OK Bedmet Kolejarz Opole – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz [awizowane składy]

0
277

W dniu dzisiejszym poznaliśmy awizowane składy na niedzielny mecz z ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz. Obydwa zespoły pojadą w swoich najmocniejszych zestawieniach. W drużynie trenera Mirosława Korbela znaleźli się zatem Kevin Woelbert i Michał Szczepaniak, którzy mieli odpocząć przy okazji ostatniego meczu ze Speedway Wandą Kraków. Jak wiadomo mecz ten się nie odbył, a zawodnicy powrócili do meczowego zestawienia. Jedyną niewiadomą pozostaje kto pojedzie pod numerem 12.

W ekipie bydgoskiej Polonii nie ma większych niespodzianek. Drużyna ZOOleszcz Polonii w dalszym ciągu może zakończyć sezon na pierwszym miejscu w tabeli, ale do tego niezbędne jest m.in. zwycięstwo w Opolu. Na niedzielny mecz przyjedzie dobrze znany w Opolu Marcin Jędrzejewski, który bronił opolskich barw kilka lat temu. Do tego dochodzą Josh Grajczonek i Kamil Brzozowski, którzy w tym sezonie jadą bardzo skutecznie. Kamil Brzozowski jest czwartym zawodnikiem w lidze, jednak gdyby brać pod uwagę tylko średnie z wyjazdów jest on znacznie skuteczniejszy niż zawodnicy znajdujący się nad nim. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, na który już dziś zapraszamy.

Awizowane składy:
OK Bedmet Kolejarz Opole

9. Kevin Woelbert
10. Oskar Polis
11. Michał Szczepaniak
12.
13. Bjarne Pedersen
14. Damian Lotarski
15. Patryk Wojdyło

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
1. Josh Grajczonek
2. René Bach
3. Marcin Jędrzejewski
4. Dimitri Bergé
5. Kamil Brzozowski
6. Tomasz Orwat
7.

OK Bedmet Kolejarz Opole – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz
28.07.2019 – Niedziela

WAŻNE GODZINY
Otwarcie kas: 13.00
Próba toru: 16:30
Prezentacja zawodników: 16.45
Pierwszy bieg: 17:00

BILETY
25 zł – bilet normalny
15 zł – bilet ulgowy
Osoba niepełnosprawna wraz z opiekunem – 15 zł
Dzieci do lat 7 mają wstęp darmowy

Bilety z odwołanego meczu z Krakowem obowiązują na dowolny mecz domowy w fazie zasadniczej.

Bilety ulgowe: Dzieci i młodzież powyżej 7 roku życia, studenci do 26 roku życia za okazaniem legitymacji, emeryci, renciści.

Bilety można nabyć w biurze klubu, w sklepach Świat Alkoholi, na stronie www.kupbilet.pl oraz w punktach EMPIK, KOLPORTER i STS. Bilety przez internet można nabywać do czasu rozpoczęcia meczu. Ponieważ system sprzedaży internetowej jest nowy zalecamy wydrukować zakupiony bilet. Tradycyjnie bilety będą dostępne również w dniu meczu w kasach.

Punkty sprzedaży biletów są czynne:
Poniedziałek-Piątek
Biuro klubu, mieszczące się na stadionie: 9.00-14.00

PROGRAMY
5 zł – program
Programy będą dostępne w kasach, a dla tych kibiców, którzy kupili bilety/karnety wcześniej również na stoisku za kasami.

WAŻNE ADRESY:
Biuro Klubu – ul.Wschodnia 2, Stadion żużlowy im. Mariana Spychały w Opolu, wejście od parku maszyn.

Komentarze

komentarzy