Piąte miejsce OK Bedmet Kolejarza w II rundzie DMPJ

0
174

W rozegranej na torze w Ostrowie Wielkopolskim II rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów młodzieżowcy OK Bedmet Kolejarza Opole zajęli piąte miejsce. Cztery punkty wywalczył Jarosław Krzywosz. Po trzy punkty dorzucili Adrian BialkMateusz Adamczewski, z kolei Mateusz Dul, który jechał w dwóch biegach zdobył jeden punkt. W pozostałych rundach pojechali również Damian Lotarski i Patryk Wojdyło. Lotarski na swoim domowym torze w Grudziądzu zdobył pięć punktów z dwoma bonusami. Patryk Wojdyło, jako jedyny reprezentant Sparty Wrocław zdobył siedem puntów.

Wyniki DMPJ z udziałem OK Bedmet Kolejarza Opole [Ostrów Wlkp.]:

I. Arged Malesa TŻ Ostrovia – 28:
1. Kacper Grzelak – 6+2 (d,2*,2*,2)
2. Marcin Kościelski – 11+1 (3,3,3,2*)
3. Kamil Nowacki – 11+1 (2*,3,3,3)
19. Sebastian Szostak – ns

II-III. Drużyna ACCR – 20:
4. Daniel Klima – 10 (2,3,2,3)
5. Jan Macek – 4+1 (1,1,0,2*)
6. Daniel Silhan – 6 (0,2,1,3)

II-III. Fogo Unia Leszno – 20:
10. Szymon Szlauderbach – 11 (2,3,3,3)
11. Krzysztof Sadurski – 2+1 (1*,0,1,0)
12. Kacper Pludra – 7+3 (1,2*,2*,2*)

IV. PGG ROW Rybnik – 16:
7. Przemysław Giera – 8 (3,1,3,1)
8. Mateusz Tudzież – 8 (3,w,2,3)
9. Dominik Tyman – 0 (0,-,0,0)
21. Kacper Kłosok – 0 (w)

V. OK Bedmet Kolejarz Opole – 11:
16. Adrian Bialk – 3 (1,2,w,-)
17. Mateusz Adamczewski – 3+1 (1*,-,2,d)
18. Jarosław Krzywosz – 4 (2,1,1,d)
24. Mateusz Dul – 1 (0,1)

NK. Fogo Unia Leszno 2 – 8:
13. Keynan Rew – 0 (w,ns,ns,ns)
14. Paweł Nagibin – 8 (3,3,1,1)
15.

Bieg po biegu:
1. (68,02) Kościelski, Klima, Macek, Grzelak (d1)
2. (67,88) Giera, Szlauderbach, Sadurski, Tyman
3. (66,78) Nagibin, Krzywosz, Bialk
4. (–,–) Kościelski, Nowacki, Pludra, Sadurski
5. (68,34) Tudzież, Rew (w/u), Kłosok (w/u)
6. (68,46) Klima, Bialk, Adamczewski, Silhan
7. (67,10) Kościelski, Grzelak, Giera, Tyman
8. (67,21) Szlauderbach, Pludra, Krzywosz, Dul
9. (67,63) Nagibin, Silhan, Macek
10. (67,58) Giera, Adamczewski, Bialk (w/2min), Tudzież (w/u)
11. (67,27) Nowacki, Kościelski, Nagibin, Rew (ns)
12. (66,43) Szlauderbach, Klima, Sadurski, Macek
13. (67,94) Nowacki, Grzelak, Krzywosz, Adamczewski (d4)
14. (67,18) Szlauderbach, Pludra, Nagibin, Rew (ns)
15. (68,33) Klima, Tudzież, Silhan, Tyman
16. (67,73) Tudzież, Pludra, Giera, Sadurski
17. (68,54) Silhan, Macek, Dul, Krzywosz (d4)
18. (69,03) Nowacki, Grzelak, Rew (ns)

 

Wyniki DMPJ z udziałem Patryka Wojdyło [Zielona Góra]:

I Francepol Falubaz Zielona Góra – 24 pkt.
16. Mateusz Tonder – 8+2 (2*,3,1*,2)
17. Damian Pawliczak – 9+1 (2*,3,2,2)
18. Norbert Krakowiak – 7+3 (3,2*,1*,1*)

II Stal Gorzów – 21 pkt.
4. Rafał Karczmarz – 8+1 (3,t,2*,3)
5. Mateusz Bartkowiak – 9 (1,2,3,3)
6. Kamil Pytlewski – 4+1 (1,1*,2,0)

III Power Duck Iveston PSŻ Poznań – 19 pkt.
13. Marek Lutowicz – 11 (2,3,3,3)
14. Michał Curzytek – 7 (1,3,2*,1)
15. Bartosz Curzytek – 1+1 (0,1*,0,0)

IV-V Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra – 17 pkt.
1. Nikodem Bartoch – 10 (2,3,3,2)
2. Damian Boduch – 3 (0,3,w,0)
3. Nile Tufft – 4+1 (2,1,0,1*)

IV-V Euro Finannce Polonia Piła – 17 pkt.
7. Piotr Gryszpiński – 6 (2,2,0,2)
8. Paweł Staniszewski – 9 (3,3,w,3)
9. Krystian Iwański – 2 (1,0,1,ns)

VI Betard Sparta Wrocław – 7 pkt. (drużyna nieklasyfikowana)
10. Patryk Wojdyło – 7 (3,1,1,2)
11. Wiktoria Garbowska – 0 (-,-,-,-)
12. brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. Karczmarz, Bartoch, Bartkowiak, Boduch
2. Wojdyło, Gryszpiński, Iwański
3. Krakowiak, Tonder, M. Curzytek, B. Curzytek
4. Boduch, Tufft
5. Staniszewski, Lutowicz, B. Curzytek, Iwański
6. Tonder, Pawliczak, Pytlewski, Karczmarz (t)
7. Bartoch, Gryszpiński, Iwański, Boduch (w)
8. Pawliczak, Krakowiak, Wojdyło
9. M. Curzytek, Bartkowiak, Pytlewski, B. Curzytek
10. Staniszewski, Pawliczak, Tonder, Gryszpiński
11. Lutowicz, M. Curzytek, Tufft, Boduch
12. Bartkowiak, Karczmarz, Wojdyło
13. Bartoch, Pawliczak, Krakowiak, Tufft
14. Lutowicz, Wojdyło, M. Curzytek
15. Karczmarz, Pytlewski, Iwański, Staniszewski (w/u)
16. Staniszewski, Gryszpiński
17. Bartkowiak, Tonder, Krakowiak, Pytlewski
18. Lutowicz, Bartoch, Tufft, B. Curzytek

 

Wyniki DMPJ z udziałem Damiana Lotarskiego [Grudziądz]:

I. MRGARDEN GKM Grudziądz – 29 pkt
1. Patryk Rolnicki – 8+1 (3,-,2*,3)
2. Kamil Wieczorek – 8+1 (2*,3,3,-)
3. Marcin Turowski – 8+1 (-,3,3,2*)
19. Damian Lotarski – 5+2 (1,2*,2*)

II. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 18 pkt
10. Karol Żupiński – 9+1 (2*,2,2,3)
11. Denis Zieliński – 7 (3,2,0,2)
12. Dominik Majchrzak – 0 (u,-,0,-)
22. Oskar Rowecki – 2+1 (1,1*)

III-IV. Get Well Toruń – 17 pkt
16. Justin Stolp – 2 (0,1,0,1)
17. Filip Nizgorski – 0 (-,-,-,-)
18. Igor Kopeć-Sobczyński – 9 (3,3,0,3)
24. Maksymilian Bogdanowicz – 6 (2,w,3,1)

III-IV. Aforti Start Gniezno – 17 pkt
4. Damian Stalkowski – 7 (1,3,1,2)
5. Kevin Fajfer – 8 (0,3,3,2)
6. Mateusz Błażykowski – 2+1 (d,2*,d,t)
20. Szymon Szwacher – 0 (w)

V. Orzeł Łódź – 14 pkt
13. Dawid Wawrzyniak – 7 (3,1,2,1)
14. Aleksander Grygolec – 2+2 (1*,w,0,1*)
15. Eryk Borczuch – 5+1 (2,2*,1,0)

VI. ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – 13 pkt
7. Marcel Studziński – 3 (1,d,2,0)
8. Tomasz Orwat – 7+1 (d,1*,3,3)
9. Mateusz Jagła – 3 (0,1,1,1)

Bieg po biegu:
1. (69,59) Rolnicki, Wieczorek, Stalkowski, Fajfer
2. (71,50) Zieliński, Żupiński, Studziński, Jagła
3. (70,19) Kopeć-Sobczyński, Borczuch, Grygolec, Stolp
4. (70,47) Wieczorek, Zieliński, Lotarski, Majchrzak (u)
5. (71,48) Wawrzyniak, Borczuch, Jagła, Orwat (d)
6. (69,95) Stalkowski, Bogdanowicz, Stolp, Błażykowski (d)
7. (71,63) Wieczorek, Lotarski, Jagła, Studziński (d)
8. (69,54) Kopeć-Sobczyński, Żupiński, Rowecki, Bogdanowicz (w)
9. (71,57) Fajfer, Błażykowski, Borczuch, Grygolec (w)
10. (70,32) Bogdanowicz, Studziński, Orwat, Stolp
11. (72,07) Turowski, Lotarski, Wawrzyniak, Grygolec
12. (70,61) Fajfer, Żupiński, Stalkowski, Zieliński
13. (69,55) Turowski, Rolnicki, Bogdanowicz, Kopeć-Sobczyński
14. (70,03) Żupiński, Wawrzyniak, Grygolec, Majchrzak
15. (71,75) Orwat, Stalkowski, Jagła, Błażykowski (d)
16. (71,24) Orwat, Zieliński, Rowecki, Studziński
17. (70,49) Kopeć-Sobczyński, Fajfer, Stolp, Szwacher (w)
18. (70,97) Rolnicki, Turowski, Wawrzyniak, Borczuch

wyniki za: sportowefakty.pl

Komentarze

komentarzy