OK Kolejarz Opole – Power Duck Iveston PSŻ Poznań [awizowane składy]

0
386

Poznaliśmy już awizowane składy na inauguracyjny pojedynek, w którym OK Kolejarz Opole podejmie zespół Power Duck Iveston PSŻ Poznań. W składzie Mirosława Korbela awizowani zostali zawodnicy, którzy dobrze radzili sobie w treningach punktowanych. Bez większych problemów  miejsce w składzie wywalczył Kevin Woelbert. Niemiecki zawodnik potrzebował tylko jednych zawodów, żeby udowodnić, że w dalszym ciągu utrzymuje wysoką formę z poprzedniego sezonu. Z dobrej strony pokazali się również Bjarne Pedersen i Michał Szczepaniak, których występy w meczach testowych sprawiły, że będą prowadzącymi pary. Rywalizację o skład wygrali też Denis Gizatullin i Oskar Polis, który w środę zdobył osiem punktów na torze w Łodzi. Pozycja drugiego młodzieżowca została przypisana dla Patryka Wojdyło, który w OK Kolejarzu będzie startował, jako gość. Pierwszym juniorem będzie zapewne ktoś z dwójki Adrian Bialk – Damian Lotarski, którzy na początku sezonu spisują się lepiej niż Jarosław Krzywosz.

Zespół z Wielkopolski, tak samo jak OK Kolejarz, skorzysta z zawodnika gościa. Będzie nim wychowanek Kolejarza Opole – Damian Dróżdż. Ponadto do Opola przyjadą liderzy Poznania z ubiegłego sezonu, a więc Władimir Borodulin i David Bellego. Skład seniorski uzupełniają nowi zawodnicy PSŻ-u – Marcin Nowak i Eduard Krcmar, którzy jeszcze w zeszłym sezonie skutecznie ścigali się w pierwszoligowym Starcie Gniezno. Na pozycje juniorskie trener Tomasz Bajerski awizował Marka Lutowicza i Michała Curzytka, o którego angaż zabiegało kilka klubów, praktycznie z każdej polskiej klasy rozgrywkowej.

To emocjonujące spotkanie pomiędzy drużynami, które zdaniem ekspertów są głównymi faworytami do awansu, rozpocznie się o godzinie 15.00.

Awizowane składy:

Power Duck Iveston PSŻ Poznań
1. David Bellego
2. Eduard Krcmar
3. Władimir Borodulin
4. Marcin Nowak
5. Damian Dróżdż
6. Michał Curzytek
7. Marek Lutowicz

OK Kolejarz Opole
9. Bjarne Pedersen
10. Oskar Polis
11. Michał Szczepaniak
12. Denis Gizatullin
13. Kevin Woelbert
14.
15. Patryk Wojdyło

OK Kolejarz Opole – Power Duck Iveston PSŻ Poznań
31.03.2019 – Niedziela

WAŻNE GODZINY
W dniu meczu kasy otwarte od 10.00
Próba toru: 14:30
Prezentacja zawodników: 14.45
Pierwszy bieg: 15:00

BILETY
25 zł – bilet normalny
15 zł – bilet ulgowy
Osoba niepełnosprawna wraz z opiekunem – 15 zł
Dzieci do lat 7 mają wstęp darmowy

Bilety ulgowe: Dzieci i młodzież powyżej 7 roku życia, studenci do 26 roku życia za okazaniem legitymacji, emeryci, renciści.

Bilety można nabyć w biurze klubu, na stronie www.kupbilet.pl oraz w punktach EMPIK, KOLPORTER i STS. Bilety przez internet można nabywać do czasu rozpoczęcia meczu. Ponieważ system sprzedaży internetowej jest nowy zalecamy wydrukować zakupiony bilet. Tradycyjnie bilety będą dostępne również w dniu meczu w kasach.

Godziny pracy biura klubu, mieszczącego się na stadionie:
Poniedziałek-Piątek
9.00-15.00

KARNETY
130 zł – karnet normalny
80 zł – karnet ulgowy
250 zł – karnet na trybunę VIP
130 zł – karnet na trybunę VIP

Karnety ulgowe: Dzieci i młodzież powyżej 7 roku życia, studenci do 26 roku życia za okazaniem legitymacji, emeryci, renciści.

Karnety są do kupienia w biurze klubu i w sklepach Świat Alkoholi oraz TIMSPORT.

Punkty sprzedaży karnetów są czynne:
Poniedziałek-Piątek
Biuro klubu, mieszczące się na stadionie: 9.00-15.00
Świat Alkoholi: 9.00-22.30
TimSport: 10.00-18.00
Sobota:
Świat Alkoholi: 9.00-22.30
TimSport: 10.00-15.00

PROGRAMY
5 zł – program
Programy będą dostępne w kasach, a dla tych kibiców, którzy kupili bilety/karnety wcześniej również na stoisku za kasami.

WAŻNE ADRESY:
Biuro Klubu – ul.Wschodnia 2, Stadion żużlowy im. Mariana Spychały w Opolu, wejście od parku maszyn.
Świat Alkoholi – ul.Młodej Polski 2 w Opolu (Grudzice) oraz ul.Klimasa 46 w Tarnowie Opolskim.
TimSport – ul.Kołłątaja 16A oraz CH Karolinka w Opolu.

Komentarze

komentarzy