Nasi zawodnicy startowali w Danii

0
234

Jacob Thorssell i Esben Hjerrild w dniu dzisiejszym startowali w duńskiej Speedway-Ligaen. Nasi zawodnicy rywalizowali na domowych torach swoich drużyn w Holsted i Grindsted i jak się okazało, oba te spotkania wygrały drużyny gości.

Jacob Thorssell, który w Danii ściga się dla Holsted Tigers w dzisiejszy wieczór zdobył dziewięć punktów i jeden bonus w siedmiu biegach. Esben Hjerrild, który po dłuższym czasie otrzymał szansę występu w Grindsted zdobył dzisiaj dwa punkty.

Wyniki meczu Holsted Tigers – Region Varde Elitesport:

Holsted Tigers – 34 pkt.
9. Rasmus Jensen – 17+1 (1,1*,3,3,3,3,3)
10. Jacob Thorssell – 9+1 (2,2,2*,1,1,1,0)
11. Thomas Joergensen – 4 (0,3,1,w,-)
12. Marius Nielsen – 2 (0,0,-,2,0,0,0)
13. Tobias Thomsen – 2 (0,-,0,1,1)

Region Varde Elitesport – 50 pkt.
1. Timo Lahti – 12+1 (3,3,2,3,0,1*)
2. Nick Morris – 9 (3,w,1,3,2)
3. Tim Soerensen – 13+3 (2*,2,3,2*,2*,2)
4. Antti Vuolas – 7+3 (1,2*,0,1,1*,2*)
5. Nicolai Heiselberg – 9+1 (1*,u,3,2,3)

Bieg po biegu:
1. Lahti, Soerensen, Jensen, Joergensen – 1:5 – (1:5)
2. Morris, Thorssell, Vuolas, Nielsen – 2:4 – (3:9)
3. Joergensen, Soerensen, Heiselberg, Thomsen – 3:3 – (6:12)
4. Lahti, Thorssell, Jensen, Morris (w) – 3:3 – (9:15)
5. Soerensen, Vuolas, Joergensen, Nielsen – 1:5 – (10:20)
6. Jensen, Thorssell, Morris, Heiselberg (u) – 5:1 – (15:21)
7. Jensen, Lahti, Thorssell, Vuolas – 4:2 – (19:23)
8. Morris, Soerensen, Thorssell, Joergensen (w) – 1:5 – (20:28)
9. Heiselberg, Nielsen, Vuolas, Thomsen – 2:4 – (22:32)
10. Lahti, Soerensen, Thomsen, Nielsen – 1:5 – (23:37)
11. Jensen, Heiselberg, Vuolas, Nielsen – 3:3 – (26:40)
12. Jensen, Morris, Thorssell, Lahti – 4:2 – (30:42)
13. Heiselberg, Vuolas, Thomsen, Nielsen – 1:5 – (31:47)
14. Jensen, Soerensen, Lahti, Thorssell – 3:3 – (34:50)

Wyniki meczu GSK Liga – Sønderjylland Elite Speedway:

GSK Liga – 36 pkt.
9. Kenneth Bjerre – 12+1 (3,3,0,3,1,1*,1)
10. Daniel Jeleniewski – 8+1 (3,2*,3,d,0,0)
11. Patrick Hansen – 9 (w,3,0,3,1,2)
12. Kevin Juhl Pedersen – 5 (0,1,1,2,1)
13. Esben Hjerrild – 2 (1,1,0,0)

Sønderjylland Elite Speedway – 47 pkt.
1. Matej Zagar – 10+2 (w,0,2*,2*,3,3)
2. Mads Hansen – 12+4 (1*,1,2*,2,1*,2*,3)
3. Benjamin Basso – 2 (2,w,-,-,-)
4. Nicolai Klindt – 13+1 (2,3,3,1,2,2*)
5. Jesper Knudsen – 10 (2,0,2,3,3,0,0)

Bieg po biegu:
1. Bjerre, Basso, Hansen (w), Zagar (w) – 3:2 – (3:2)
2. Jeleniewski, Klindt, Hansen, Pedersen – 3:3 – (6:5)
3. Hansen, Knudsen, Hjerrild, Basso (w) – 4:2 – (10:7)
4. Bjerre, Jeleniewski, Hansen, Zagar – 5:1 – (15:8)
5. Klindt, Hansen, Pedersen, Hansen – 1:5 – (16:13)
6. Jeleniewski, Hansen, Hjerrild, Knudsen – 4:2 – (20:15)
7. Klindt, Zagar, Pedersen, Bjerre – 1:5 – (21:20)
8. Hansen, Knudsen, Hansen, Jeleniewski (d) – 3:3 – (24:23)
9. Knudsen, Pedersen, Klindt, Hjerrild – 2:4 – (26:27)
10. Knudsen, Zagar, Pedersen, Hjerrild – 1:5 – (27:32)
11. Bjerre, Klindt, Hansen, Knudsen – 4:2 – (31:34)
12. Zagar, Hansen, Bjerre, Jeleniewski – 1:5 – (32:39)
13. Zagar, Hansen, Bjerre, Knudsen – 3:3 – (35:42)
14. Hansen, Klindt, Bjerre, Jeleniewski – 1:5 – (36:47)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy