Niedziela z naszymi gośćmi

0
108

W dniu dzisiejszym startowali nasi „goście”: Bartłomiej Kowalski z Betard Sparty Wrocław i Jakub Krawczyk z Arged Malesa TŻ Ostrovii. W lepszym nastroju mecz I kolejki PGE Ekstraligi zakończył Bartłomiej Kowalski, który nie tylko zdobył większą ilość punktów, bo pięć i jeden bonus, ale również cieszył się wysokim zwycięstwem swojej drużyny. Jakub Krawczyk zdobył dzisiaj tylko jeden punkt z bonusem, a jego drużyna przegrała z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz.

Wyniki Arged Malesa OstrówZOOleszcz GKM Grudziądz:

Arged Malesa Ostrów – 35
9.
 Oliver Berntzon – 2 (w,1,1,-,0)
10. Tomasz Gapiński – 6+1 (2,3,0,1*,0)
11. Grzegorz Walasek – 3+2 (1,1*,1*,-)
12. Matias Nielsen – 7 (0,2,2,2,1)
13. Chris Holder – 14 (3,1,3,3,2,2)
14. Jakub Krawczyk – 1+1 (w,1*,0)
15. Sebastian Szostak – 2 (2,0,0)
16. Tim Soerensen – 0 (0)

ZOOleszcz GKM Grudziądz – 55
1. Nicki Pedersen – 15+1 (3,2*,3,1,3,3)
2. Krzysztof Kasprzak – 10+3 (1*,3,2*,2,2*)
3. Frederik Jakobsen – 3+2 (2*,0,1*,-,-)
4. Przemysław Pawlicki – 15 (3,3,2,3,3,1)
5. zastępstwo zawodnika
6. Kacper Pludra – 3 (3,0,0)
7. Kacper Łobodziński – 2+1 (1,0,1*)
8. Norbert Krakowiak – 7 (2,2,0,3)

Bieg po biegu:
1. (66,73) Pedersen, Jakobsen, Walasek, Berntzon (w/u) – 1:5 – (1:5)
2. (68,24) Pludra, Szostak, Łobodziński, Krawczyk (w/2x) – 2:4 – (3:9)
3. (66,14) Holder, Krakowiak, Kasprzak, Nielsen – 3:3 – (6:12)
4. (67,56) Pawlicki, Gapiński, Krawczyk, Pludra – 3:3 – (9:15)
5. (67,38) Pawlicki, Nielsen, Walasek, Jakobsen – 3:3 – (12:18)
6. (66,94) Kasprzak, Pedersen, Holder, Szostak – 1:5 – (13:23)
7. (67,09) Gapiński, Krakowiak, Berntzon, Łobodziński – 4:2 – (17:25)
8. (66,86) Holder, Pawlicki, Jakobsen, Krawczyk – 3:3 – (20:28)
9. (67,39) Pedersen, Kasprzak, Berntzon, Gapiński – 1:5 – (21:33)
10. (67,72) Pawlicki, Nielsen, Walasek, Pludra – 3:3 – (24:36)
11. (67,86) Pawlicki, Nielsen, Pedersen, Soerensen – 2:4 – (26:40)
12. (67,47) Holder, Kasprzak, Łobodziński, Szostak – 3:3 – (29:43)
13. (67,47) Pedersen, Holder, Gapiński, Krakowiak – 3:3 – (32:46)
14. (67,55) Krakowiak, Kasprzak, Nielsen, Berntzon – 1:5 – (33:51)
15. (67,69) Pedersen, Holder, Pawlicki, Gapiński – 2:4 – (35:55)

Wyniki Betard Sparta WrocławFor Nature Solutions Apator Toruń

Betard Sparta Wrocław – 59
9.
 zastępstwo zawodnika
10. Daniel Bewley – 13+1 (2*,2,3,3,0,3)
11. Tai Woffinden – 14+1 (3,1,2*,3,2,3)
12. Gleb Czugunow – 6+1 (1,0,1,2*,1,1)
13. Maciej Janowski – 17+1 (3,3,3,3,3,2*)
14. Michał Curzytek – 4+2 (2*,1*,1)
15. Bartłomiej Kowalski – 5+1 (3,1,1*)
16. Mateusz Panicz – ns

For Nature Solutions Apator Toruń – 31
1.
 Jack Holder – 3 (0,3,0,0,w,0)
2. Paweł Przedpełski – 9 (2,2,0,1,3,1)
3. Robert Lambert – 10 (1,3,2,2,2,0)
4. zastępstwo zawodnika
5. Patryk Dudek – 8+2 (0,2*,2,1,1*,2)
6. Krzysztof Lewandowski – 0 (0,0,-)
7. Denis Zieliński – 1 (1,0,0,0)
8. Karol Żupiński – ns

Bieg po biegu:
1. (63,51) Woffinden, Bewley, Lambert, Holder – 5:1 – (5:1)
2. (64,21) Kowalski, Curzytek, Zieliński, Lewandowski – 5:1 – (10:2)
3. (63,37) Janowski, Przedpełski, Czugunow, Dudek – 4:2 – (14:4)
4. (63,47) Holder, Bewley, Curzytek, Lewandowski – 3:3 – (17:7)
5. (63,79) Lambert, Dudek, Woffinden, Czugunow – 1:5 – (18:12)
6. (63,33) Janowski, Przedpełski, Kowalski, Holder – 4:2 – (22:14)
7. (63,73) Bewley, Dudek, Czugunow, Zieliński – 4:2 – (26:16)
8. (63,18) Janowski, Lambert, Curzytek, Przedpełski – 4:2 – (30:18)
9. (63,35) Bewley, Woffinden, Przedpełski, Holder – 5:1 – (35:19)
10. (63,78) Woffinden, Czugunow, Dudek, Zieliński – 5:1 – (40:20)
11. (63,88) Janowski, Lambert, Czugunow, Holder (w/u) – 4:2 – (44:22)
12. (64,40) Przedpełski, Woffinden, Kowalski, Zieliński – 3:3 – (47:25)
13. (63,52) Janowski, Lambert, Dudek, Bewley – 3:3 – (50:28)
14. (63,24) Bewley, Dudek, Czugunow, Holder – 4:2 – (54:30)
15. (63,87) Woffinden, Janowski, Przedpełski, Lambert – 5:1 – (59:31)

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Komentarze

komentarzy