OK Polska oficjalnie z nami!

0
188

To była tylko kwestia czasu, ale dopiero teraz wszystko zostało oficjalnie sfinalizowane. OK Polska zostaje z nami w sezonie 2022 i dalej będzie sponsorem tytularnym naszej drużyny! Stosowne papiery podpisali już prezes spółki Henryk Osadnik i prezes  klubu Zygmunt Dziemba.

Historia firmy OK ma swój początek w Heidelbergu w Niemczech, gdzie w 1993 roku została zarejestrowana i funkcjonowała pod nazwą Osadnik & Glensch, wywodzącą się od nazwisk dwóch założycieli przedsiębiorstwa. Mała firma niezwykle szybko rozwijała swoje struktury na rynku niemieckim zyskując przy tym nie tylko dobrą opinię w branży specjalizującej się w konstrukcjach żelbetowych, ale również wielu wiernych partnerów biznesowych i wieloletnich, oddanych pracowników. Wskutek dynamicznego rozwoju i z konieczności dostosowywania się do potrzeb rynkowych utworzone zostały kolejne Spółki, które za granicą realizowały kontrakty pod nazwą Osadnik & Kamienski GmbH.

Ostatnia zmiana w strukturach Spółki została przypieczętowana nową nazwą. Od tego czasu małe przedsiębiorstwo z Heidelbergu zaczęło realizować poważne projekty budowlane dla największych generalnych wykonawców Europy pod nazwą OK.

Od 2013 roku ‘‘OK – Polska” z siedzibą w Gogolinie na opolszczyźnie należy – obok O&K Baugesselschaft mbH z siedzibą w Kleinmachnow w Niemczech, OK Skandynawien ApS z siedzibą w Odense w Danii i  Raetia Bau GmbH z siedzibą w  szwajcarskim Chur – do struktur szwajcarskiego holdingu CURNERA HOLDING AG.

Od 2017 swoją działalność na rynku polskim rozpoczęła kolejna Spółka: OK – Construction Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Spółki realizują projekty budowlane w stanie surowym w charakterze podwykonawcy na rynku polskim, niemieckim, holenderskim, duńskim i austriackim. Współpracują od lat z liderami branży budowlanej Europy w zakresie budownictwa naziemnego, tunelowego i inżynierii lądowej.

Kontakt:
”OK – POLSKA” Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.
ul. Kasztanowa 2a, 47-320 Gogolin
tel. 0048 77 466 60 75
ok.polska@op.plinfo@ok-construction.com

Komentarze

komentarzy