Nowi młodzieżowcy w OK Kolejarzu

0
307

OK Kolejarz Opole pozyskał dwójkę młodzieżowców, którzy będą walczyć o miejsce w składzie na ligowe spotkania. Nową twarzą w zespole Mirosława Korbela jest Damian Lotarski. Do składu powraca również Adrian Bialk, który został wypożyczony z Włókniarza Częstochowa.

Wychowanek GKM-u Grudziądz Damian Lotarski to osiemnastoletni zawodnik, który licencje żużlową zdał w 2017 roku na domowym torze w Grudziądzu. Oprócz licznych zawodów młodzieżowych ma już za sobą debiut w PGE Ekstralidze. Do tej pory za najlepsze zawody w jego karierze można uznać turniej Nice Cup w Pile z zeszłego sezonu, w którym zajął czwarte miejsce z jedenastoma punktami.

Wychowanek częstochowskiego Włókniarza Adrian Bialk ponownie został wypożyczony do OK Kolejarza Opole. Przypominamy, że zawodnik w minionym sezonie również miał okazję do startów w opolskich barwach. W składzie ligowym Kolejarza pojawił się pięciokrotnie. Z pewnością brałby udział w jeszcze większej ilości spotkań, ale jego sezon zakończył się wraz z meczem wyjazdowym w Krośnie, w którym odniósł kontuzję.

Komentarze

komentarzy