ligan

0
325

Filip Hjelmland i Mathias Thoernblom dzisiaj mieli kolejną okazję do startu w szwedzkiej najwyższej klasie rozgrywkowej. Mathias zaliczył debiut w nowej drużynie, do której trafił na zasadach wypożyczenia. W barwach Piraterny Motala wywalczył cztery punkty przeciwko zespołowi Rospiggarny Hallstavik. Tymczasem Filip zdobył dzisiaj sześć punktów w meczu, w którym Dackarna Malilla rozgromiła Vargarnę Norrkoeping.

Wyniki meczu Dackarna MalillaVargarna Norrkoeping

Dackarna Malilla64 pkt.
1. Andrzej Lebiediew – 10 (1,3,3,3)
2. Timo Lahti – 14+1 (3,3,2*,3,3)
3. Rasmus Jensen – 12+1 (3,3,1,2*,3)
4. Ryan Douglas – 10+4 (2*,2*,3,1*,2*)
5. Daniel Bewley – 11+3 (2*,3,2,2*,2*)
6. Filip Hjelmland – 6 (2,3,1)
7. Avon Van Dyck – 1+1 (1*,0,w)

Vargarna Norrkoeping26 pkt.
1. Hubert Łęgowik – 5 (2,1,0,1,1)
2. Adrian Cyfer – 0 (0,0,-,-)
3. Mateusz Tonder – 5 (t,0,2,3,0,d)
4. Marcin Nowak – 3 (d,2,1,0)
5. Daniel Henderson – 6 (1,2,2,0,1,0)
6. Ludvig Lindgren – 3+2 (d,1,1*,1*)
7. Jakub Miśkowiak – 4 (3,0,0,1)

Bieg po biegu:
1. (56,70) Lahti, Łęgowik, Lebiediew, Cyfer – 4:2 – (4:2)
2. (57,80) Miśkowiak, Hjelmland, Van Dyck, Lindgren (d) – 3:3 – (7:5)
3. (56,20) Jensen, Douglas, Lindgren, Nowak (d) – 5:1 – (12:6)
4. (56,50) Hjelmland, Bewley, Henderson, Miśkowiak – 5:1 – (17:7)
5. (56,80) Lahti, Nowak, Lindgren, Van Dyck – 3:3 – (20:10)
6. (56,60) Jensen, Douglas, Łęgowik, Cyfer – 5:1 – (25:11)
7. (56,50) Lebiediew, Lahti, Nowak, Tonder – 5:1 – (30:12)
8. (57,00) Douglas, Henderson, Jensen, Miśkowiak – 4:2 – (34:14)
9. (57,50) Bewley, Tonder, Hjelmland, Łęgowik – 4:2 – (38:16)
10. (56,90) Lebiediew, Henderson, Lindgren, Van Dyck (w) – 3:3 – (41:19)
11. (57,20) Tonder, Bewley, Douglas, Henderson – 3:3 – (44:22)
12. (57,30) Lahti, Jensen, Łęgowik, Nowak – 5:1 – (49:23)
13. (57,50) Lebiediew, Bewley, Henderson, Tonder – 5:1 – (54:24)
14. (58,00) Jensen, Bewley, Miśkowiak, Henderson – 5:1 – (59:25)
15. (–,–) Lahti, Douglas, Łęgowik, Tonder (d) – 5:1 – (64:26)

Wyniki meczu Piraterna Motala – Rospiggarna Hallstavik

Piraterna Motala52 pkt.
1. Maciej Janowski – 10+2 (2*,3,3,2*)
2. Paweł Przedpełski – 6+1 (3,1*,1,1)
3. Przemysław Pawlicki – 11+2 (2,2*,2*,3,2)
4. Vaclav Milik – 7+1 (1*,3,3,0)
5. Piotr Pawlicki – 12+1 (2,3,3,3,1*)
6. Jonathan Ejnermark – 2+1 (1,1*,0,0)
7. Mathias Thoernblom – 4 (u,2,w,2)

Rospiggarna Hallstavik37 pkt.
1. Andreas Lyager – 9+1 (1,3,1,1*,0,3)
2. Victor Palovaara – 1 (0,0,-,-,1)
3. Wiktor Przyjemski – 2 (0,0,-,2,d)
4. Kai Huckenbeck – zz
5. Antonio Lindbaeck – 4 (d,1,2,1,0)
6. Jakub Jamróg – 12 (3,3,2,2,w,2)
7. Oskar Polis – 9+2 (2*,3,d,t,1*,3)

Bieg po biegu:
1. Przedpełski, Janowski, Lyager, Palovaara – 5:1 – (5:1)
2. Jamróg, Polis, Ejnermark, Thoernblom (u/4) – 1:5 – (6:6)
3. Lyager, Przemysław Pawlicki, Milik, Przyjemski – 3:3 – (9:9)
4. Polis, Piotr Pawlicki, Ejnermark, Lindbaeck (d/4) – 3:3 – (12:12)
5. Jamróg, Thoernblom, Przedpełski, Przyjemski – 3:3 – (15:15)
6. Milik, Przemysław Pawlicki, Lyager, Palovaara – 5:1 – (20:16)
7. Janowski, Jamróg, Przedpełski, Polis (d/4) – 4:2 – (24:18)
8. Milik, Przemysław Pawlicki, Lindbaeck, Polis (t) – 5:1 – (29:19)
9. Piotr Pawlicki, Jamróg, Lyager, Ejnermark – 3:3 – (32:22)
10. Janowski, Lindbaeck, Jamróg (w/2min), Thoernblom (w/u) – 3:2 – (35:24)
11. Piotr Pawlicki, Przyjemski, Polis, Milik – 3:3 – (38:27)
12. Przemysław Pawlicki, Jamróg, Przedpełski, Lyager – 4:2 – (42:29)
13. Piotr Pawlicki, Janowski, Lindbaeck, Przyjemski (d/4) – 5:1 – (47:30)
14. Polis, Thoernblom, Palovaara, Ejnermark – 2:4 – (49:34)
15. Lyager, Przemysław Pawlicki, Piotr Pawlicki, Lindbaeck – 3:3 – (52:37)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy