Już w niedzielę w Opolu na Miejskim Stadionie Żużlowym im. Mariana Spychały odbędzie się pierwszy mecz półfinałowy rundy play-off. Wczoraj poznaliśmy rywala opolan na te spotkanie, a dzisiaj poznaliśmy awizowane składy obu drużyn.

W zespole OK Kolejarza Opole zabraknie Denisa Gizatullina, który po upadku w finale Mistrzostw Rosji doznał kontuzji łopatki i nie jest w stanie pojechać w meczu. Richard Lawson i Charles Wright z kolei mają swoje zawody w lidze brytyjskiej, które również eliminują ich występ w niedzielę. To z pewnością nie dało zbyt wielkiego pola manewru trenerowi Piotrowi Żyto. W ten sposób swój debiut w opolskich barwach zaliczy Mads Hansen. Sebastian Ułamek został przesunięty na pozycję prowadzącego parę, ale liderami drużyny maja pozostać przed wszystkim Hubert Łęgowik, Oskar Polis i Kevin Woelbert.

W zespole z Rzeszowa nie ma niespodzianek. Po ostatnim bardzo dobrym meczu kolejną szansę otrzyma Amerykanin Luke Becker. Reszta składu to zawodnicy, którzy pokazywali się z dobrej strony cały sezon. Dziwić może fakt, że w awizowanym zestawieniu brakuje Grega Hancocka. Ten jednak prawdopodobnie zostanie wpisany pod piątym numerem, które teraz pozostało puste.

Awizowane składy:

OK Kolejarz Opole
9. Hubert Łęgowik
10. Mads Hansen
11. Sebastian Ułamek
12. Oskar Polis
13. Kevin Woelbert
14.
15. Jarosław Krzywosz

Stal Rzeszów
1. Nick Morris
2. Luke Becker
3. Edward Mazur
4. Karol Baran
5.
6. Arkadiusz Potoniec
7. Michał Curzytek

Niedziela, 2 września

Początek zawodów – godz. 17.00
Prezentacja – godz. 16.45
Próba toru – godz. 16.30

Ceny biletów:
25 zł – BILET NORMALNY
15 zł – BILET ULGOWY (od 10 do 26 roku życia, wraz z legitymacją szkolną lub studencką, emeryt, rencista, wojskowy)
BEZPŁATNIE – dzieci do 10 roku życia

 

Komentarze

komentarzy